08.08.08

Chińczycy mówią, że dziś szczęsliwa data… No nie wiem. Od rana same straszne newsy. Separatyści grożą zamachami w Pekinie, walki w Osetii Południowej, wypadek za wypadkiem – giną ludzie. Włączam kompa i co widzę? Wypadek polskiego pociągu! To chyba nie jest dobry dzień…

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 08.08.08

  1. Zamieszczone przez kaaskaa
    Moja kuzynka właśnie dzisiaj nad ranem urodziła:)

    no to najlepszości dla nich…
    dla małych Jubilatek obchodzących swoje urodzinki 4 i 6 też 😀

    a ja dzis byłam w pracy I dzień po urlopie macierzyńskim….to nie byl fajny dzień…

    • Zamieszczone przez Bronia
      Chińczycy mówią, że dziś szczęsliwa data… No nie wiem. Od rana same straszne newsy. Separatyści grożą zamachami w Pekinie, walki w Osetii Południowej, wypadek za wypadkiem – giną ludzie. Włączam kompa i co widzę? Wypadek polskiego pociągu! To chyba nie jest dobry dzień…

      a ja chciałam powiedziec że w chinach jest Lipiec….. znaczy 7 miesiąc w roku i rok 4 tys jakiś tam….. więc ściema z tym szczęśliwym dniem….. dla chińczyków oczywiście…..
      a swoją drogą to rzeczywiście 8 w chinach jest bardzo poważana i lubiana:)

      • Zamieszczone przez ahimsa
        I dziś 5 rocznica śmierci mojego ojca…

        i pierwsza rocznica śmierci mojego uwielbianego przeze mnie teścia – niesamowicie oddanego swoim wnukom dziadka:(

        • a 7.7.07?
          albo 7.7.77?

          • Zamieszczone przez ajax
            Jak to nie??? Moja córeczka kończy dziś 6 lat, jak dla mnie wspaniała data :).

            sto lat:)

            • Zamieszczone przez ahimsa
              I dziś 5 rocznica śmierci mojego ojca…

              🙁
              [*]

              • Zamieszczone przez qulka
                a 7.7.07?
                albo 7.7.77?

                Ja zbytnio nie wierzę w takie rzeczy, ale 7 to liczba ktura mi towarzyszy od urodzenia.

                Szczęśliwe urodziny

                Ja – 07,07,1984
                Mama – 31,07,1960
                Tata – 17,07,1957
                Córa – 07,03,2006
                Babcia – 07,09,1940
                Dziadek – 27,10,1939

                Wypadki i śmierć bliskich, oprócz jednego wujka wszystkie mają w dacie 7.

                W szkole miałam numer 27. Oprócz technikum tam 26.
                Mieszkałam całe życie pod 77 nr. mieszkania.
                Teraz mieszkam w bloku nr. 7
                Slub brałam 7 lipca.
                Data rozprawy rozwodowej 17 pazdziernik.

                Moje dwie przyjaciółki mają w dacie urodzen.7.

                I Dużo innych ważnych spraw.

                Z każdym jest związana inna liczba. Coś w tym jest.

                • Zamieszczone przez gosik
                  Ale jaka fajna data na urodzenie dziecka na przykład :p

                  moja nianai urodzila sie dokladnie 100 lat temu:D

                  • Zamieszczone przez ahimsa
                    I dziś 5 rocznica śmierci mojego ojca…

                    🙁

                    • Zamieszczone przez Pomidorowa24
                      Ja zbytnio nie wierzę w takie rzeczy, ale 7 to liczba ktura mi towarzyszy od urodzenia.

                      Szczęśliwe urodziny

                      Ja – 07,07,1984
                      Mama – 31,07,1960
                      Tata – 17,07,1957
                      Córa – 07,03,2006
                      Babcia – 07,09,1940
                      Dziadek – 27,10,1939

                      Wypadki i śmierć bliskich, oprócz jednego wujka wszystkie mają w dacie 7.

                      W szkole miałam numer 27. Oprócz technikum tam 26.
                      Mieszkałam całe życie pod 77 nr. mieszkania.
                      Teraz mieszkam w bloku nr. 7
                      Slub brałam 7 lipca.
                      Data rozprawy rozwodowej 17 pazdziernik.

                      Moje dwie przyjaciółki mają w dacie urodzen.7.

                      I Dużo innych ważnych spraw.

                      Z każdym jest związana inna liczba. Coś w tym jest.

                      Moja córka ma to samo z czwórkami.:) Urodziła się w czwartek ( 4 dzień tygodnia) i od tamtej pory wszystkie ważne wydarzenia mają coś wspólnego z liczbą 4, zawsze i wszędzie jest 4 na liście.:)

                      • Zamieszczone przez april
                        Moja córka ma to samo z czwórkami.:) Urodziła się w czwartek ( 4 dzień tygodnia) i od tamtej pory wszystkie ważne wydarzenia mają coś wspólnego z liczbą 4, zawsze i wszędzie jest 4 na liście.:)

                        Filip też czwórkowy:)
                        ja mam wszystkie cyfry swiata w datach:)

                        • Zamieszczone przez lauidz
                          moja nianai urodzila sie dokladnie 100 lat temu:D

                          Twoja niania?

                          • Zamieszczone przez Bronia
                            Chińczycy mówią, że dziś szczęsliwa data… No nie wiem. Od rana same straszne newsy. Separatyści grożą zamachami w Pekinie, walki w Osetii Południowej, wypadek za wypadkiem – giną ludzie. Włączam kompa i co widzę? Wypadek polskiego pociągu! To chyba nie jest dobry dzień…

                            czy ja wiem… nie bardzo wierzyć mi się chce w takie szczęśliwe i nieszczęśliwe dni…
                            ale mieliśmy szczęście w drodze powrotnej do domu – zatrzymaliśmy się ‘na siusiu’ i być moze dzięki temu nie przywaliło nas drzewo…

                            a co do wiadomości… masakra… nie mogłam już słuchać… w drodze w aucie co godzina… 🙁

                            • Zamieszczone przez bruni
                              corka Kasiastej kończy dzis 4 latka !!
                              pozdrawiamy i najlepsze zyczenia:)

                              Zamieszczone przez Bronia
                              Dzięki Bruni za jakąś pozytywną informację w dniu dzisiejszym 🙂
                              100 lat dla Jubilatki!

                              Dziękuję i reszcie jubilatów spóźnione najlepszości!

                              Zamieszczone przez ahimsa
                              I dziś 5 rocznica śmierci mojego ojca…

                              ;-(

                              • Zamieszczone przez qulka
                                a 7.7.07?
                                albo 7.7.77?

                                ja nie lubie tej daty- w ten dzień odbierałam poród mojej koleżance… i szczęście trwało tylko 15 minut- od tamtej pory powiększyło się grono aniołków…
                                🙁

                                • Zamieszczone przez mamamaksia
                                  ja nie lubie tej daty- w ten dzień odbierałam poród mojej koleżance… i szczęście trwało tylko 15 minut- od tamtej pory powiększyło się grono aniołków…
                                  🙁

                                  Pamiętam….:(

                                  • Zamieszczone przez mamamaksia
                                    ja nie lubie tej daty- w ten dzień odbierałam poród mojej koleżance… i szczęście trwało tylko 15 minut- od tamtej pory powiększyło się grono aniołków…
                                    🙁

                                    przykre bardzo,

                                    ja sie tego dnia urodziłam. (77 roku oczywiscie):)

                                    Znasz odpowiedź na pytanie: 08.08.08

                                    Dodaj komentarz

                                    Angina u dwulatka

                                    Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                    Czytaj dalej →

                                    Mozarella w ciąży

                                    Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                    Czytaj dalej →

                                    Ile kosztuje żłobek?

                                    Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                    Czytaj dalej →

                                    Dziewczyny po cc – dreny

                                    Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                    Czytaj dalej →

                                    Meskie imie miedzynarodowe.

                                    Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                    Czytaj dalej →

                                    Wielotorbielowatość nerek

                                    W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                    Czytaj dalej →

                                    Ruchome kolano

                                    Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                    Czytaj dalej →
                                    Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                    Logo
                                    Enable registration in settings - general