1 cykl starań… i …???

Witam wszystkie forumowiczki i forumowiczów… Mam za sobą 1 cykl starań… no jeszcze nie do końca bo czekam na efekt.. Owulacje mialam w 21 dc (10.04.2005)… tzn z 20 na 21dc nastapił skok temperaturki, 22dc zauważyłam płlodny śluz, i wystapiły bóle owulacyjne… 23 dc (12.04 2005) przyszly testy od Ewy i zrobilam zaraz rano, wyszedł pozytywnie powtórzyłam wieczorem tego samego dnia wyszedl pozytywnie ale kreseczka była juz nieco slabsza, 24dc zrobilam ponownie test owulacyjny otrzymałam wynik negatywny… Starania odbyly sie w 20 dc (09.04 205), 22 dc (11.04.2005) i 21dc (12.04.2005)… dzis jest26 dzień cyklu a ja zastanawiam sie czy doszlo do zaplodnienia… moja temperaturka na wykresie wzrosla dziś do 37 stopni a i temperatura ciała (mierzona pod pachą) od 3 dni jest wyższa dziś 37,1… Kochane forumowiczki jestem tak bardzo ciekawa jaki bedzie wynik tych starań… bo czyz nie byl by to cud… w 1 cyklu i już 2 rózowe krechy… Proszę jeżeli któraś z was miala taka sytuacje to prosze o odp na mojego posta…
Pozdrawiam
Ps. moze za pare dni bede mogla napisac jaki jest wynik testu…???!!!

Izulek 25

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 1 cykl starań… i …???

  1. Re: 1 cykl starań… i…???

    Ja gniewac sie albo cos wybaczac???
    Kochana nie ms o czym mowic:)
    Ja tylko sluze rada i pisze co wiem po to jest forum
    Tutaj wszystkie jestesmy w jakims celu aby sobie pomagac
    ja akurat juz sie nei staram ale ze staralam sie kawal czasu to chetnei sluze tym co przez ten czas sie dowiedzialam a Wy te na poczatku drogi….hmmm to cudowny czas cieszcie sie nim i abyscie nei musialy “awansowac” do leczacych sie kobiet a od razu na oczzekujace wskakiwaly!:)
    Pozdrawiam

    • Re: 1 cykl starań… i…???

      Witaj, nam sie udalo w 1 cyklu z testami od Ewy, a staramy sie juz ponad rok, i uwierzylam w pozytywne flooidy testow :).Dwie krechy ujrzalam dopiero 15 dni po owu ( w 13 dni po owu juz widzialam slaba kreske, ale byl to cien, bardzo slaby), wiec jeszcze cierpliwie poczekaj. Trzymam kciuki, aby juz fasolka sie w Tobie rozwijala.

      magda

      • Re: 1 cykl starań… i…???

        skoro masz 11dpo, to na test za wczesnie. Testy najczesciej wychodzą w dniu spodziewanej @, a nawet 2 dni po terimine.Osobiscie test robilam 2 dni po i byla 1 krecha a tydzien pozniej 2.

        ale to, ze sie teraz nie udało, nie powinno cie smucic.Kolejny cykl, kolejna szansa. Bierz starania na spokojnie.

        minęło 3 lata…laparo 2 lub 9 maja
        Damianek 29.05.1998 i (* V 2002),(* I 2004)

        • Re: 1 cykl starań… i…???

          Wiecie co dziewczyny mam dziwnie duzo bialego śluzu- wydzieliny w pochwie… i odczuwam nie ból może, lecz czuje jajnik ten a raczej tą strone którą czułam w czasie ovulacji… a ha zaznaczyć chcialam, ze na okres zawsze bolala mnie ta druga strona – lewa , w czasie ovu ból byl z prawej i teraz tez jest takie odczucie z prawej…

          Izulek 26

          Znasz odpowiedź na pytanie: 1 cykl starań… i …???

          Dodaj komentarz

          Angina u dwulatka

          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

          Czytaj dalej →

          Mozarella w ciąży

          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

          Czytaj dalej →

          Ile kosztuje żłobek?

          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

          Czytaj dalej →

          Dziewczyny po cc – dreny

          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

          Czytaj dalej →

          Meskie imie miedzynarodowe.

          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

          Czytaj dalej →

          Wielotorbielowatość nerek

          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

          Czytaj dalej →

          Ruchome kolano

          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

          Czytaj dalej →
          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
          Logo
          Enable registration in settings - general