1 % czy w ogóle oddajecie?

Ja wspomagam fundację “Promyk Słońca” … Jeśli ktoś się zastanawia to zachęcam. A ja zwróciłam na tą fundację uwagę, bo pomagają też dzieciom zagrożonym niepełnosprawnością – czyli bardzo małym u których np istnieje podejrzenie, że coś będzie nie tak…

53 odpowiedzi na pytanie: 1 % czy w ogóle oddajecie?

figa Dodane ponad rok temu,

Oddajecie.
Nie wiem jak nazwać nieoddanie.
Więc nie nazwę 😉

lilavati Dodane ponad rok temu,

jeśli coś po odliczeniach do oddania zostanie – oddajecie – cel wybrany

Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez aniast:jeśli coś po odliczeniach do oddania zostanie – oddajecie – cel wybrany
a jak nie zostanie?

oddaję nawet jak mam potem czekac na zwrot

magdzik Dodane ponad rok temu,

no oczywiście!

lilavati Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez EwkaM:a jak nie zostanie? A jak nie zostanie to nie oddam bo nie będzie co oddać:o
Aby móc przekazać 1% muszę zapłacić podatek – jestem w sytuacji, że mogę mieć zwrot całego zapłaconego podatku,
Jak należy się 0 zł podatku to 0*0,01 =0

2308 Dodane ponad rok temu,

tak – dobrze, że to wreszcie trochę uprościli 🙂

figa Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez aniast:A jak nie zostanie to nie oddam bo nie będzie co oddać:o
Aby móc przekazać 1% muszę zapłacić podatek – jestem w sytuacji, że mogę mieć zwrot całego zapłaconego podatku,
Jak należy się 0 zł podatku to 0*0,01 =0

Jak to mówią – z pustego to i Salomon nie naleje 😉

agusjot Dodane ponad rok temu,

My już wcześniej postanowiliśmy o oddaniu 1% dla Patryka. Nie ma tego dużo, ale zawsze coś.

milka302 Dodane ponad rok temu,

My też już oddaliśmy… 🙂
Nie było tego wiele, ale zawsze to coś.
I bardzo cieszę się, że to jest (wreszcie) takie proste w tym roku :D.

dorotka1 Dodane ponad rok temu,

oddajecie
w tym roku patrykowi naszej beatyb

olinja Dodane ponad rok temu,

oddajecie

kama28 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez calipso:Ja wspomagam fundację “Promyk Słońca” [Zobacz stronę]… Jeśli ktoś się zastanawia to zachęcam. A ja zwróciłam na tą fundację uwagę, bo pomagają też dzieciom zagrożonym niepełnosprawnością – czyli bardzo małym u których np istnieje podejrzenie, że coś będzie nie tak…

oddajecie
i namawiacie innych, żeby też oddajecie
;-)))

kura-plemienna Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez calipso:Ja wspomagam fundację “Promyk Słońca” [Zobacz stronę]… Jeśli ktoś się zastanawia to zachęcam. A ja zwróciłam na tą fundację uwagę, bo pomagają też dzieciom zagrożonym niepełnosprawnością – czyli bardzo małym u których np istnieje podejrzenie, że coś będzie nie tak…

Nie ma z czego, ale bym oddała!

nadiam Dodane ponad rok temu,

ja oddaje. moze to niektorych rozśmieszy albo rozzlosci {ze może cel malo ważny} ale ja odddaje na oddzial towarzystwa nad zwierzetami w moim miescie

Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez nadiam:ja oddaje. moze to niektorych rozśmieszy albo rozzlosci {ze może cel malo ważny} ale ja odddaje na oddzial towarzystwa nad zwierzetami w moim miescie

a dlaczego ma rozłościc czy rozśmieszyc???sorry,ale ja dzis nie kumata…

evikaj Dodane ponad rok temu,

Oddajemy i wszystkich, którym pomagam robić zeznanie namawiam do tego. W tym roku to dla podatników żaden problem – tylko wyszukac fundację.

kiara Dodane ponad rok temu,

Oddajemy:)

Dodane ponad rok temu,

jak będzie coś do oddania to oddaje

raz-dwa Dodane ponad rok temu,

Oddajemy. Maz chcial na fundacje Anny Dymnej, ale przekonałam go, ze trzeba na Partyka.

jagoda Dodane ponad rok temu,

urprościli

Zamieszczone przez karabella:tak – dobrze, że to wreszcie trochę uprościli 🙂

Tak własnie chyba coś uprościli, korzystałam z elekronicznego PIT’a i tam samo wyliczyło kwote tego %, wpisałam numer konta, nr KRS i mam nadzieję ze US to przeleje.
Wczesniej było tak, że trzeba było samemu robić przelewy i wielu osobom się po prostu nie chciało, teraz tak jakby z automatu wpisujesz komu US ma przelac 1 %.
A może zawsze tak było? Nie wiem, pamiętam tylko, że w ubiegłym roku i poprzednim ja sama robiłam przelew na Fundacje.

Znasz odpowiedź na pytanie: 1 % czy w ogóle oddajecie?

Dodaj komentarz

ORGANIZACYJNE
kopiowanie
czy jeśli napiszecie posta chcecie to skopiować w okienku,czy wam to się udaje bo mi niestety nie:mad:
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
reklamacja przesyłki na poczcie - problem
Mam problem i nie wiem co z tym zrobić, może ktoś miał coś podobnego? Kupiłam kartę pamięci za ok. 100z ł na allegro. Przesyłka do mnie nie dotarła więc poprosiłam sprzedawcę
Czytaj dalej