1. dc :-)

Ja wiem, ze nie kazda z Was sie z tego cieszy – wrecz przeciwnie. Ale wlasnie zakonczyl mi sie pierwszy w miare normalny cykl w tym roku.
W miare – bo owu bez sluzu, cykl 35 – dniowy bodajze, lutealna 12 – 13 dni, wiec tak na styk dolnej normy. Do tego podejrzewam, ze nadal mam stan zapalny.
Ale mimo wszystko mam super mobilizator do dalszej diety (duzo to ja nie schudlam, tym bardziej ze ostatnie dni choroby – przeziebienia – byly wbrew wszelkim dietom) i w ogole no… 🙂
A zeby bylo jeszcze piekniej, to nic a nic mnie nie boli i mialam niespodzianke 😉 A moze powinno bolec?

I co teraz byscie mi poradzily? 3 dc to niedziela, badan wtedy nie zrobie. Krwaiwenie zaczelo sie ok. 15 – tej, wiec moze w poniedzialek jeszcze badania beda wiarygodne?
Tylko czy je robic?
Czy skoro zmiana diety i lekkie schudniecie juz poprawilo sytuacje o tyle, ze po cyklu bezowulacyjnym, 113 – dniowym, zakonczonym wywolaniem – mam owu (bolalo bardzo typowo) i miesiaczke, to moze nie ma co zakladac, ze mam PCO? Raczej chyba nic na to nie wskazuje?
No nie wiem.
Jak na razie robilam tylko badanie THS, prolaktyne i progesteron – i te byly ok dla fazy w ktorej je robilam.
Moze poczekac jeszcze jeden cykl, zeby byl tez normalny, bo wyglada na to, ze sie zaczelo ukladac? A moze jestem optymistkąi to przypadek?

A co polecilybyscie mi na sluz? Jakies badania, leki?

PS Z wrazenia zle obliczylam dlugosc cyklu, mial 34 dni 😉

Mati (2,5 roku)

Edited by Lea on 2005/09/23 21:02.

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 1. dc :-)

  1. Re: 1. dc 🙂

    🙂

    Bylby ostatni dzien roku szkolnego 😉
    Dzis stanowczo 2 dc 🙂

    Mati (2,5 roku)

    • Re: 1. dc 🙂

      Sorry za wtrety nie na temat, ale Asiu wielkie gratulacje! Dopiero zobaczylam, ze oczekujesz blizniaczkow 🙂 Alez super!

      Spokojnej ciazy zycze 🙂

      nasza córeczka

      • Re: 1. dc 🙂

        dobre wieści na poczatek tygodnia…..ciekawie zapowiada sie jego koniec. jest sie z czego cieszyć!! Śluzem się nie przejmuj, może zbyt starasz się o dzidziusia i nie myslisz o przytulankach. Ja przynajmnije tak miewam – wrrrrrrrr.
        teraz pozostaje życzyć tylko szybkiego fasolowania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        karkoj

        • Re: 1. dc 🙂

          Z tym sluzem u mnie zdecydowanie jest inaczej. Ja sie na pewno “zbyt” nie staram… ja sie jeszcze wcale nie staram 🙁 Ciagle cos nie tak bylo i brak owulacji, cienkie endo itd.
          Dopiero wychodze na prosta i dopiero planuje starania, choc niby sie staram od marca 🙁

          Mati (2,5 roku)

          • Re: 1. dc 🙂

            Cieszę się i oby tak dalej. Nie życzę Ci oczywiście kolejnej @ ale żeby sprawy ułożyły jak trzeba. Trzymam kciuki za owulację!!!

            • Re: 1. dc 🙂

              o rany alez tu na forum sie pozmieniało
              JoannaR schudła i przytyła
              Ty też – ostatnie wzmianki jakie pamietam to ze bardzo schudłaś

              Aga i Wojtuś (23.07.2003)

              • Re: 1. dc 🙂

                No troche to nieaktualne, toz ja schudlam w czerwcu ubieglego roku 😉

                Mati (2,5 roku)

                • Re: 1. dc 🙂

                  a nie
                  to ja byłam na forum poźniej też
                  widać nie śledziłam Twojej wagi dokładnie 😉
                  raczej śledzę chudniecia forumowiczek niż tycia ;)))

                  Aga i Wojtuś (23.07.2003)

                  • Re: 1. dc 🙂

                    Kto by sie tyciem chwalil 😉

                    Mati (2,5 roku)

                    Znasz odpowiedź na pytanie: 1. dc :-)

                    Dodaj komentarz

                    Angina u dwulatka

                    Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                    Czytaj dalej →

                    Mozarella w ciąży

                    Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                    Czytaj dalej →

                    Ile kosztuje żłobek?

                    Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                    Czytaj dalej →

                    Dziewczyny po cc – dreny

                    Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                    Czytaj dalej →

                    Meskie imie miedzynarodowe.

                    Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                    Czytaj dalej →

                    Wielotorbielowatość nerek

                    W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                    Czytaj dalej →

                    Ruchome kolano

                    Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                    Czytaj dalej →
                    Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                    Logo
                    Enable registration in settings - general