1% dla mojej organizacji- PRZECZYTAJCIE PROSZĘ!!!!

Witajcie!
Może ktoś mnie jeszcze pamięta?
Dawno się nie odzywałam na forum, bo ginę z “nadmiarów braku czasu”, ale systematycznie Was “podczytuję”:)) A ponieważ czytam to wiem, że nic się nie zmieniło i nadal jesteście największą i najrzetelniejszą Grupą Wsparcia w całej sieci.
I dlatego właśnie pozwalam sobie do Was napisać (oczywiście nie tylko ja sobie pozwalam, przede wszystkim pozwoliła mi na to Smoczyca, za co jej bardzo dziękuję!).
Chcę Was prosić o wsparcie mojej organizacji w postaci przekazania nam 1% od Waszego podatku.
Nazywam się Nela Grzegorczyk- Dłuciak i jestem pedagogiem specjalnym oraz prezem Polskiego Stowarzyszenia Terapii Behawioralnej. To dość duża, ogólnopolska organizacja, zajmująca się opieką i terapią dzieci niepełnosprawnych (głównie z autyzmem i zaburzeniami pokrewnymi), wsparciem ich rodzin oraz doradztwem i opieką na ich nauczycielami i terapeutami. Z inicjatywy naszej i współpracujących organizacji powstało już w Polsce ponad 10 placówek terapeutycznych zapewniających najmłodszym dzieciom z autyzmem fachową pomoc terapeutyczną, na najwyższym poziomie zgodnym ze światowymi standardami. Trud wkładany przez nas wszystkich w organizację i pracę w tym systemie procentuje, z roku na rok zwiększa się liczba dzieci którym udało się pomóc na tyle, że osiągnęły poziom pozwalający im na funkcjonowanie i dokonałe radzenie sobie w masowych szkołach, wraz ze zdrowymi rówieśnikami. Parę lat temu uważano, że jest to absolutnie niemożliwe….
Niestety, terapia jest bardzo kosztowna. Na dzień dzisiejszy u zdecydowanej większości naszych podopiecznych, koszty te w 100% pokrywają ich rodzice. I im właśnie Wasza pomoc jest potrzebna!!!
Więcej o naszej akcji tutaj:
BARDZO LICZYMY NA WASZĄ POMOC- TO NAPRAWDĘ NIC NIE KOSZTUJE!!!!
Pozdrawiam wszyskich – bratek – Michałowa mama (01.04.2004)

Znasz odpowiedź na pytanie: 1% dla mojej organizacji- PRZECZYTAJCIE PROSZĘ!!!!

Dodaj komentarz

Dla starających się
efekt odbicia z prolaktyna?
slyszalyscie o czyms takim? Zrobilam cos takiego ze przez chyba 2 miesiace jadlam 1 tabletke bromka na noc potem 4 dni przerwy i poszlam zrobic prl. Liczylam na to ze wykaze ze
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
kiedy widać płeć dziecka na usg?
Byłam w 13 tygodniuna usg i nie widać jeszcze płci dziecka,a bardzo bym chciała wiedzieć. Kiedy najlepiej wybrać się na następne usg,żeby już cos było widać?
Czytaj dalej