1 inseminacja

Wczoraj o godz.10 miałam IUI i nie było tak strasznie jak sobie wyobrażałam. Jeden dzień przed miałam 3 pęcherzyki 2 większe i jeden mniejszy wyhodowane na 1/2 tabl.clo od 5 do 9 dc cyklu. Oczywiście miałam robiony monitoring od 8 dc, ale ja mam dość długie cykle 30-31 więc termin IUI wypadł 16 dc.
Wieczorem przed IUI pękł mi pęcherzyk, wczoraj ok popołudniu znowu mnie bolał jajnik myslę że pękł kolejny… a IUI była rano.
Przejdę do mojego pyt. bo dziś strasznie mnie boli brzuch i mam śluz płodny tak jakby dziś była owulacja, czy możliwe że pękł ten 3 (był dość mały 14 mm)w przed dzień IUI. Boję się że IUI była za wcześnie…
Oczywiście poprawiłam naturalnie wczoraj i dziś (męża plemniki mała ilość dobra ruchliwość).
Czy lepiej by plemniki czekały na komórkę?
Sorry za ilość pytań… POZDRAWIAM

Strona 10 odpowiedzi na pytanie: 1 inseminacja

  1. No i jak??
    Ja trzymam

    • Mocne za tę randkę

      • Dziekuje dziewczyny za i prosze o wiecej.Zolnierzyki meza sie polepszyly-nazbieralo sie “az”7 mlnMam nadzieje, ze choc jeden dopadnie moje jajo!

        • Oto kciuki za WAS i fluidki ~~ IUI się udają, nawet te 6-te! (choć liczymy tylko 4 bo te były w klinikach leczenia niepłodności)!

          • Ja dopisuję się do wątku, bo w maju chciałabym 1 raz podejśc do inseminacji.
            W czwartek jeszcze Hsg, najpierw biocenoza.

            Przyczyna decyzji – wrogi śłuz.
            Zakładam, że może się nie udać za 1 razem
            1,5 roczna walka o dzidziusia jednak nas umocniła i mimo wszystko nie składamy broni 😉

            • To najpierw kciuki za hsg oby wyszło prawidłowe
              a potem za IUI,
              co to znaczy “zakładam, że może się nie udać” :Nie nie: trzeba sobie mówić
              “wiem, że się uda, jestem tego pewna!!!!!” no…

              • Mala5_mi dziekuje za blizniacze fluidki-pyszne,mam nadzieje, ze zaraze sie tymi blizniaczymiCzy Ty bylas stymulowana clo?

                Olesiu trzymam kciuki za hsg i za pierwsza i udana iui.

                • Zamieszczone przez aagola
                  Mala5_mi dziekuje za blizniacze fluidki-pyszne,mam nadzieje, ze zaraze sie tymi blizniaczymiCzy Ty bylas stymulowana clo?

                  Tak, choć tylko po 0,5 tabl. a cykl wcześniej naturalnie też urosły mi dwa pęcherzyki – wg lekarza taka moja uroda i miewam po dwa jajunia:)

                  • Zamieszczone przez Olesia
                    Ja dopisuję się do wątku, bo w maju chciałabym 1 raz podejśc do inseminacji.
                    W czwartek jeszcze Hsg, najpierw biocenoza.

                    Przyczyna decyzji – wrogi śłuz.
                    Zakładam, że może się nie udać za 1 razem
                    1,5 roczna walka o dzidziusia jednak nas umocniła i mimo wszystko nie składamy broni 😉

                    IUI się udają! I tak jak pisze Ito – trzeba wierzyć w sukces od razu – choć wiem jak się potem czuje gdy nie wychodzi – u nas udała się szósta IUI acz druga w nOvum!

                    • Zamieszczone przez mala5_mi
                      IUI się udają! I tak jak pisze Ito – trzeba wierzyć w sukces od razu – choć wiem jak się potem czuje gdy nie wychodzi – u nas udała się szósta IUI acz druga w nOvum!

                      Dziękuję, wiem, że bywają takie szczęściary w życiu, ale ja raczej szczęściarą nie jestem ;(
                      Bardzo chciałabym mieć bliźniaki i Tobie bardzo zazdroszczę!

                      • Witajcie! Dłuuugooo mnie nie było. Leczę psychikę. Jestem po 1 IUI – wczoraj w 12dc po stymulacji Clo. Miałam 3 duże pęcherzyki (2 z prawego i 1 z lewego jajnika). Jutro usg, żeby sprawdzić czy pękły. Nie nastawiam się na nic choć – jak pewnie wiecie – nadzieja jest zawsze. Wierzę, że te cholerne pęcherzyki pękną i tę nadzieję będę pielęgnować przez najbliższe 2 tygodnie. Nie mam problemów z owu ani z pękaniem, ale w tym miesiącu jakoś dziwnie testy mi wychodziły – najpierw słaba kreska, potem w ogóle – i tak od 3 dni! Nie wiem o co chodzi, ale gin zdecydowała, żeby robić IUI, bo pęcherzyki miały już ok.20mm. No i teraz się denerwuję, czy popękają! Jutro się dowiem i albo mi ulży albo znów dołek… Pozdrawiam!

                        • Karinko ja ciągle za Ciebie mocno trzymam!!!
                          Uwierz w to, że się uda!!!!

                          • Zamieszczone przez paszulka
                            Karinko ja ciągle za Ciebie mocno trzymam!!!
                            Uwierz w to, że się uda!!!!

                            Po tylu latach…gdyby to była tylko kwestia wiary… Ale dziękuję bardzo za wsparcie, jakie zawsze od Ciebie otrzymywałam!

                            • Ja mam jutro pierwsza inseminację.
                              Wszystko jak należy – mam 3 pęcherzyki, w jednym 2 w drugim 1 po ok 20mm.
                              Endomtrium 9mm
                              Druga krecha ciemna na teście owulacyjnym.
                              Rano zastrzyk z Ovitrelle.

                              Teoretycznie powinno się udać, ale same wiecie, jak to jest z praktyką…

                              • No jest jednym słowem bosko!! Trzymam mocno!!!

                                • Olesia trzymym kciuki,chcialabym by Tobie sie udalo

                                  • dziękuję
                                    martwię się tylko czy o 14 to nie będzie za póxno
                                    Teraz czuję ból w jajnikach
                                    Może jajka mają wędrować sobie i o 14 spotkanie z plemnikami?

                                    • Ja też się dołączam do kciukania.

                                      • Zamieszczone przez Madziorex
                                        Ja też się dołączam do kciukania.

                                        Dzięki
                                        przydadzą się 😉

                                        • Zamieszczone przez Olesia
                                          dziękuję
                                          martwię się tylko czy o 14 to nie będzie za póxno
                                          Teraz czuję ból w jajnikach
                                          Może jajka mają wędrować sobie i o 14 spotkanie z plemnikami?

                                          Nie zastanawiaj się nad tym…. przy gorszych parametrach nasienia i wrogości śluzu może a nóż widelec będzie w sam raz!!!!!!
                                          Najwyżej synuś będzie a nie córcia!! 😉

                                          EDIT: doczytałam, że z plemniorami nie ma problemu u Was…. skleroza…. tym bardziej nie ma się co martwić!!! 🙂

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 1 inseminacja

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general