1 inseminacja

Wczoraj o godz.10 miałam IUI i nie było tak strasznie jak sobie wyobrażałam. Jeden dzień przed miałam 3 pęcherzyki 2 większe i jeden mniejszy wyhodowane na 1/2 tabl.clo od 5 do 9 dc cyklu. Oczywiście miałam robiony monitoring od 8 dc, ale ja mam dość długie cykle 30-31 więc termin IUI wypadł 16 dc.
Wieczorem przed IUI pękł mi pęcherzyk, wczoraj ok popołudniu znowu mnie bolał jajnik myslę że pękł kolejny… a IUI była rano.
Przejdę do mojego pyt. bo dziś strasznie mnie boli brzuch i mam śluz płodny tak jakby dziś była owulacja, czy możliwe że pękł ten 3 (był dość mały 14 mm)w przed dzień IUI. Boję się że IUI była za wcześnie…
Oczywiście poprawiłam naturalnie wczoraj i dziś (męża plemniki mała ilość dobra ruchliwość).
Czy lepiej by plemniki czekały na komórkę?
Sorry za ilość pytań… POZDRAWIAM

Strona 48 odpowiedzi na pytanie: 1 inseminacja

  1. Zamieszczone przez marita77
    Bulinko niestety -totalna klapa, dostałam @

    Bądź dobrej myśli. nowy cykl przynosi nowe nadzieje trzymam cały czas bezustannie. Bardzo Wam kibicuję nie martw się będzie dobrze – wiem, że to banalnie brzmi ale musisz być dobrej myśli.

    • Dzwoniłam dziś do MEDICORU i zarejestrowałam się na I wizytę na 17-tego stycznia. Mam nadzieję, że to będzie wtedy mój 1dc przewiduję,że ten będzie miał 28dc. A jeśli nie to czy są jakieś tabletki bez recepty, które wywołują w danym terminie @???? jesli oczywiście nie uda nam sie naturalnie w tym cyklu – będziemy się bardzo starać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:Kocham::Buziaki::Taniec:

      • Maritko, przykro mi
        coś wcześniej przyszedl ten @-piszon???
        Ja wciąż czekam, ale nie mam pozytywnych myśli…
        Podchodzisz do 2 iui w styczniu?

        Bulinko,
        wydaje mi się, że bez recepty nic nie ma wywołanie @

        • Jakość ludzkiej spermy w Polsce

          Internetowy Bank Spermy fraza – polskie banki spermy
          Dzień dobry Panom i Paniom! Z przyjemnościa chcę Państwa zachęcić do odwiedzenia strony pierwszego Internetowego Banku Spermy. Jak już wspomniałam, jest to całkowita nowość wśród wszystkich polskich banków spermy. W dobie wszechobecnego dostępu do Internetu i jego zasobów, jesteśmy alternatywą, dla standardowych instytucji tego typu.
          Zachęcamy do współpracy młodych mężczyzn, zdrowych, najchętniej takich, którzy już posiadają własne dzieci. Gwarantujemy anonimowość. Nasi dawcy są regularnie badani, więc nie ma ryzyka zarażenia sie chorobą przenoszoną drogą płciową. Minimalizujemy też możliwość przekazania w nasieniu, chorób uwarunkowanych genetycznie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i przekonania się, ze polskie banki spermy, nie muszą byc konserwatywne, a mogą być w pełni nowoczesne. Polecam!

          • Zamieszczone przez milaga
            Maritko, przykro mi
            coś wcześniej przyszedl ten @-piszon???
            Ja wciąż czekam, ale nie mam pozytywnych myśli…
            Podchodzisz do 2 iui w styczniu?

            Bulinko,
            wydaje mi się, że bez recepty nic nie ma wywołanie @

            qrcze mam nadzieję, że nie będą potrzebne ale :Nie nie: mam pewne obawy. Co prawda mój M zjada kilo leków dziennie na poprawę liczebności i jakości armii no możeeeeeeee???????????? to nie zmienia faktu że staramy się już będzie pewnie ponad dwa lata i dupa dupa dupa Idę się odstresować na film a w trakcie filmu może się trochę połasić do mężusia

            • Zamieszczone przez milaga
              Maritko, przykro mi
              coś wcześniej przyszedl ten @-piszon???
              Ja wciąż czekam, ale nie mam pozytywnych myśli…
              Podchodzisz do 2 iui w styczniu?

              milaga odpuszczam teraz ten cykl i wyjeżdżam w gory na 5 dni odpocząc od wszystkiego a także od tych wstretnych hormonów. Na wyjeździe będe miała owulke wiec naturalne IUI nas czeka. @ przyszedł szybciej, bo i owulka była szybsza-moja II faza trwała 12 dni od owu. Ciekawa jestem jak będzie teraz na czystym cyklu bez hormonów czy cykl 26 dniowy jak teraz, czy 28, 31 a może 37, bo ja tak małam po tej laparo namieszane w dł.cykli.

              • Maritko,
                no to 3mam za udany wyjazd. Góry, świeże powietrze i relaks sprzyjają, więc może uda się naturalsik – tego Ci szczerze życzę 🙂

                Bulinko, ja i mój M pijemy Prenatal ProBaby od 1,5 miesiąca i teraz przy okazji IUI okazało się, że jest 5% więcej plemników typu A, więc chyba i witaminy coś pomagają. Choć większa poprawa będzie dopiero po 3 miesiącach stosowania.
                A jakie leki bierze twój M?

                • Witam wszystkich! My z mężem już ponad 2 lata staramy się o dziecko i niestety jego wyniki są tragiczne. Lekarz powiedział, że nawet inseminacja ani invitro nie wchodzi w grę. Możemy jedynie z obcego nasienia skorzystać. Czy wiecie może gdzie w Warszawie można zrobić inseminację na NFZ z nasienia dawcy??? Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.

                  • Zamieszczone przez kontrolerek
                    Witam wszystkich! My z mężem już ponad 2 lata staramy się o dziecko i niestety jego wyniki są tragiczne. Lekarz powiedział, że nawet inseminacja ani invitro nie wchodzi w grę. Możemy jedynie z obcego nasienia skorzystać. Czy wiecie może gdzie w Warszawie można zrobić inseminację na NFZ z nasienia dawcy??? Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.

                    Witaj, ja chodzę prywatnie, ale z tego co wiem, to w Warszawie na Pl. Starynkiewicza jest klinika, gdzie robią IUI na NFZ (pewnie z nasieniem dawcy również).
                    A czy byliście na konsultacji jeszcze u innego lekarza? Nie wiem jak bardzo złe są wyniki męża, ale zawsze można poszukać plemników w jądrach ( poprzez punkcje) i wtedy jeśli jest choć trochę plemników zrobić in-vitro metodą PESA/TESA
                    Tu masz link, gdzie można poczytać o tych metodach:

                    • Zamieszczone przez milaga
                      Maritko,
                      no to 3mam za udany wyjazd. Góry, świeże powietrze i relaks sprzyjają, więc może uda się naturalsik – tego Ci szczerze życzę 🙂

                      Bulinko, ja i mój M pijemy Prenatal ProBaby od 1,5 miesiąca i teraz przy okazji IUI okazało się, że jest 5% więcej plemników typu A, więc chyba i witaminy coś pomagają. Choć większa poprawa będzie dopiero po 3 miesiącach stosowania.
                      A jakie leki bierze twój M?

                      Przepraszam, że dopiero teraz ale nie miałam wcześniej czasu :Nie nie:. Mój M bierze SALFAZIN to jest bez recepty, AGAPURIN i PROVIRON – NA RECEPTĘ ale wszystkie z tych leków przepisał mu mój gin. Ja właśnie nie wiem czy i jeśli tak to o ile zmieniły się parametry nasienia mojego M tzn nie robiliśmy powtórnych badań nasienia.

                      Jak juz wcześniej pisałam zarejestrowałam się do dr MEDICORU na wizytę na 17-tego stycznia tj poniedziałek bo wtedy powinnam dostać @ zakładając że ten cykl będzie miał 28 dni. Ale jeszcze dziś zadzwoniłam i umówiłam się profilaktycznie na jeszcze jedną wizytę na 19-tego stycznia tj środa gdyby @ przyszła troszkę później ale może nie będę musiała tam jechać może naturalsik /??????????? ???????????

                      • Zamieszczone przez bulinka82

                        Jak juz wcześniej pisałam zarejestrowałam się do dr MEDICORU na wizytę na 17-tego stycznia tj poniedziałek bo wtedy powinnam dostać @ zakładając że ten cykl będzie miał 28 dni. Ale jeszcze dziś zadzwoniłam i umówiłam się profilaktycznie na jeszcze jedną wizytę na 19-tego stycznia tj środa gdyby @ przyszła troszkę później ale może nie będę musiała tam jechać może naturalsik /??????????? ???????????

                        No to widzę, że się dobrze zabezpieczyłaś z tymi wizytami 🙂
                        Chcesz przechytrzyć @… a może nie będziesz musiała.
                        3mam

                        • Zamieszczone przez milaga
                          No to widzę, że się dobrze zabezpieczyłaś z tymi wizytami 🙂
                          Chcesz przechytrzyć @… a może nie będziesz musiała.
                          3mam

                          He he he he he he heh. Bardzo pięknie to ujęłaś dzięki

                          No staram się. Ale jak mówisz może nie będzie trzeba bo dzisiaj jest mój 14dc a przytulanko było wczoraj wieczorem, dzisiaj rano, a popołudnie i wieczór przed nami

                          • witam ponownie,
                            zaglądam tu do was w dalszym ciągu bo mam sentyment do tego tematu i tak pomyślałam sobie,że może podrzucę wam mój specyfik MACA +SELEN po którym nam się udało naturalnie a przypomnę, że mój mąż miał tylko 3 % typu A a po 2 opakowaniach się udało. Nie chcę się narzucać ale może warto spróbować. Ja już zaraziłam moje koleżanki, które miały problem z nasieniem męża.
                            pozdrawiam i trzymam kciuki

                            • Zamieszczone przez heksa78
                              witam ponownie,
                              zaglądam tu do was w dalszym ciągu bo mam sentyment do tego tematu i tak pomyślałam sobie,że może podrzucę wam mój specyfik MACA +SELEN po którym nam się udało naturalnie a przypomnę, że mój mąż miał tylko 3 % typu A a po 2 opakowaniach się udało. Nie chcę się narzucać ale może warto spróbować. Ja już zaraziłam moje koleżanki, które miały problem z nasieniem męża.
                              pozdrawiam i trzymam kciuki

                              Dziękujemy może się przydać Twoja podpowiedź.

                              • Zamieszczone przez bulinka82
                                He he he he he he heh. Bardzo pięknie to ujęłaś dzięki

                                No staram się. Ale jak mówisz może nie będzie trzeba bo dzisiaj jest mój 14dc a przytulanko było wczoraj wieczorem, dzisiaj rano, a popołudnie i wieczór przed nami

                                w niedzielę wieczorem było przytulanko, a w poniedziałek rano dla odmiany też było :p

                                • Witam dawno mnie tu nie było. W grudniu odpuściłam w staraniach o dziecko @ miałam 10 grudnia dziś już 12 a ja @ nie mam wczoraj zrobiłam test i druga kreska jest bardzo blada. Dziś rano powtórzyłam i było to samo. Nie wiem co o tym myśleć a nie chcę się nie potrzebnie nakręcać. Dodam że do tej pory moje @ były w miarę regularne co o tym myślicie?

                                  • Zamieszczone przez 12383
                                    Witam dawno mnie tu nie było. W grudniu odpuściłam w staraniach o dziecko @ miałam 10 grudnia dziś już 12 a ja @ nie mam wczoraj zrobiłam test i druga kreska jest bardzo blada. Dziś rano powtórzyłam i było to samo. Nie wiem co o tym myśleć a nie chcę się nie potrzebnie nakręcać. Dodam że do tej pory moje @ były w miarę regularne co o tym myślicie?

                                    Co myslimy to ze w ciazy jestes
                                    Gratuluje kochana 🙂 Mikolaj Ci dzidzie przyniosl

                                    • Zamieszczone przez 12383
                                      Witam dawno mnie tu nie było. W grudniu odpuściłam w staraniach o dziecko @ miałam 10 grudnia dziś już 12 a ja @ nie mam wczoraj zrobiłam test i druga kreska jest bardzo blada. Dziś rano powtórzyłam i było to samo. Nie wiem co o tym myśleć a nie chcę się nie potrzebnie nakręcać. Dodam że do tej pory moje @ były w miarę regularne co o tym myślicie?

                                      Też mi się coś tak wydaje że jesteś :Ciężarówka: :Radocha::Radocha::Radocha::Radocha: trzymam :Impreza:

                                      • Hej. Dziś jest mój 25dc. Jak wszystko dobrze pójdzie to w poniedziałek ( bo teoretycznie powinnam dostać @ w poniedziałek, no chyba że popierniczyło mi się przez laparoskopię a i to jest możliwe) będę testować Jak dostanę @ w poniedziałek rano to skontaktuję się z lekarzem czy mam przyjechać do niego w pon. czy może lepiej we środę. Ale to teraz wszystko zależy od małpiszona wrednego wredniastego @@@@@@ Zobaczymy, nieśmiało
                                        Pozdrawiam

                                        • Mi też wychodzi, że u 12383 bajbi 🙂

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 1 inseminacja

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general