1 inseminacja

Wczoraj o godz.10 miałam IUI i nie było tak strasznie jak sobie wyobrażałam. Jeden dzień przed miałam 3 pęcherzyki 2 większe i jeden mniejszy wyhodowane na 1/2 tabl.clo od 5 do 9 dc cyklu. Oczywiście miałam robiony monitoring od 8 dc, ale ja mam dość długie cykle 30-31 więc termin IUI wypadł 16 dc.
Wieczorem przed IUI pękł mi pęcherzyk, wczoraj ok popołudniu znowu mnie bolał jajnik myslę że pękł kolejny… a IUI była rano.
Przejdę do mojego pyt. bo dziś strasznie mnie boli brzuch i mam śluz płodny tak jakby dziś była owulacja, czy możliwe że pękł ten 3 (był dość mały 14 mm)w przed dzień IUI. Boję się że IUI była za wcześnie…
Oczywiście poprawiłam naturalnie wczoraj i dziś (męża plemniki mała ilość dobra ruchliwość).
Czy lepiej by plemniki czekały na komórkę?
Sorry za ilość pytań… POZDRAWIAM

Strona 49 odpowiedzi na pytanie: 1 inseminacja

  1. Zamieszczone przez 12383
    Witam dawno mnie tu nie było. W grudniu odpuściłam w staraniach o dziecko @ miałam 10 grudnia dziś już 12 a ja @ nie mam wczoraj zrobiłam test i druga kreska jest bardzo blada. Dziś rano powtórzyłam i było to samo. Nie wiem co o tym myśleć a nie chcę się nie potrzebnie nakręcać. Dodam że do tej pory moje @ były w miarę regularne co o tym myślicie?

    Wszystko wskazuje na :Ciężarówka:
    Trzymam
    Jeśli 2 testy to dla ciebie za mało – idź na betę 🙂

    • Witam tak macie racje dziś już są dwie krechy nie mogę w to uwierzyć w miesiącu w którym sobie odpuściliśmy zaszłam w ciąże.

      • Zamieszczone przez 12383
        Witam tak macie racje dziś już są dwie krechy nie mogę w to uwierzyć w miesiącu w którym sobie odpuściliśmy zaszłam w ciąże.

        widac ze az tak do konca sobie nie odpusciliscie 😉

        Super – gratuluje jeszcze raz

        • Zamieszczone przez 12383
          Witam tak macie racje dziś już są dwie krechy nie mogę w to uwierzyć w miesiącu w którym sobie odpuściliśmy zaszłam w ciąże.

          Super
          Gratulujęi życzę spokojnej ciąży

          • Zamieszczone przez 12383
            Witam tak macie racje dziś już są dwie krechy nie mogę w to uwierzyć w miesiącu w którym sobie odpuściliśmy zaszłam w ciąże.

            Gratulacje

            • Excellent post !

              Excellent post ! You make some brilliant points very nice realization. keep it up

              • hej. Jestem tu nowa. Jestem po pierwszej inseminacji i kuje mnie lewy jajnik, czy to normalne. Jestem w 24 dniu cyklu.Dodam, że podczas inseminacji miałam owulację z prawego jajnika. Czy to normalne, że teraz boli mnie lewy? czy powinien boleć mnie prawy? pomocy

                • w sumie to nie wiem, ale organizm to dziwaczny mechanizm i przywykłam, że przeróżnie to wszystko kuje i boli. A bardzo boli, czy tylko trochę? Bo jak trochę to bym się nie przejmowała.

                  • dziękuję za odpowiedzJa miałam pierwszą inseminację, po stwierdzonej niepłodności immunologicznej i dlatego chyba wariuję
                    Staramy się o dziecko 3 lata, mąż nasienie ma ok, ja owulkę też.
                    13 stycznia miałam inseminację. dzisiaj jest 25 dzień cyklu, biorę duphaston czy po nim mogą boleć piersi, bo mnie bolą do 19 dnia cyklu?

                    • MADZIOREX A JAK JEST U CIEBIE?

                      • Tak, mnie po duphastonie też bolą piersi. To syntetyczny progesteron, więc jak najbardziej może dawać objawy progesteronowe.

                        A u mnie już etap in vitro, tutaj najłatwiej wiele z nas sprawdzić

                        • Zamieszczone przez monalizamkm
                          dziękuję za odpowiedzJa miałam pierwszą inseminację, po stwierdzonej niepłodności immunologicznej i dlatego chyba wariuję
                          Staramy się o dziecko 3 lata, mąż nasienie ma ok, ja owulkę też.
                          13 stycznia miałam inseminację. dzisiaj jest 25 dzień cyklu, biorę duphaston czy po nim mogą boleć piersi, bo mnie bolą do 19 dnia cyklu?

                          Witaj,
                          ja miałam 2 inseminacje (nie udane 🙁 ) – po każdej bolał mnie brzuch i piersi i na 2 dni przed @ wszystkie boleści odchodziły. Z tego co wiem, to Ovitrelle i Duphaston powodują bolesność piersi.
                          Jednak 3mam by u Ciebie to bóle co innego znaczyły

                          • nie wytrzymałam i zrobiłam test, wyszedł negatywny, ale nie wiem czy nie za wczesnie, dzis jest 25 dzień cyklu

                            • to czekanie jest wykańczające

                              • milaga leczysz się w Rzeszowie w medikorze?

                                • Czy 25 dzień cyklu to za wcześnie na test ciążowy?

                                  • MADZIOREKS

                                    • MADZIOREX

                                      • Zamieszczone przez monalizamkm
                                        Czy 25 dzień cyklu to za wcześnie na test ciążowy?

                                        Może być za wcześnie, jak długie masz cykle?

                                        • Zamieszczone przez monalizamkm
                                          milaga leczysz się w Rzeszowie w medikorze?

                                          Nie ja w Warszawie w Gamecie. A co do czekania, to faktycznie te 2 tygodnie po inseminacji są najgorsze, strasznie się dłuży.
                                          Z tym testem, to może za wcześnie wystartowałaś…
                                          Mnie lekarz kazał robić bete 14 dni po iui, a jeśli nie betę to testy ale jeszcze 2 dni później

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 1 inseminacja

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general