1 inseminacja

Wczoraj o godz.10 miałam IUI i nie było tak strasznie jak sobie wyobrażałam. Jeden dzień przed miałam 3 pęcherzyki 2 większe i jeden mniejszy wyhodowane na 1/2 tabl.clo od 5 do 9 dc cyklu. Oczywiście miałam robiony monitoring od 8 dc, ale ja mam dość długie cykle 30-31 więc termin IUI wypadł 16 dc.
Wieczorem przed IUI pękł mi pęcherzyk, wczoraj ok popołudniu znowu mnie bolał jajnik myslę że pękł kolejny… a IUI była rano.
Przejdę do mojego pyt. bo dziś strasznie mnie boli brzuch i mam śluz płodny tak jakby dziś była owulacja, czy możliwe że pękł ten 3 (był dość mały 14 mm)w przed dzień IUI. Boję się że IUI była za wcześnie…
Oczywiście poprawiłam naturalnie wczoraj i dziś (męża plemniki mała ilość dobra ruchliwość).
Czy lepiej by plemniki czekały na komórkę?
Sorry za ilość pytań… POZDRAWIAM

Strona 52 odpowiedzi na pytanie: 1 inseminacja

  1. Zamieszczone przez monalizamkm
    nikt nie wie, szkoda

    kurcze ja nie jestem pewna, ale wydaje mi sie ze wlasnie gdy ma sie wrogi sluz to jest wlasnie proponowana iui, aby ominac ta przeszkode.

    • Moja pierwsza IUI zakończona minusem na tescie ciążowym 🙁 nie mogę się z tym pogodzic 🙁 test zrobiłam w 11 dpo i cały czas się pocieszam, ze moze za wczesnie go zrobiłam i mógł jeszcze nie wyjsc. Nie był to ten czułt test tylko ten 25ml/U/ml. Do tego nie mam juz takich napietych piersi czy mam juz sie nie łudzić?

      • Zamieszczone przez Nadia1979
        Moja pierwsza IUI zakończona minusem na tescie ciążowym 🙁 nie mogę się z tym pogodzic 🙁 test zrobiłam w 11 dpo i cały czas się pocieszam, ze moze za wczesnie go zrobiłam i mógł jeszcze nie wyjsc. Nie był to ten czułt test tylko ten 25ml/U/ml. Do tego nie mam juz takich napietych piersi czy mam juz sie nie łudzić?

        dzisiaj ostatni dzien jak biorę luteine dopochwową. I jeszcze do tego przyplatał mi się jakis grzybek 🙁 czy któras z Was miała taki przypadek, ze najpierw wyszedł test negatywny a pózniej pozytywny?

        • Zamieszczone przez Nadia1979
          dzisiaj ostatni dzien jak biorę luteine dopochwową. I jeszcze do tego przyplatał mi się jakis grzybek 🙁 czy któras z Was miała taki przypadek, ze najpierw wyszedł test negatywny a pózniej pozytywny?

          Nadio,
          przeczytaj sobie ten wątek:

          Wiele dziewczyn na pierwszym teście zobaczyło 1 kreskę a po kilku dniach powtórzyło test i były piękne II grube krechy. Póki nie ma @ jest jeszcze nadzieja.
          Jeśli zrobiłaś test 11 dpo, to trochę za wcześnie. Powtórz test w dniu spodziewanej @.
          A co do grzybka – też mi się przyplątał po mojej 2 iui. Leczyłam go 2 tygodnie.

          • Mam nadzieje, ze moze faktycznie ten test w 11 dpo to za wczesnie tylko nie mam zadnych szczególnych objawów, Tylko piersi juz mniej napięte. Temperatura jest dośc na wysokim poziomie tylko to moze przez progesteron?????

            • Zamieszczone przez Nadia1979
              Mam nadzieje, ze moze faktycznie ten test w 11 dpo to za wczesnie tylko nie mam zadnych szczególnych objawów, Tylko piersi juz mniej napięte. Temperatura jest dośc na wysokim poziomie tylko to moze przez progesteron?????

              No ten objaw piersiowy nie jest optymistyczny…
              Mnie też bolały cycuchy (chyba po lekach) przy I i II iui a 2 dni przed @ przestały 🙁
              Ale każdy organizm jest inny. U Ciebie jeszcze nic nie jest przesądzone.
              A może pójdziesz jutro na bete?
              Ona jest pewniejsza.

              • Nadia jeszcze nie rezygnuj. Testu nie robi sie w 11 dpo :Nie nie:
                Poczekaj do dnia spodziewanej @. Nadal trzymam kciuki

                • trzymam kciuki za dwie krechy
                  Ja też długo miałam nadzieję, po pierwszej iui i najgorsze jest to czekanie, miałam wszystkie objawy ciąży, ale to przez dupek. Okres przyszedł i miałam strasznego doła. Ale często pierwsza iui się nie udaje, nie można się tak szybko poddawać. Mam nadzieję, że Tobie się uda

                  • Nadia – 11 dpo to zdecydowanie za wcześnie. Nawet 14 dpo nie zawsze wychodzi, a co dopiero 11 dpo! Beta nie jest decydująca przy 11 dpo.

                    • Zamieszczone przez Madziorex
                      Nadia – 11 dpo to zdecydowanie za wcześnie. Nawet 14 dpo nie zawsze wychodzi, a co dopiero 11 dpo! Beta nie jest decydująca przy 11 dpo.

                      I zrobiłam test w terminie i z poranneego moczu i wyszedł minus 🙁

                      A taką miałam nadzieję, tak wierzyłam, ze 1 IUI sie uda a tu drugi test wyszedł negatywny!!!!! 🙁 teraz czekam na @ nie mam innego wyjscia….:(

                      • Zamieszczone przez Nadia1979
                        I zrobiłam test w terminie i z poranneego moczu i wyszedł minus 🙁

                        A taką miałam nadzieję, tak wierzyłam, ze 1 IUI sie uda a tu drugi test wyszedł negatywny!!!!! 🙁 teraz czekam na @ nie mam innego wyjscia….:(

                        Przykro mi bardzo
                        Ja też miałam wielkie nadzieje przy I iui ( i przy II też) mimo iż wiedziałam, że rzadko udaje się za pierwszym razem. Tu w tym wątku tylko Asteria miała takie szczęście.
                        Głowa do góry – chyba będziesz próbować drugi raz? Przy drugiej iui szanse rosną

                        • Nadia kochanie trzymaj sie. Wiem ze to boli, ale za chwile znowu znajdziesz sile. Wyplacz sie teraz i czekamy na Twoj usmiech
                          Przytulam.

                          • Nadia co u Ciebie? Będzie następna iui?
                            Ja mam usunięcie polipa 8 marca a póżniej podchodzę do kolejnej iui

                            • Zamieszczone przez monalizamkm
                              Nadia co u Ciebie? Będzie następna iui?
                              Ja mam usunięcie polipa 8 marca a póżniej podchodzę do kolejnej iui

                              Wszystko się okaze po weekendzie czy IUI będzie czy nie będzie. Sama nie wiem co z tego wszystkiego wyjdzie….

                              A wiecie moze po jakim czasie brania CLo trzeba zrobic przerwę?

                              • ja brałam przez 3 miesiące przed iui, ale do iui podchodziłam bez clo,
                                na nie pękniętym pęcherzyku, ale z oznakami na pęknięcie, a jak to wyglądało u Ciebie?

                                • Zamieszczone przez Nadia1979
                                  Wszystko się okaze po weekendzie czy IUI będzie czy nie będzie. Sama nie wiem co z tego wszystkiego wyjdzie….

                                  A wiecie moze po jakim czasie brania CLo trzeba zrobic przerwę?

                                  Mi lekarz mówił, że przez 6 miesięcy można brać clo a później przerwa

                                  • Zamieszczone przez izabel-la1986
                                    Mi lekarz mówił, że przez 6 miesięcy można brać clo a później przerwa

                                    Mnie tez tak mówiono

                                    • marytna dlaczego iui jaki macie problem, bo nie wyczytałam?

                                      • ja 8 marca mam endoskopowe usunięcie polipa z trzonu macicy i badanie przeciwciał przeciwplemnikowych z krwi, jak wszystko wyjdzie dobrze to 2 iui w kwietniu, trzymajcie kciuki

                                        • Zamieszczone przez monalizamkm
                                          ja 8 marca mam endoskopowe usunięcie polipa z trzonu macicy i badanie przeciwciał przeciwplemnikowych z krwi, jak wszystko wyjdzie dobrze to 2 iui w kwietniu, trzymajcie kciuki

                                          zaciśnięte.
                                          U mnie jak wszystko dobrze pójdzie, to też do ciebie dołączę w kwietniu z 3 iui, ale najpierw czeka mnie HSG pod koniec marca.

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 1 inseminacja

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general