1 inseminacja

Wczoraj o godz.10 miałam IUI i nie było tak strasznie jak sobie wyobrażałam. Jeden dzień przed miałam 3 pęcherzyki 2 większe i jeden mniejszy wyhodowane na 1/2 tabl.clo od 5 do 9 dc cyklu. Oczywiście miałam robiony monitoring od 8 dc, ale ja mam dość długie cykle 30-31 więc termin IUI wypadł 16 dc.
Wieczorem przed IUI pękł mi pęcherzyk, wczoraj ok popołudniu znowu mnie bolał jajnik myslę że pękł kolejny… a IUI była rano.
Przejdę do mojego pyt. bo dziś strasznie mnie boli brzuch i mam śluz płodny tak jakby dziś była owulacja, czy możliwe że pękł ten 3 (był dość mały 14 mm)w przed dzień IUI. Boję się że IUI była za wcześnie…
Oczywiście poprawiłam naturalnie wczoraj i dziś (męża plemniki mała ilość dobra ruchliwość).
Czy lepiej by plemniki czekały na komórkę?
Sorry za ilość pytań… POZDRAWIAM

Strona 6 odpowiedzi na pytanie: 1 inseminacja

  1. hehe mój mąż też powiedział że może mi zrobić zastrzyk bez żadnego problemu 😉 ja na szczęście mam mamę pielęgniarkę więc skorzystałam z fachowej pomocy 😉
    Trzymam za Twoją IUI!!!

    • Zamieszczone przez Mageras
      hehe mój mąż też powiedział że może mi zrobić zastrzyk bez żadnego problemu 😉 ja na szczęście mam mamę pielęgniarkę więc skorzystałam z fachowej pomocy 😉
      Trzymam za Twoją IUI!!!

      Zawsze możesz po mnie zadzwonić… i jak jestem w pracy to mogę wpaść Cię ukłuć!! 😀
      Mam wprawę od przebijania uszu na ziemniaku sobie i koleżankom po zastrzyki wszelakie!!

      • o popatrz jaka chętna do znęcania się nad innymi:Nie nie:
        mam nadzieję że już nie będzie mi więcej potrzebna taka usługa 😉

        • Zamieszczone przez Mageras
          o popatrz jaka chętna do znęcania się nad innymi:Nie nie:
          mam nadzieję że już nie będzie mi więcej potrzebna taka usługa 😉

          Ja też mam taka nadzieję…. 🙂

          A tam zaraz znęcanie!! 😀 😉

          • Zamieszczone przez piramida
            dziękuję za odpowiedz,ja te bym się nie odważyła ale mąż się odważył i udało się. o 11 zastrzyk a jutro ok 15 inseminacja, zobaczymy oby się udało. Ty już widze masz synka super. zycze zdrówka dla wszystkich

            no to

            • Mageras… to jeszcze 3 czy 4 dni?!

              • dzięki dziewczyny, były 2 pęcherzyki znaczy jeden już pęknięty, było by cudnie jakby się udało, jak nie to chyba trochę zwątpie w inseminację, cgyba największe ma znaczenie przy wrogim śluzie a winnych przypadkach napewno mniejsze.
                Fajnie miec mame pielęgniarke ale mąż też sobie poradził naszczęście. pozdrawiam

                • Zamieszczone przez piramida
                  dzięki dziewczyny, były 2 pęcherzyki znaczy jeden już pęknięty, było by cudnie jakby się udało, jak nie to chyba trochę zwątpie w inseminację, cgyba największe ma znaczenie przy wrogim śluzie a winnych przypadkach napewno mniejsze.
                  Fajnie miec mame pielęgniarke ale mąż też sobie poradził naszczęście. pozdrawiam

                  , u nas mimo problemów po obu stronach jestem w ciąży bliźniaczej właśnie po IUI, bagatela szóstej acz drugiej w klinice spełnionych marzeń… już zawsze będę im wdzięczna… i

                  • Zamieszczone przez paszulka
                    Mageras… to jeszcze 3 czy 4 dni?!

                    za 3 dni mam betę

                    PIRAMIDA ZA CIEBIE TRZYMAM MOOOCNO!!!!!!!!!!!!

                    • Piramida i Mageras trzymam

                      • Zamieszczone przez Mageras
                        za 3 dni mam betę

                        PIRAMIDA ZA CIEBIE TRZYMAM MOOOCNO!!!!!!!!!!!!

                        Trzymam za Was dziewczyny kciuki.

                        Mageras ciekawa jestem, wiesz czego?

                        • Piramida i Mageras mocno !!!! Musi się udać!!!!

                          • Zamieszczone przez cikII
                            Trzymam za Was dziewczyny kciuki.

                            Mageras ciekawa jestem, wiesz czego?

                            tak, tak, ale już nie jestem tak optymistycznie do tego nastawiona jak parę dni temu, bo… jest parę powodów… 🙁 ale i tak się cieszę że to się kiedyś uda WOGÓLE!!! 😉

                            • Zamieszczone przez mala5_mi
                              , u nas mimo problemów po obu stronach jestem w ciąży bliźniaczej właśnie po IUI, bagatela szóstej acz drugiej w klinice spełnionych marzeń… już zawsze będę im wdzięczna… i

                              Ale Ci super bliźniaki, ja bym strasznie chciała i jeszcze chłopiec i dziewczynka poprostu mistrzostwo, ale uciesze się nawet z pojedyńczej ciąży. trzymajcie mocno te kciuki albo lepiej pomódlcie sie.

                              • Mageras doczytałam, że wynik bety negatywny 🙁 Przykro mi Nie będę oryginalna i napiszę, że kciukam za nastepny raz…

                                • Dzięki, teraz mi się nawet nie chce myśleć o następnym razie, choć zaplanowane już wizyty… pewnie za parę dni mi przejdzie chandra, może jak wiosna przyjdzie 😉

                                  • Jak wiosna przyjdzie już będziesz ciężarówką. Do roboty!! Za następny cykl!!!!

                                    • Hej,mialam wczoraj o 12 IUI na niepeknietym jeszcze pecherzyku,dzis wieczorem mam zaczac brac utrogestan 100. Czy to aby troszke nie za wczesnie?Za wszelkie wypowiedzi bede bardzo wdzieczna!

                                      • Zamieszczone przez paszulka
                                        Jak wiosna przyjdzie już będziesz ciężarówką. Do roboty!! Za następny cykl!!!!

                                        eech jak ja się cieszę że jeszcze ktoś w to wierzy, bo my z M to już tak średnio…

                                        dzięki ciotka!

                                        • Zamieszczone przez aagola
                                          Hej,mialam wczoraj o 12 IUI na niepeknietym jeszcze pecherzyku,dzis wieczorem mam zaczac brac utrogestan 100. Czy to aby troszke nie za wczesnie?Za wszelkie wypowiedzi bede bardzo wdzieczna!

                                          nie znam tego leku, ale domyślam się że to progesteron… jak nie masz pewności że pęcherzyk pękł to może się wstrzymaj do jutra, tak naprawdę to największe zapotrzebowanie na progest. jest dopiero kilka dni po owu, napewno lepiej wziąć trochę później niż za wcześnie, bo jeśli jednak nie pękł pęcherzyk to progest. może mu w tym przeszkodzić…

                                          chyba nic nie namotałam…

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 1 inseminacja

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general