1 inseminacja

Wczoraj o godz.10 miałam IUI i nie było tak strasznie jak sobie wyobrażałam. Jeden dzień przed miałam 3 pęcherzyki 2 większe i jeden mniejszy wyhodowane na 1/2 tabl.clo od 5 do 9 dc cyklu. Oczywiście miałam robiony monitoring od 8 dc, ale ja mam dość długie cykle 30-31 więc termin IUI wypadł 16 dc.
Wieczorem przed IUI pękł mi pęcherzyk, wczoraj ok popołudniu znowu mnie bolał jajnik myslę że pękł kolejny… a IUI była rano.
Przejdę do mojego pyt. bo dziś strasznie mnie boli brzuch i mam śluz płodny tak jakby dziś była owulacja, czy możliwe że pękł ten 3 (był dość mały 14 mm)w przed dzień IUI. Boję się że IUI była za wcześnie…
Oczywiście poprawiłam naturalnie wczoraj i dziś (męża plemniki mała ilość dobra ruchliwość).
Czy lepiej by plemniki czekały na komórkę?
Sorry za ilość pytań… POZDRAWIAM

Strona 8 odpowiedzi na pytanie: 1 inseminacja

  1. witam. niestety u mnie inseminacja nieudana, miała być druga ale pęchęrzyk nie pękł i miesiąc do tyłu, aby po tym miesiącu było dobrze. Czy którejś z Was tak niepękały? co z tym robić? czy kiedykolwiek się uda.?

    • dziwne te Twoje inseminacje… czy ktoś wogóle sprawdzał wcześniej czy twoje pęcherzyki pękają zanim zdecydowaliście o IUI? Bo jeśli jest z tym problem to podaje się np. zastrzyki które wspogają pękanie, a wogóle to problem może tkwić w różnych miejscach… np w prolaktynie…!!!

      • Zamieszczone przez Mageras
        dziwne te Twoje inseminacje… czy ktoś wogóle sprawdzał wcześniej czy twoje pęcherzyki pękają zanim zdecydowaliście o IUI? Bo jeśli jest z tym problem to podaje się np. zastrzyki które wspogają pękanie, a wogóle to problem może tkwić w różnych miejscach… np w prolaktynie…!!!

        Jak u Ciebie sytuacja????

        • Zamieszczone przez cikII
          Jak u Ciebie sytuacja????

          czekam na wyniki 😉

          • Zamieszczone przez Mageras
            czekam na wyniki 😉

            A jakie przeczucia i jak FIŚ się miewa?!

            • ach jak Ty podpuszczasz 😉
              ponieważ to 3 raz to pana F brak…
              miałam nie pisać, ale… cycki przestają boleć więc… zaczynam planować wakacje

              • Tiru riru…. jaki wynik?! 🙂

                • Nie no poważnie mówię, jak zwykle na parę dni przed terminem przestały mnie boleć cycki więc pewnie jak zwykle nic z tego… okaże się w przyszłym tygodniu…

                  powiem Ci że mocno się zastanawiam nad tym czy te moje p-ciała są aż tak zjadliwe że nie dopuszczają do zapłodnienia, czy też jest jednak jeszcze inna przyczyna… hmm

                  coś się boję że nie ominie mnie ta drożność… a właśnie wiesz ile kosztuje w IM? I wogóle czy to jest w znieczuleniu czy narkozie?

                  • W invimedzie nie robią niedrożności chyba… sama nie wiem….

                    A wakacje planuj… ja też zaplanowałam wyjazd na narty… no i sobie nie pojeździłam!! 😉

                    • chyba robią bo skoro pytała mnie na początku o ewentualne problemy jeśli chodzi o drożność, typu zapalenia. operacje itp. i stwierdziła że skoro nie było takowych to narazie się wstrzymamy…

                      choć faktycznie pewniej bym się czuła w szpitalu, tylko jak dostać skierowanie na takie cuś…

                      • Mnie wypisali skierowanie ne Karową w Invimedzie. Prywatnie na pewno robią w Damianie w ramach współpracy z Invimedem. Nie wiem jednak czy w Invimedzie bezpośrednio.

                        • o widzisz Ty to jednak wiesz wszystko, czyli w IM ewentualnie bym dostała skierowanie… a wiesz jak dokładnie wygląda to badanie, znieczulenie?

                          • malgosiabezjasia Dodane ponad rok temu,

                            Witam.
                            Na początek Mageras

                            A ja byłam dziś na monitorigu. Jest 9dc. Niestety pęcherzyki małe 🙁
                            W lewym niedrożnym są 3 większe 11,10,9 mm, w prawym mniejsze bo 9,8,7 mm. Endometrium 8mm. Gin powiedział, że raczej szykuje się owulka z lewego, więc chyba nici z iui w tym cyklu. We wtorek kolejny monitoring i zobaczymy jak wygląda sytuacja.

                            Ps. Mageras ty szykujesz się do hsg? Oczywiście życzę, by jednak nie było już potrzebne Bo ja miałam hsg w poprzednim cyklu, więc jestem na bieżąco jakby co.

                            • Mageras kciuki za wynik IUI
                              hsg nie będzie potrzebne, a tak informacyjnie, ja z Invimedu dostałam skierowanie na Karową, zapisy na bieżąco, trzeba mieć grupę krwi, aktualną cytologię, nie straszy niż 1 m-c posiew z szyjki i ubezpieczenie, badanie bez znieczulenia nie licząc czopka z pyralginy, ja wspominam znośnie.

                              Małgosia może jednak ten prawy się jeszcze ruszy, podobne te wielkości. Do wtorku

                              • Zamieszczone przez Ito
                                hsg nie będzie potrzebne, a tak informacyjnie, ja z Invimedu dostałam skierowanie na Karową, zapisy na bieżąco, trzeba mieć grupę krwi, aktualną cytologię, nie straszy niż 1 m-c posiew z szyjki i ubezpieczenie, badanie bez znieczulenia nie licząc czopka z pyralginy, ja wspominam znośnie.

                                No dokładnie!! 🙂
                                Acz ja ze słyszenia i instrukcji, bo przy czterech podejściach do HSG ani razu nie udało mi się dotrzeć… a i jak widać konieczne nie było! 🙂
                                Myślę, że u Ciebie też nie jest ale może się pozytywnie przyłożyłoby do sukcesu!!

                                • nikt nie sprawdzał czy pękają mi pęcherzyki, a zastrzyk dostałam ovitrelle.

                                  • a jwsli chodzi o prolaktynę to biorę bromergon, więc chyba powinno byc dobrze.

                                    • dzięki dziewczyny za info o hsg! kurde, gdybym wiedziała że to takie proste to bym się może zdecydowała wcześniej przed IUI… mam takie dziwne przeczucie że prawy mogę mieć niedrożny, a z 3 IUI tylko jedna była z lewego 🙁
                                      zobaczymy, jutro albo pojutrze pojadę na betę 😉
                                      a potem może jednak skuszę się na to hsg….

                                      • Zamieszczone przez piramida
                                        nikt nie sprawdzał czy pękają mi pęcherzyki, a zastrzyk dostałam ovitrelle.

                                        Zamieszczone przez piramida
                                        a jwsli chodzi o prolaktynę to biorę bromergon, więc chyba powinno byc dobrze.

                                        chyba…. ?

                                        nigdy nie byłaś na monitoringu w II fazie cyklu, żeby sprawdzić czy pęcherzyki popękały?

                                        szczerze powiedziawswzy to ja bym nie marnowała pieniędzy na IUI zanim nie bylabym pewna że jest sens…

                                        • malgosiabezjasia Dodane ponad rok temu,

                                          Zamieszczone przez Mageras
                                          dzięki dziewczyny za info o hsg! kurde, gdybym wiedziała że to takie proste to bym się może zdecydowała wcześniej przed IUI… mam takie dziwne przeczucie że prawy mogę mieć niedrożny, a z 3 IUI tylko jedna była z lewego 🙁
                                          zobaczymy, jutro albo pojutrze pojadę na betę 😉
                                          a potem może jednak skuszę się na to hsg….

                                          A więc trzymam za jutrzejszą betę. Może hsg nie będzie już potrzebne

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 1 inseminacja

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general