1 kwietnia

wkrecilyscie kogos?
Udalo sie?
a moze nie znosicie tego dnia?

Ja peirwszy raz mam sukces w nabraniu kogos;)

Generalnie dzien jak codzien i trzeba byc czujnym, a to troche wkurza:)

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 1 kwietnia

  1. Powiedzialam kolezance, ze potrzebuje sie wprowadzic do niej na kilka dni…powiedziala, ze nawet jakby nie bylo primaaprilis to uzlalaby, ze to norma u mnie ttakie ekstremalne pomysly.wiec jest gotowa mnie przyjac,

    • Zamieszczone przez Figa
      Zupełnie zapomniałam że dziś 1 kwietnia

      ja w sumie też, jakoś mi nie po drodze było w tym

      • Nikt mnie nie wkrecil, ja tez nikogo – dzien jak co dzien :).

        • Wkręciłam rodziców – ze nam się rodzina powiększy ale za sprawą mojej siostry i póki co to tajemnica -zapadła dłuuuuga cisza w słuchawce, a potem jąkanie taty , myślałam, że na zawał zejdzie bo akurat tego się teraz nie spodziewał.
          A potem wkręciłam ciocię i babcię (mieszkają w innym mieście), że rodzice (2 os), my (4 os.) i siostra z synem (2 os) tak spontanicznie uznaliśmy, że jeszcze dziś wpadamy do nich i zostajemy na święta. Troszkę się przeraziła – reakcja taka jak taty jak usłyszał, że siostra jest w ciąży Ale po chwili kazała brać materace i wpadać.

          Inna sprawa – akurat dzisiaj na spacerze urwało mi się koło w wózku. Tak serio serio. Musiałam zadzwonić do męża aby podjechał do nas autem bo jestem po operacji i nie mogę zbytnio dźwigać i pierwsze moje zdanie do słuchawki było takie, że to nie żart. Na szczęście uwierzył i przyjechał Ja bym mu pewnie nie uwierzyła

          • Ja pierwszy raz w rzyciu dałam się tak konkretnie wkręcić. Uwierzyłam mojemu szefowi, że dostałam dwie nagany, kolega z pracy, który był z nim w konspiracji nagrywał na telefon jak się mu tłumaczę, że przecież to chyba jakaś pomyłka, że wszystko było na czas itp. Dopiero po kilku minutach zorientowałam się, że mnie wkręca!!! Mieli ze mnie niezły ubaw. Zresztą sama się później nieźle uśmiałam jak usłyszałam nagraną rozmowę. Obmyślam plan jak się zemścić 😉

            • Zamieszczone przez nelly
              wkrecilyscie kogos?
              Udalo sie?
              a moze nie znosicie tego dnia?

              Ja peirwszy raz mam sukces w nabraniu kogos;)

              Generalnie dzien jak codzien i trzeba byc czujnym, a to troche wkurza:)

              Się podpiszę.
              Wkręciłam starszaka, choć początkowo to on miał ochotę mnie wkręcić 😉

              • jakoś bez specjalnych efektów ten dziń minął

                ale pamiętam, co było 8 lat temu
                1 kwietnia jednocześnie był 2 dniem Świąt, przyjechaliśmy do moich rodziców, a że tuż przed Świętami dowiedziałam się o ciąży, to naturalnie chcieliśmy im o tym powiedzieć, już osobiście;
                wzruszyli ramionami, pokiwali głowami i się pouśmiechali
                trochę poczułam się zlekceważona

                dopiero po kilku godzinach dogaliśmy się, że to nie zart

                • 9 lat temu 1 kwietnia dostałam sms-a od przyjaciółki, że właśnie urodziła
                  zanim jej uwierzyłam to jeszcze zadzwoniłam do jej męża, mamy i siostry sprawdzić czy to prawda Mąż potwierdził ale mama i siostra też myślały, że Ona wszystkich wkręca. Okazalo się, ze faktycznie urodziła.

                  • dwa lata temu
                    zadzwoniłam do meża i powiedziałam, ze wody mi odeszły
                    biedak chciał wracać szybko do domu

                    powiedziałam po chwili, ze to zart a on sie wkurzył
                    następnego dnia na powaznie zaczeły sie skurcze
                    byłam przerazona bo sama w domu z Matim
                    a ból był gwaltowny i silny
                    zadzwoniłam do M
                    powiedział, ze prima aprilis był wczoraj i sie rozłaczył
                    nie chcial odebrać wiecej tel
                    zadzwoniłam do rodziców
                    po 1,5 godzinie byłam w szpitalu
                    po 2 urodziła sie Gosia
                    przez tydzień maż mial wyrzuty, ze nie odebral tego telefonu

                    • Zamieszczone przez green
                      9 lat temu 1 kwietnia dostałam sms-a od przyjaciółki, że właśnie urodziła
                      zanim jej uwierzyłam to jeszcze zadzwoniłam do jej męża, mamy i siostry sprawdzić czy to prawda Mąż potwierdził ale mama i siostra też myślały, że Ona wszystkich wkręca. Okazalo się, ze faktycznie urodziła.

                      Ja też taki kawał zrobiłam rodzicom Jak mówię swoją datę urodzin, to każdy dopytuje czy to żart?

                      Znasz odpowiedź na pytanie: 1 kwietnia

                      Dodaj komentarz

                      Angina u dwulatka

                      Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                      Czytaj dalej →

                      Mozarella w ciąży

                      Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                      Czytaj dalej →

                      Ile kosztuje żłobek?

                      Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                      Czytaj dalej →

                      Dziewczyny po cc – dreny

                      Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                      Czytaj dalej →

                      Meskie imie miedzynarodowe.

                      Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                      Czytaj dalej →

                      Wielotorbielowatość nerek

                      W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                      Czytaj dalej →

                      Ruchome kolano

                      Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                      Czytaj dalej →
                      Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                      Logo
                      Enable registration in settings - general