1 urodziny

Witam.
Co dalibyście chłopczykowi na 1 urodziny od wujka?:)
Pozdrawiam

8 odpowiedzi na pytanie: 1 urodziny

k-j Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez wojtas004:Witam.
Co dalibyście chłopczykowi na 1 urodziny od wujka?:)
Pozdrawiam

jeździk,pchacz,klocki duze,sorter,nocnik tez mozna dać,

kamilos199 Dodane ponad rok temu,

Akurat też mam teraz urodziny siostrzenicy i myślę, że chodzik to bardzo dobry pomysł:)

bejka Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez kamilos199:Akurat też mam teraz urodziny siostrzenicy i myślę, że chodzik to bardzo dobry pomysł:)

zapytaj rodziców siostrzenicy.
Ja jako rodzic trójki uważam, że chodzik to bardzo zły pomysł

kamilos199 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez bejka:zapytaj rodziców siostrzenicy.

Hm no to zapytam rodziców ale z tego co kiedyś z nimi rozmawiałem to chodzik i tak chcieli kupić:) Jest to ich pierwsze dziecko więc nie wiem też jakby to się sprawdzało… Ale ewentualnie jak chodzik nie to coś co pomogłoby w nauce chodzenia dziecku lub jakieś ochronę przed upadkiem jeśli coś takiego jest.. a powinno być więc wystarczy poszukać:)

qr-chuck Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez kamilos199:Hm no to zapytam rodziców ale z tego co kiedyś z nimi rozmawiałem to chodzik i tak chcieli kupić:) Jest to ich pierwsze dziecko więc nie wiem też jakby to się sprawdzało… Ale ewentualnie jak chodzik nie to coś co pomogłoby w nauce chodzenia dziecku lub jakieś ochronę przed upadkiem jeśli coś takiego jest.. a powinno być więc wystarczy poszukać:)
chodzik (jeździk) – pchacz – TAK (o ile dziecko już nie chodzi, moje na roczek zasuwały bez specjalistycznych sprzętów – nauczyły się trzymając mebli, ławek itd)
Chodzik – taki do którego wsadza się dziecko i on je sztucznie podtrzymuje – zdecydowanie NIE!!! (jeśli nam nie wierzysz zapytaj jakiegokolwiek lekarza ortopedę)

qr-chuck Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez bejka:zapytaj rodziców siostrzenicy.

Jako rodzic dwójki zgadzam się z rodzicem trójki, że chodzik to bardzo zły pomysł.

eiffla Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez kurczak:Jako rodzic dwójki zgadzam się z rodzicem trójki, że chodzik to bardzo zły pomysł.

Jako rodzić dwójki oraz technik fizjoterapii, zgadzam się z innym rodzicem dwójki i rodzicem trójki że chodzik to fatalny pomysł!

aniakce Dodane ponad rok temu,

sesję zdjeciową:-)) mały dzisiaj nie doceni (jak zreszta wszystko inne), ale za jakis czas dla całej rodziny będzie piękna pamiątka;-)

Znasz odpowiedź na pytanie: 1 urodziny?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
Rozmiar stopy :D
W ramach odstresowania postanowiłam zrobić ankietę nt. wielkości stóp forumek :D Jaki jest najpopularniejszy, forumowy rozmiar obuwia?
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
angielski dla samouków?
witajcie :) może polecicie mi jakiś fajny samouczek angielskiego? język 10 lat temu znałam jako tako, tak, że w podstawowych kwestiach potrafiłam się dogadać na żywo bez dużego stresu ;) ale nie używałam
Czytaj dalej