1 urodziny Julii

Moje 1 urodzinki

Przyjechali goście

To mój chrzestny ze swoją dziewczyno (moją ciocią)

Co to właściwie jest??

To może pospacerujemy 🙂 🙂 :)

Prezencik od rodziców

Torcik

Aleee fajerwerki

Teraz już tylko życzenie 😉 i dmucham :)

Torcik jest mniam 😆

To mój drugi torcik

I prezenciki – halo, halo….

🙂 🙂 :)

Ania z Julią

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 1 urodziny Julii

  1. Re: 1 urodziny Julii

    I tak i nie Jak na razie to mojemu malenstwu za bardzo sie spieszy na ten swiat, a ja bardzo bym chciala donosic ta ciaze do konca, wiec poki co to mi sie nie spieszy

    Agnieszka i Oleńka (1.09.2003r.)

    i Sierpniowe Słoneczko (9.08.2006r.)
    baby-gaga.com/p/dev220pr___.png[/img]

    • Re: 1 urodziny Julii

      no jasne, życzę ci tego z całego serducha – przecież to jasne, że dzidziuś musi być donoszony 🙂 🙂 🙂

      ach jak sobie wsponme jakie to wspaniałe uczucie nosić dzidziusia pod sercem 🙂

      dużo zdrówka ci życzę i całej rodzince

      Ania z Julią

      • Re: 1 urodziny Julii

        Super zdjatka Majcia rowniez dostala na pierwsze urodzinki identycznego konika od nas rodzicow Przyznam, ze do dzisiaj lubi na nim poszalec

        100 lat Julciu! Duzo, duzo zdrowka i mnostwo slonecznych dni!!!

        Buziaki

        Monia i Maja (28 stycznia 2004)

        • Re: 1 urodziny Julii

          Dzięki Moniko – u nas konik na razie nie robi wielkiej furrory – bo córcia zafascynowana jest chodzeniem 🙂 🙂 ale już umie sama na nim zrobić – buju -buju i zejść też umie sama

          Ania z Julią

          • Re: 1 urodziny Julii

            Super!
            Najlepsze życzenia urodzinowe Julko!

            M&Marta i Wrześniątko

            • Re: 1 urodziny Julii

              dziękujemy ślicznie 🙂

              Ania z Julią

              • Re: 1 urodziny Julii

                Wszystkiego najlepszego dla Julci:)Ślicznie niunia wygladała,a torcik był pięknie przystrojony i pewnie bardzo smaczny mniam mniam:)

                • Re: 1 urodziny Julii

                  dzięki Kotuś 🙂

                  torty – to nie moja zasługa – były zamówione – to już bardziej kompetentne osoby nad nimi trzymały piecze 😉 ale muszę przyznać, że były baaaardzo smaczne i szybko znikły 🙂

                  Ania z Julią

                  Znasz odpowiedź na pytanie: 1 urodziny Julii

                  Dodaj komentarz

                  Angina u dwulatka

                  Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                  Czytaj dalej →

                  Mozarella w ciąży

                  Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                  Czytaj dalej →

                  Ile kosztuje żłobek?

                  Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                  Czytaj dalej →

                  Dziewczyny po cc – dreny

                  Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                  Czytaj dalej →

                  Meskie imie miedzynarodowe.

                  Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                  Czytaj dalej →

                  Wielotorbielowatość nerek

                  W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                  Czytaj dalej →

                  Ruchome kolano

                  Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                  Czytaj dalej →
                  Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                  Logo
                  Enable registration in settings - general