1-wsza porażka

mam okropny dołek, @ nie dała mi żadnych szans tak się spieszyła, że przyszła wczoraj wieczorem (dzień wcześniej) pozdrawiam wszystkie starające się a przede wszystkim Te którym pozostało już tylko czekać – oby @ nie przyszła- nie mogę wam niestety przesłać super fluidów, bo ich zwyczajnie nie mam [smutek]

Aguśka

5 odpowiedzi na pytanie: 1-wsza porażka

  1. Re: 1-wsza porażka

    ja jeszcze wciąż żyję nadzieją, ściskam Cię mocno nie martw się! Ja juz czwarty raz przeżywam ten koszmarny okres oczekiwania, a poniewż z pierwszą córeczka udało się za drugim razem teraz jestem zaniepokojona. Pociesza mnie tylko to że nie jestem sama… O rany to forum i dziewczyny są świetne, bo z kim my mamy pogadać o rozrywającym bólu… Ale dzisiaj zajmę się pracami domowymi to może kolejny dzień czekania jakoś zleci ; )

    letka

    • Re: 1-wsza porażka

      Głowa do góry, wszystko będzie dobrze. Uwież mi, że naprawdę jest niewiele osób, który wychodzi za pierwszym razem. My staramy się od poździernika i czekam na rezultat. Trzymaj się cieplutko. Buziaczki.

      • Re: 1-wsza porażka

        Dzięki serdeczne my tak naprawdę staramy się od stycznia (styczeń i luty na zupełnym luzie po prostu bez zabezpieczenia) w marcu to już świadomie w TE dni specjalnie, więc się nastawiłam ale cóż trzeba cierpliwości [smutek] pozdrawiam was serdecznie i życzę fasolki może wam się uda – racja to forum trzyma przy życiu

        Aguśka

        • Re: 1-wsza porażka

          Hej 🙂 Głowa do góry, bedzie dobrze, zobaczysz. My staramy się od stycznia, więc już parę porażek na moim koncie. Choć muszę przyznać, że każdą następną znoszę coraz gorzej. Najgorzej jest pierwszego dnia, gdy @ się pojawia. Potem staram się myśleć pozytywnie o kolejnym razie. Nawet ostatnio powiedziano mi, że nie mam się co martwić, a to, że może bedę czekała dłużej na swoją dzidzię, to oznacza tylko tyle, że poprostu będzie to wyjątkowe maleństwo:-),tego się teraz trzymam. Gorąco cie pozdrawiam, Patrycja.

          • Re: 1-wsza porażka

            dzięki trzymam za was kciuki

            Aguśka

            Znasz odpowiedź na pytanie: 1-wsza porażka

            Dodaj komentarz

            Angina u dwulatka

            Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

            Czytaj dalej →

            Mozarella w ciąży

            Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

            Czytaj dalej →

            Ile kosztuje żłobek?

            Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

            Czytaj dalej →

            Dziewczyny po cc – dreny

            Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

            Czytaj dalej →

            Meskie imie miedzynarodowe.

            Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

            Czytaj dalej →

            Wielotorbielowatość nerek

            W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

            Czytaj dalej →

            Ruchome kolano

            Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

            Czytaj dalej →
            Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
            Logo
            Enable registration in settings - general