1.XII spotkanko

jak co miesiąc czekamy na chętne i jakieś ciekawe miejsce do wskazania

no jak bedzie ktoś chetny???

Wera

33 odpowiedzi na pytanie: 1.XII spotkanko

  1. Re: 1.XII spotkanko

    Wera jestes niepokonana!!!!!!!! Ciesze sie, ze sie w koncu odezwalas.
    Ja sie pisze na spotkanie.

    Moniś + lipcowe Żuczątko

    [Zobacz stronę]

    • Re: 1.XII spotkanko

      ja bym bardzo chciala ale to bedzie moj pierwszy raz i w zwiazku z tym mam pytania:
      -czy mam sie stresowac ze nikogo osobiscie nie znam?
      -czy spotkanie moze byc najwczesniej o 17-tej?
      -jakie miejsca wybieracie przewaznie? centrum?restauracje?puby?

      bede czekala grzecznie na informacje.
      pozdrowionka

      Ola

      • Re: 1.XII spotkanko

        Pisze się jak co miesiąc, i dla tych które mnie znają szykuje niespodzinkę, (nie to o czym myślicie, nie nie)

        Olu (oraz wsystkie inne nowe),
        zapraszam serdecznie i

        po pierwsze nie stresuj się że to pierwszy raz, poprzednio przyszły trzy nowe kobitki i wyszły zadowolone ( tak mówiły) ( a do tego dwie z nich jak się potem okazało już wtedy były brzuchate)

        po drugie spotykamy się z reguły około 16,15, ja osobiście będe około 16,45 – 17,00

        po trzcie spotykamy się zazwyczaj w knajpach z dobrym jedzonkiem i zawsze w centrum, tak abyśmy miały w miare równy i łatwy dojazd

        a po czwarte w 100 % będziesz zadowolona i ponownie spotkamy się w styczniu.

        Tam więc namawiam z całych sił, jest bardzo sympatycznie i co najważniejsze nie gadamy tylko o jednym.

        [Zobacz stronę]

        • Re: 1.XII spotkanko

          No i ja poproszę o dopisanie mojej skromnej osóbki na to “spotaknie terapeutyczne”.
          Co do lokalu, to niestety sprawę zostawiam w rękach miejscowych. Ja się dostosuję, oby w centrum i po 16.15 🙂

          Pozdrawiam, do zobaczenia

          Ania

          • Re: 1.XII spotkanko

            Do której zwykle jesteście?

            Ja nie mogę tak wcześnie więc może troszkę później dołączę.

            Pozdrawiam

            Iwona

            • Re: 1.XII spotkanko

              Qrcze też bym chciała, ale mieszkam za daleko, ale może kiedyś….

              JOVI_z nadzieją na grudzień

              • Re: 1.XII spotkanko

                Iwonaj, ja mogę przybyć na spotkanie jak zwylke najwcześniej o 18.50. I zawsze jest jeszcze cała ekipa 🙂 To będzie moje trzecie spotkanie i będę na 100%!!!!!

                • Re: 1.XII spotkanko

                  czesc
                  ja sie dołącze napewno tylko ze bede dopiero okolo 17,30 dajcie tylko znac gdzie i czy napewno 1 grudnia (bede pierwszy raz )

                  karina d

                  • Re: 1.XII spotkanko

                    e tam odrazu niepokonana

                    jesteście dla mnie siłą napędową i lubie sie z wami spotykać i to dlatego

                    Wera

                    • Re: 1.XII spotkanko

                      a trafisz? hihi

                      Wera

                      • Re: 1.XII spotkanko

                        Hahaha hihihih – dobrze że mam dzisiaj dobry humor, mimo, iż teraz tylko czekamy na wyniki naszych usilnych 😉 starań :))
                        Mam nadzieję, że trafię. W najgorszym przypadku stanę na środku ulicy i zacznę Was wołać 🙂

                        • Re: 1.XII spotkanko

                          Hej
                          Ja tez bede-bardzo sie za Wami steskniłam….A poza tym Maya skusiła mnie ta niespodzianka.(jesli obciełaś włosy to Ci wtłuke).
                          A gdzie sie wypuściemy????Kto ma jakieś propozycje????
                          ściskam
                          edyta

                          Edek

                          • Re: 1.XII spotkanko

                            No to super. Jeśli tak to postaram się być. Ja mam taką pogibaną pracę, że nic nie mogę zaplanować, bo zawsze coś sie wydarzy i muszę być, ale jeśli jesteście dość długo to będę robić wszystko żeby się z Wami zobaczyć.

                            Pozdrawiam

                            Iwona

                            • Re: 1.XII spotkanko

                              oj jak ten czas leci…
                              postaram się być, chyba, że mi coś w pracy wyskoczy 🙁
                              a na jaką kuchnię kolej?

                              pozdr.
                              Aśka

                              • Re: 1.XII spotkanko

                                Normalnie jestem w szoku ze tyle sie zdeklarowało ok superowo

                                ok to teraz “nowym” kolażankom damy pole do popisu i poprosimy z o wybranie restauracji bądz pabu z dobrym jedzonkiem??

                                no zachęcam z tym że kuchia włoska, grecka, chińska, meksykańska już były (chyba coś pominełam no nie?? nawet napewno)

                                Wera

                                • Re: 1.XII spotkanko

                                  Czesc, chetni esie przylacze. Mam tylko nadzieje, ze zdaze 🙂 Mezulek wraca do domu kolo17.30 i dopiero wtedy moge wyruszyc na spotkanko… do ktorej z reguly siedzicie?
                                  Mieszkam na Tarchominie, nie wiem gdzie sie do tej pory spotykalyscie… Znacie knajpe METRO zaraz przy Rotundzie?? za sklepem z winami, tam jest obok wejscie do hotelu,ktorego nazwy nie pamietam… mzoe tam?
                                  mam nadzieje, ze Was poznam 🙂
                                  Pozdrawiam

                                  • Re: 1.XII spotkanko

                                    Witam
                                    Tak jak wczoraj mówiłam Weroniczko napewno bede Tak miło było ostatnio z wami pogadać i poznać a poza tym musze każdej z was wysłać fluidki
                                    A poza tym jak dobrze pójdzie to bede miała zdjęcie dzidzi 🙂
                                    W piatek ten pamiętny dzień się zbliża
                                    Pozdrawiam i do zobaczenia
                                    ps
                                    jak mogę cos zasugerować to chętnie spotkam się w kanjpie z włoskim jedzonkiem 🙂

                                    Justa i mały cud
                                    [Zobacz stronę]

                                    • Re: 1.XII spotkanko

                                      no dobrze…ja w listopadzie prawie byłam ale niestety zatrzymało mnie coś w pracy…liczę, że tym razem tak nie będzie…także przyłączam się…:-))))
                                      Co prawda z Warszawy jestem ale w centrum nie bywam często więc nie wiem co zaproponować…jak cos wymyślę to dam znać!

                                      Ściskam wszystkie i niech zaciążone dużo fludków przyniosą!

                                      Marti z aniołkiem i wielką nadzieją

                                      • Re: 1.XII spotkanko

                                        no mi się nie chce ale przyjdę więc się wpisuję – nie no zartowałam, jasne że przyjdę na skrzydełka przyfrunę bo miesiąc temu mnie nie było….tak jakos mi wtedy cosik innego wypadło ale teraz żaden szpital mnie nie zatrzyma

                                        Pozdrawiam będę

                                        Mysia – mama aniołka 03.11.03

                                        • propozycja knajpy

                                          wiecie co zaproponuje knajpe Sfinks która została nowo otwarta wczoraj na tyłach rotundy za bankomatami PKO S.A.

                                          jutro czyli w czwartek ja przetestuje wiec dam znać czy fajna czy tania itd.

                                          Wera

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 1.XII spotkanko

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general