1.XII spotkanko

jak co miesiąc czekamy na chętne i jakieś ciekawe miejsce do wskazania

no jak bedzie ktoś chetny???

Wera

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 1.XII spotkanko

  1. knajpa poszukiwana

    Kochane,
    pojawily sie komplikacje co do knajpki zaproponowanej przez Verkę. Nie odebrał jej jeszcze sanepid i do 1 sie nie wyrobią więc musimy przelozyc ją na następny miesiąc…

    Tak więc sprawa knajpki pozostaje otwarta… Ze swojej strony proponuje pizzę, nie wiem tylko gdzie. Może macie propozycje jakiejś fajnej pizzeri (tylko żeby bylo bez kopru – dot. ostatniego spotkania ) w centrum.
    Piszcie proszę 🙂

    Edited by Kama_z on 2003/11/26 21:40.

    • Re: knajpa poszukiwana

      Ja też chętnie pójde na pizzę 🙂
      Obiecuję że przyniose sporto fluidków z sobą 🙂
      Pozdrawiam

      Justa i mały cud
      [Zobacz stronę]

      • Re: 1.XII spotkanko

        Prosze wykreślić mnie z listy planowanych obecnych.
        Nie dam rady 🙁

        Ania

        • Re: 1.XII spotkanko

          dziewczyny,

          Jestem wściekła… Nie będe mogła przyjść…wczoraj zaczęłam uzgadniać to z szefem i ma walnął, że mam iść z nim w poniedziałek na jakąś uroczystą kolację reprezentować firmę…:-((
          Mam nadzieję, że zaprosicie mnie jeszcze w styczniu…tak chciałabym was poznać!!!

          Marti z aniołkiem i wielką nadzieją

          • Re: knajpa poszukiwana

            A może pizza i bar sałatkowy? Nie wiem jak W, ale ja lubię pizzę w Pizza Hut.

            Daga

            • Re: 1.XII spotkanko

              a może Ti amo na Świętokrzyskiej jest i pizza i włoskie jedzenie ale uprzedzam DROGO

              Wera

              • Re: 1.XII spotkanko

                Ja się w całości podporządkuję i tak zazwyczaj już nic nie jem, bo dobijam jako ostatnia 🙁 Oby herbatkę mieli dobrą 🙂

                Daga

                • Re: 1.XII spotkanko

                  jak jedzonko dobre to jestem za raz na miesiąc można pozwolić sobie na szaleństwo, a w tej knajpce jest atmosferka tak przynajmniej wygląda jak jade autobusem i tak patrzę w szybę restauracji. Co do pizzy hutt to tam raczej nie ma atmosferki choć jedzonko ok 🙂
                  Pozdrawiam

                  Justa i mały cud
                  [Zobacz stronę]

                  • Re: 1.XII spotkanko

                    Jeśli mogę… To tiamo jest drogie, ale żarcie rewelacja!!!! Świetne, dużo i milusia atmosfera, tylko nie wiem ile Was będzie, ale stoliki tam są na 5-6 osób może jakoś się da zestawić:-)))) Ja jeśli mogę z przyjemnością bym dołączyła, w końcu moje kochane mam trochę wiecej czasu :-))) Obroniłam się, mężuś w domku, nie mam już mdłości, w końcu będę mogła coś zjeść i to nie byle co 🙂 A apetyt mam nie byle jaki, jemy za dwoje. Buziaki

                    Ania i malutka fasolka 03-05-2004

                    • Re: 1.XII spotkanko

                      Ja niestety choruje. Moge tylko obiecac, ze jesli nie wyzdrowieje to nie przyjde, bo nie chce przypadkiem oprocz fluidkow bakteryjkami czestowac. Niestety mecze sie juz 4tyg,a teraz sie pogorszylo…
                      A szkoda,bo bardzo chcialabym Was poznac:)

                      • knajpy

                        Znalazłam w necie menu Ti Amo – faktycznie troszke drogo. Poza tym podobnie jak w “Baccio”.

                        A może tak tex-mex:
                        TGI Fridays na Jana Pawła –
                        Tortilla Factory – Wilcza 46
                        albo “The Mexican”, kóry nam kiedyś nie wyszedł cola – płacisz za pierwszą szklankę i dolewasz do woli !!!!

                        Albo jeszcze kuchnia afrykańska – “Tam Tam” na Foksal

                        Co wy na to??

                        • Re: Polecam Sfinksa

                          Kochane dziewczyny
                          ja oczywiście chętnie bym się do Was przyłączyła ale niestety Szczecin za daleko jest:)
                          Weruś coś pisała o Sfinksie, ja bardzo Wam polecam tą knajpkę bo jest też w Szczecinie, jedzonko przepyszne mięsko pychotka, dania są przeolbrzymie nie do przejedzenia, a ceny dość niskie, atmosfera bardzo miła i wystrój fajny, tak więc polecam Wam
                          buziaczki i życzę przemiłego spotkanka, będę o was myśleć hi hi:)

                          Kasia i lipcowy cud

                          • Re: Lista grudzień 2003

                            Aktualna lista chętnych na spotkanko

                            1 veraprima
                            2 bluesky + mały ktoś
                            3 Olus
                            4 Maya
                            5 Anusia 25 ( nie da rady )
                            6 iwonaj
                            7 chybak
                            8 karinad27
                            9 igaaga
                            10 JoannaG
                            11 Medaline + mały ktoś (nie da rady )
                            12 Justa76 + mały ktoś
                            13 Marti1 ( nie da rady )
                            14 mysia
                            15 Kama z + mały Tomek
                            16 Gabaa + mały ktoś
                            17 jjjjjjjjjj ( nie da rady za daleko )
                            18 Kiki25 + mały ktoś ( nie da rady za daleko )

                            Tak więc jest nas 13

                            Może jeszcze ktoś?

                            [Zobacz stronę]

                            Edited by Maya on 2003/11/27 21:55.

                            Znasz odpowiedź na pytanie: 1.XII spotkanko

                            Dodaj komentarz

                            Angina u dwulatka

                            Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                            Czytaj dalej →

                            Mozarella w ciąży

                            Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                            Czytaj dalej →

                            Ile kosztuje żłobek?

                            Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                            Czytaj dalej →

                            Dziewczyny po cc – dreny

                            Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                            Czytaj dalej →

                            Meskie imie miedzynarodowe.

                            Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                            Czytaj dalej →

                            Wielotorbielowatość nerek

                            W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                            Czytaj dalej →

                            Ruchome kolano

                            Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                            Czytaj dalej →
                            Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                            Logo
                            Enable registration in settings - general