10-cy po cesarace a blizna dalej czerwona i co(czy) to zrosty?

no wlasnie sa takie dwie sprawy, raz, ze juz minelo 10 miesiecy a blizna wciaz jest bardzo czerwona, mimo iz smaruje ja od 4-cy, a druga sprawa to nie wiem jak to opisac, ale powiedzmy, ze blizna ma 30cm dlugosci, í tak mniej wiecej pierwsze 15 jest tylko czerwone, natomiast drugie 15 cm oprocz tego ze jest czerowne to jeszcze takie lekko wypukle, nabrzamiale,jak gdyby w troj wymiarzte, mnie sie to kojarzy troche z wygladem dzdzownicy, czy to wlasnie sa zrosty, czy po prostu zle zszyte?To bylo od samego poczatku, nie ze sie pojawilo po jakims czasie,i czy jest na to jakas rada???

Z gory dziekuje za odpowiedzi
Pozdrawiam
Weronika

4 odpowiedzi na pytanie: 10-cy po cesarace a blizna dalej czerwona i co(czy) to zrosty?

  1. hmmm,a gin co na to??
    Bo ja nic takiego nie mam, nawet niczym nie smarowalam, pamietam ze po 2 miesiacach byla blada, a gin powiedzial perfekcja:)

    • U gin bylam okolo 2 -ce po porodzie,popatrzyl i powiedzial ze ok!
      Mnie nic nieboli, nie ma zadnej wydzieliny,nic sie niedzieje, tylko po prostu to jest czerwona i to zgrubienie ja pewnym odcinku!

      Pozdrawiam
      Weronika

      • Zamieszczone przez weronika75
        no wlasnie sa takie dwie sprawy, raz, ze juz minelo 10 miesiecy a blizna wciaz jest bardzo czerwona, mimo iz smaruje ja od 4-cy, a druga sprawa to nie wiem jak to opisac, ale powiedzmy, ze blizna ma 30cm dlugosci, í tak mniej wiecej pierwsze 15 jest tylko czerwone, natomiast drugie 15 cm oprocz tego ze jest czerowne to jeszcze takie lekko wypukle, nabrzamiale,jak gdyby w troj wymiarzte, mnie sie to kojarzy troche z wygladem dzdzownicy, czy to wlasnie sa zrosty, czy po prostu zle zszyte?To bylo od samego poczatku, nie ze sie pojawilo po jakims czasie,i czy jest na to jakas rada???

        Z gory dziekuje za odpowiedzi
        Pozdrawiam
        Weronika

        a jak byłaś szyta?? po każdym szwie supełek czy ‘na okrętke’… tzn na początku cięcia jeden supełek a potem dopiero po 2 stronie 2 supełek (nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi). Bo ja po pierwszej cesarce miałam po każdym szwie supełek i blizna wygladała paskudnie… taka wybrzuszona lekko była… co do koloru to nie pamiętam ale chyba było zaczerwienione cały czas… a po 2 cesarce miałam właśnie ‘na okrętke’ i wygląda ‘ślicznie’ żadnego wybrzuszenia, dołeczków i jest tylko ‘blady uśmieszek’….

        nie wiem czy Ci pomogłam, ale tak było u mnie

        • Ja jestem 15 miesięcy po cięciu. Dopiero od jakiś 2-3 tygodni blizna jest biała. Co prawda ja mam malutkie nacięcie w porównaniu z Tobą, bo tylko 10 cm (przed chwilą sama z ciekawości zmierzyłam 😉 ale też do niedawna – połowa była czerwona, a druga biała. Głupio to opisałam, ale nie wiem jak to nazwać. Ta czerwona część też miała w jednym miejscu takie zgrubienie. Teraz kiedy cała blizna jest bledsza, żadnych zgrubień nie wyczuwam na szwie.

          Znasz odpowiedź na pytanie: 10-cy po cesarace a blizna dalej czerwona i co(czy) to zrosty?

          Dodaj komentarz

          Angina u dwulatka

          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

          Czytaj dalej →

          Mozarella w ciąży

          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

          Czytaj dalej →

          Ile kosztuje żłobek?

          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

          Czytaj dalej →

          Dziewczyny po cc – dreny

          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

          Czytaj dalej →

          Meskie imie miedzynarodowe.

          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

          Czytaj dalej →

          Wielotorbielowatość nerek

          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

          Czytaj dalej →

          Ruchome kolano

          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

          Czytaj dalej →
          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
          Logo
          Enable registration in settings - general