10 MIESIĘCY

DZIEWCZĘTA moja córcia skończyła 9 miesięcy w nocy ciągle sie budzi na karmienie, próbowałam jej nie dawać pierci tylko przytulić ale widzę że nie o to chodzi ona chce cucusia czy to przyzwyczajenie do cycusia czy głód, nie wiem może powinnam jej dawać kaszkę na noc, bo jak na razie to daję jej tylko Sinlac rano z owocami, potem zupkę na obiad i potem deserek np. banan, i na kolację po kąpieli tylko pierś… JAK U WAS CZY DAJECIE JUŻ NA KOLACJE COŚ INNEGO NIŻ CYCUSIA… CZY TO JUŻ PORA?

8 odpowiedzi na pytanie: 10 MIESIĘCY

  1. Re: 10 MIESIĘCY

    Może Ci nie pomogę za bardzo..bo Adnanka karmiłam piersią do półroczku.Jutro kończy 10 miesęcy,a noce przesypia całe,od kiedy pierwszy raz na noc dostał butlę mleka (teraz dodatkowo zagęszczoną kleikem ryżowym)miał wtedy ok4 miesiące..
    ..myślę że na samej piersi to mała nie prześpi nocy do końca..może spróbuj dać jej na noc butle..
    Powodzenia,

    [Zobacz stronę]

    • Re: 10 MIESIĘCY

      KOchana, Adas od konca 4-tego miesiaca zycia dostawal na kolacje zageszczane mleczko (najpierw zageszczalam swoje, choc kiepsko to szlo, potem zaczelam dawac modyfikowane, przy czym pozostale posilki to byl cyc). Teraz ma szalenie urozmaicona diete, na kolacje najchetniej je kaszki, zreszta juz od 6-tego miesiaca. Ale moze on jest taki zarloczek, patrzac na to, co jada Twoja corcia, moje dziecie pewnie zawyloby sie z glodu. Sprobuj kaszki, smialo! Moze Ci corcia przespi nocke???
      Pozdrawiam.

      • Re: 10 MIESIĘCY

        dzięki, już od 2-3 tygodni walczę z tym czy dać jej coś na kolację czy nie, moja siostra też mnie przekonuje, tylko ja wciąż sie martwię bo ona i tak b. dobrze wygląda udka ma sardelki wszyscy ją wiecznie macają po nogach i sie śmieją że grubasek po tatusiu….. dlatego nie chcę jej przekarmiać ale może spróbuję kaszki jutro jej dać na kolację może w końcu pośpimy

        • Re: 10 MIESIĘCY

          wiesz Zuzia była butelkowcem od 5 czy 6 miesiąca na wieczór dostawała mleko z kaszką i tak nie przesypiała całych nocy. Pierwszą noc przespała całą jak skończyła 11 miesięcy, potem też nie było różowo

          Izka i Zuzia 3 latka 🙂

          • Re: 10 MIESIĘCY

            Ja bym sprobowala podac kaszke na mleczku. Moze faktycznie nie najada sie juz piersia i to nie pozwala jej spokojnie spac.
            Moj Kubis odkad zaczal dostawac butle z kaszka na noc – spal jak aniol do 5-6 rano. A bylo to w 6 miesiacu.
            Warto sprobowac…piers mozesz zachowac na rano?? Pokombinuj i moze sie uda.

            Powodzenia.

            • Re: 10 MIESIĘCY

              moim zdaniem to juz pora,Natalka gdy miala 10 miesiecy nie chciala jesc kaszki wiec jadla normalna mała kolacyjke np kanapki,albo zupke z obiadku i butle z mlekiem i spala elegancko cala noc….

              [Zobacz stronę]

              • Re: 10 MIESIĘCY

                Jak Antek mial 10 mies to staralam sie mu juz dawac na kolacje cos konkretniejszego, czasem juz nawet kanapke;-) Kaszke spokojnie mozesz na noc podac. Mala moze byc w nocy glodna, choc niekoniecznie. W tym wieku tez juz silnie dzialaja przyzwyczajenia

                elik i antek 19,5 mies

                • Re: 10 MIESIĘCY

                  Moja wczoraj skończyła roczek i dalej budzi się na karmienie w nocy – od 2 do 4 razy. Daje jej na noc kaszkę, popija wodą i… wstaje tak samo często jak w dni, kiedy padnie przed kolacją. Wczesniej dostawała na noc zupke i było tak samo.
                  Pogodziłam się juz z tym, że mam w domu małego cielaczka, a o przespanej nocce porozmawiamy jak się skończy cycowanie. No ale każde dziecko jest inne.

                  Magda & Marcia 07.09.04

                  Znasz odpowiedź na pytanie: 10 MIESIĘCY

                  Dodaj komentarz

                  Angina u dwulatka

                  Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                  Czytaj dalej →

                  Mozarella w ciąży

                  Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                  Czytaj dalej →

                  Ile kosztuje żłobek?

                  Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                  Czytaj dalej →

                  Dziewczyny po cc – dreny

                  Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                  Czytaj dalej →

                  Meskie imie miedzynarodowe.

                  Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                  Czytaj dalej →

                  Wielotorbielowatość nerek

                  W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                  Czytaj dalej →

                  Ruchome kolano

                  Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                  Czytaj dalej →
                  Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                  Logo
                  Enable registration in settings - general