10 min temu!!!

jakieś gnoje na oczach mojego meża (wyszedl z psem) upierdzieliły mi i ukradły lusterko boczne z toyoty!!!!!!
mąz ich gonił i zadzwonił na policje.
no szlag mnie trafia w poprzek!!!!!!!!!!!!!!!

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 10 min temu!!!

  1. Zamieszczone przez bruni
    Mąż czeka na policje. Na dole. Nie wiadomo ile bedzie tam czekał. Może do 19, a moze do 22. Nikt nie wie.
    Panowie domofonem do domu (amochód stoi pod klatką) nie zadzwonią!!
    Zaraz nie wytrzymam…
    Jezu!!!!!!!!!!!!

    Mnie weszli do auta zbijając boczną szybę – szkło było wszędzie, kamlot, którym szybę zbili leżał pod nogami kierowcy (sądziła, że może być jakimś dowodem chociażby do zdjęcia śladów odcisków), a pan policjant przez fon poinformował mnie, że mam samochodem na komendę przyjechać, bo oni do mnie nie dojadą. Policjantka na komendzie kamlot wywaliła twierdząc, że nie nadaje się do zbierania odcisków, bo jest zbyt chropowaty

    • Zamieszczone przez tora

      mnie podobnie policja potraktowala. w nocy zlodzieje ladowali mi sie do mieszkania przez okno. obudzila mnie spadajaca na ziemie doniczka – zobaczylam goscia w okonie i zaczelam wrzeszczec. ze nie zdazyl jeszcze do konca wejsc, no to sie wycofal (chyba sie mnie nie spodziewal w domu – jakies 2 tyg i 3 tyg wczesniej mialam 2 wlamania pod rzad i nie bylo mnie wtedy w domu)

      policja przyjechala, postali panowie w pokoju, troche sie niepewnie rozejrzeli
      – no ale chyba nic nie bedziemy spisywac, bo w koncu do pani nie weszli.. prawda?
      – przytaknelam, no bo zupelnie sie na tym nie znam, a i bylam w bardzo konkretnym szoku.
      no to pan pokiwal z ulga glowa i sobie poszli.
      godzine potem zlodzieje wrocili po swoja drabine………
      policja nawet drabiny nie zgarnela!!!!

      wybacz ale uśmiałam się, akcja jak z dobrej komedi

      podejscie policji no rewelka normalnie, bark słów 🙁

      współczuję przeżycia, musiałaś byc nieźle przerażona

      • Zamieszczone przez gacka
        Tia, na pewno zrobi – spisze protokół i albo po kilku tygodniach przyślą pismo o umorzeniu śledztwa albo nawet do tego się nie posuną. Ja już pół roku czekam na taki kwit po tym jak mi o 7:00 rano z samochodu postawionego 2 metry od balkonu gwizdnęli sobie jacyś panowie radio. Przy okazji zabrali kubek termiczny od kawy i paczkę gum Orbit – ugościłam złodziei iście po polsku
        A na policji miła policjantka powiedziała, że są olbrzymie szanse na to, że radio odzyskam, bo mają już tak dobre metody, że wykrywalność takich przestępstw jest rewelacyjna, szczególnie dzięki podawanym im numerom seryjnym radia. Ciekawe jak docierają do takich delikwentów, którzy kupują takie radyjka i sobie w auta wstawiają? Dużo jeżdżę, z policją miewam do czynienia, ale jeszcze ani razu żaden z nich nie zainteresował się moim radiem, nie wspomnę, że żaden z nich nie poprosił o podanie numerów z radia.

        mojemu koledze kiedyś też się do auta włamali, wybili boczną szybę,
        przed pracą podjechał jeszcze do sklepu, nie było go rampetm no z 10 min
        próbowali wyrwać radio, ale sie nie udało i zabrali śniadanie (kanapki+jogurt)
        dosyć źe siedział w pracy wkur…. to jescze głodny

        • Zamieszczone przez majowamama
          Mojemu koledze włamał się do auta i zatrazsnął się w środku, włączył się alarm, a złodziej przez okno chciał uciekac. Kolega wyjrzał przez okno, zadzwonił na policję i wyszedl z psem pilnowac auta. Siedział tak złodziej przy opuszczonej szybie i czekał. Na szczesci nie długo.
          Wiecie co powiedział policji??
          Ze przechodził obok, zobaczył otwarte okno zajrzał do samochodu, stracił równowagę i wpadł

          ci złodzieje to mają niezłą wyobraźnie i fantazję

          • tesciowie jednej z forumowiczki, mieszkają kilka blokow ode mnie.
            własnie mi napisała, ze stracili lusterko w tych samych godzinach w ten sam sposób:(

            gacka, no CSI MIAMI to nie jest, co?;) tam sciągają odciski palca z wyrzutej gumy;)
            Polska Panie:)

            • Zamieszczone przez bruni
              tesciowie jednej z forumowiczki, mieszkają kilka blokow ode mnie.
              własnie mi napisała, ze stracili lusterko w tych samych godzinach w ten sam sposób:(

              no proszę
              to fajną rozrywkę sobie chłopaczki zorganizowali na sobotni wieczór 🙁

              • Zamieszczone przez majowamama
                Mojemu koledze włamał się do auta i zatrazsnął się w środku, włączył się alarm, a złodziej przez okno chciał uciekac. Kolega wyjrzał przez okno, zadzwonił na policję i wyszedl z psem pilnowac auta. Siedział tak złodziej przy opuszczonej szybie i czekał. Na szczesci nie długo.
                Wiecie co powiedział policji??
                Ze przechodził obok, zobaczył otwarte okno zajrzał do samochodu, stracił równowagę i wpadł

                Ale sie usmiałam. To miał facet pecha, tak nad szybą równowage stracić. No masakra!!!!

                • Zamieszczone przez majowamama
                  Mojemu koledze włamał się do auta i zatrazsnął się w środku, włączył się alarm, a złodziej przez okno chciał uciekac. Kolega wyjrzał przez okno, zadzwonił na policję i wyszedl z psem pilnowac auta. Siedział tak złodziej przy opuszczonej szybie i czekał. Na szczesci nie długo.
                  Wiecie co powiedział policji??
                  Ze przechodził obok, zobaczył otwarte okno zajrzał do samochodu, stracił równowagę i wpadł

                  Przypomniało mi się. W sumie to świeże zdarzenie, faktyczne, opisane w jednej z naszych kronik policyjnych.
                  Facet uciekał przed patrolem policyjnym. Coś zbroił, chyba ukradł. Wpadł do mieszkania i w popłochu nałożył na siebie obrus i…. udawał stół.
                  Policja na szczęście sie kapnęła (a z tym różnie bywa).

                  Ale sie usmiałam hehehe

                  • Zamieszczone przez bruni
                    tesciowie jednej z forumowiczki, mieszkają kilka blokow ode mnie.
                    własnie mi napisała, ze stracili lusterko w tych samych godzinach w ten sam sposób:(

                    gacka, no CSI MIAMI to nie jest, co?;) tam sciągają odciski palca z wyrzutej gumy;)
                    Polska Panie:)

                    Potwierdzam niestety 🙁
                    Rozmawiałam z bratem policjantem… no cóż… powiedział, że żyjemy w Polsce i niestety oprócz nerwów, czasu nic pewnie nie da się zrobić!
                    Najlepiej złapać złodzieja, bandytę za rękę!!!

                    Ja na polcję bym poszła ale auto jest na męża i pewnie On nie będzie chciał iśc BO PO CO!!! Jestem zła ale spróbuje Go przekonać!!!

                    • Napisał majowamama
                      Mojemu koledze włamał się do auta i zatrazsnął się w środku, włączył się alarm, a złodziej przez okno chciał uciekac. Kolega wyjrzał przez okno, zadzwonił na policję i wyszedl z psem pilnowac auta. Siedział tak złodziej przy opuszczonej szybie i czekał. Na szczesci nie długo.
                      Wiecie co powiedział policji??
                      Ze przechodził obok, zobaczył otwarte okno zajrzał do samochodu, stracił równowagę i wpadł

                      Zamieszczone przez AgaSkol
                      Przypomniało mi się. W sumie to świeże zdarzenie, faktyczne, opisane w jednej z naszych kronik policyjnych.
                      Facet uciekał przed patrolem policyjnym. Coś zbroił, chyba ukradł. Wpadł do mieszkania i w popłochu nałożył na siebie obrus i…. udawał stół.
                      Policja na szczęście sie kapnęła (a z tym różnie bywa).

                      Ale sie usmiałam hehehe

                      • Zamieszczone przez bruni

                        gacka, no CSI MIAMI to nie jest, co?;) tam sciągają odciski palca z wyrzutej gumy;)
                        Polska Panie:)

                        Właśnie 🙁
                        Nam niedawno ukradziono boczne światła kierunkowe. Mąż składając zeznania na komisariacie poinformował policjanta, że na wprost naszego parkingu jest kamera monitoringu z sąsiedniego osiedla. I że może by ją obejrzeli. Policjant stwierdził: “może zobaczymy… ale pewnie nie… to nie ma sensu… oni w tych kapturach chodzą i nikogo się nie da rozpoznać. Jak obejrzymy to pana powiadomimy”. Nie powiadomiono, sprawę oczywiście umorzono.

                        Ps. Współczuję Bruni.

                        • Zamieszczone przez bruni
                          jakieś gnoje na oczach mojego meża (wyszedl z psem) upierdzieliły mi i ukradły lusterko boczne z toyoty!!!!!!
                          mąz ich gonił i zadzwonił na policje.
                          no szlag mnie trafia w poprzek!!!!!!!!!!!!!!!

                          MI wczoraj pod fryzjerem zdążyli jedną tablice rejestracyjną…..

                          • już pisałam w wątku do ponarzekania…
                            w nocy zaj… nam fotelik z samochodu… przetrzepali caly samochód…
                            na policję nawet nie próbujemy iść… bo to szkoda nerwów… naprawde szkoda mi nerwów…

                            Znasz odpowiedź na pytanie: 10 min temu!!!

                            Dodaj komentarz

                            Angina u dwulatka

                            Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                            Czytaj dalej →

                            Mozarella w ciąży

                            Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                            Czytaj dalej →

                            Ile kosztuje żłobek?

                            Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                            Czytaj dalej →

                            Dziewczyny po cc – dreny

                            Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                            Czytaj dalej →

                            Meskie imie miedzynarodowe.

                            Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                            Czytaj dalej →

                            Wielotorbielowatość nerek

                            W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                            Czytaj dalej →

                            Ruchome kolano

                            Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                            Czytaj dalej →
                            Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                            Logo
                            Enable registration in settings - general