10 mm

Dopisuję się dotegorocznych październikówek i mam szczerą i ogromną nadzieję pozostać tam aż do dnia porodu.
O Maleństwie dowiedzieliśmy się w walentynki – wtedy też test ciążowy wyszedł pozytywnie. Można tego Małego człowieczka nazwać Palcem Bożym bo zmusił nas do wyrwania się z szarej rzeczywistości i szukania nowych rozwiązań ( MIESZKANIA!!!)
Pierwsze USG w zeszłym tygodniu wykazało, ze mały przecinek umiejscowił się tam gdzie trzeba ale serduszka jeszcze nie pokazał.
Dziś sprezentował nam kolejne wielkie przeżycie – tętno – 132..
Przede mną ( nami) jeszcze bardzo trudne chwile. Mam za sobą dwie ciąże obumarłe w okolicach 9 tygodnia i jednego wspaniałego cudownego nieomal 2 letniego Łobuziaka – Igorka. Teraz podobnie jak w ciąży z nim będę drżeć przez cały pierwszy trymestr, będę niecierpliwie czekać na kopniaczki i najbardziej niecierpliwie na poród w wyznaczonym terminie by przywitać tę małą istotkę na świecie.
Trzymajcie za nas dziewczyny kciuki. Są nam potrzebne!

ika i Igor 01.04.2004

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 10 mm

  1. Re: 10 mm

    gratulacje oooogromniaste! 🙂

    kciuki sciskam za zdrowe, radosne miechow 8!

    Marta & & Sierpniatko! (26.08)

    • Re: 10 mm

      …to suuuper!!! zycze wszystkiego dobrego !!! Nam zostalo jeszcze tylko dwa miesiace do rozwiazania. Daglezja


      ZOSIA 27.03.2005

      • Re: 10 mm

        Ale zaskoczenie, myślałam, że nie chcecie jeszcze rodzeństwa. Trzymam kciuki za powodzenie.

        Monika i Zuzanna 20.08 04

        • Re: 10 mm

          Ika! Gratulacje! Ściskam kciuki.

          Aga, Maciuś 10 lat i roczna Zuzia

          • Re: 10 mm

            gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!
            oczywiście trzymam kciuki i mocno wierzę że będzie dobrze 🙂

            Nina (2 latka)

            • Re: 10 mm

              Wielkie gratulacje Ikkuniu i trzymamy mocno kciuki. Na pewno wszystko będzie dobrze
              Czy to kolejna epidemia na Forum? Wciąż nowe wiadomości o ciążach.
              Ja chcę się zarazić

              Truskawa i Córcia

              • Re: 10 mm

                Gratulacje!!!
                Trzymamy kciuki aby wszystko przebiegalo w porządeczku.
                Powodzenia.

                Patryk 9 lat i Julia 28.07.2003

                • Re: 10 mm

                  Kochane, nawet nie wiecie jak bardzo miło mi sie zrobiło czytając tyle ciepłych słów. Bardzo bardzo Wam wszystkim za to dzięuję. Chyba oczy mam na strasznie mokrym miejscu bo mi się troszkę spociły
                  Uściski dla Was wszystkich.

                  ika i Igor 01.04.2004

                  • Re: 10 mm

                    Agnieszko nie mów! Tez spodziewasz sie kruszynki??? Ale super, na kiedy masz termin???
                    Mnie też spotkało plamienie w 5 tygodniu, strasznie sie bałam. Dla mnie najgorszy jest 9 – 10 tydzień. To te tygodnie napawają mnie najgorszym przerażeniem. Przy Igorku własnie wtedy zaczeła mi spadać beta. Miło będzie wspierać sie nawzajem
                    Przesyłam gorące uściski!!!!!

                    ika i Igor 01.04.2004

                    • Re: 10 mm

                      ikkunia, cudowna wiadomosć!!! gratulacje! Na pewno dzidzi będzie zdrowe i śliczne, a październik, to super meisiąc na poród:)

                      erica i Dawcio 15.10.04

                      • Re: 10 mm

                        GRATULACJE
                        Bardzo mocno trzymamy za Was kciuki.
                        I samych pozytywnych myśli, teraz napewno wszystko będzie dobrze

                        Sylwia i Wiktoria(27.04.04)

                        • Re: 10 mm

                          IKKUNIA WIELKIE GRATULACJE i myśl pozytywnie, wszystko będzie ok.

                          baby-gaga.com/p/dev120pb___.png[/img] – majowy Michałek

                          • Re: 10 mm

                            Ja też przesyłam gorące uściski, zwłaszcza, że pewnie teraz najtrudniejszy okres (ja to się zawsze śmieję, że dla mnie najbardziej odpowiedni na pierwsze trzy miesiące ciąży byłby zastrzyk usypiający…). Według moich obliczeń, to maleństwo powinno przyjść na świat około 22 października, tak się cieszę, zwłaszcza po tym jak wczoraj widziałam bijące serduszko i całkiem sporego maluszka.
                            Pozdrawiam cieplutko, ściskam, cieszę się z Tobą i odganiam lęki…

                            Agnieszka i Antoś (05.02.05)

                            • Re: 10 mm

                              Gratulacje i tzrymamy kciuki, dopisz się w konciku dla oczekujących 🙂

                              Ola, Asia (3 latka, 4 miesiące) + (18.10.2006)

                              • Re: 10 mm

                                Wielkie gratulacje. Będzie odbrze tylk myśl pozytywnie. Czy jesteś juz w kąciku dla oczekujących?

                                Ola, Asia (3 latka, 4 miesiące) + (18.10.2006)

                                • Re: 10 mm

                                  Wspaniala wiadomosc 🙂
                                  Ikkuniu, gratulacje serdeczne!

                                  Kciuki za Waszą pomyslnosc masz u mnie jak w banku.

                                  • Re: 10 mm

                                    Ikkuniu z całego serca życzę Wam spokoju. Cieszcie sie tym serduszkiem i badźcie spokojni.
                                    Ale sieciesze, bardzo.
                                    Jestem z Wami.

                                    *Jonatan – 20.04.2005*

                                    • Re: 10 mm

                                      ja wiem że wszystko będzie dobrze i już !!….. koniec gadania ;-))) myślimy pozytywnie, wypoczywamy choć wiem że przy urwisie Igorku to troszkę trudne ;-)) i co…czekamy na październikowy cud :-)))

                                      pozdrawiamy Was serdecznie
                                      violes+ Natalcia 11.12.04

                                      • Re: 10 mm

                                        Trzymam bardzo, bardzo mocno 🙂 Na pewno wszystko bedzie ok. Nie martw się na zapas.

                                        Pozdrawiam!

                                        • Re: 10 mm

                                          GRATULUJĘ SERDECZNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                          Agata i Wiktorek (13.04.2003)

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 10 mm

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general