100 zł do soczku lub przecierku

Jestem dziś w sklepie, (jak to zwykle raz na tydzień uda mi się jakieś zakupy poczynić) a tu niespodzianka:

Panie kolorowo ubrane, słoiczki, buteleczki noszą na zawieszonych na szyi tacach, a do każdego artykułu za gumką – recepturką widzę jakieś znajome papierki. Jakież było moje zdziwienie gdy za gumką ujrzałam banknoty 50 -złotowe i 100-złotowe.
Podchodzę do Kobitki i pytam: ile palet trzeba kupić żeby coś z tych papierków mieć a ona na to, że wystarczy kupić 1 sztukę i kasa za gumką jest moja.
Oczywiście nie uwierzyłam i zastanawiałam się gdzie tkwi haczyk tej operacji i na próbę wzięłam parę sztuk i faktycznie za gumeczką była banknoty i to prawdziwe i przy kasie mi ich nie odebrano.

Tak więc dziś zarobiłam na czysto około 16.000 zł po odliczeniu kosztów zakupu soczków i przecierków no i oczywiście masy innych rzeczy (parę superskich ubranek dla króla Leona + kosmetyki dla mamy i taty).

Jeszcze dokładnie nie policzyłam, ile mam słoików, na oko cała podłoga w kuchni jest zastawiona. Tylko teraz trzeba to wszystko zjeść.

Jak chcecie namiary na sklep to dajcie znać, mimo, że jest w Szczecinie, to przeliczcie sobie koszta i zyski, na pewno Wam się opłaci taki wypad po kasę.

Pozdrówki i Całuchi ! ! !
Pinia i Leon (ur.08.08.2002.)

10 odpowiedzi na pytanie: 100 zł do soczku lub przecierku

  1. Re: 100 zł do soczku lub przecierku

    Prima Aprilis :))

    • Re: 100 zł do soczku lub przecierku

      hi hi hi… przez chwilę się nabrałam, choc z niedowierzaniem….. przypomniałąm sobie któego to dzisiaj mamy…. hi hi hi

      Ola i maluchy: Staś (9.12.98), Tadzio (15.01.01) i Basia (11.01.03)

      • Re: 100 zł do soczku lub przecierku

        niezle…..fajnnie to wymyslilas!!!!!!!!!!!!!

        Nelly i Hubert:)

        • Re: 100 zł do soczku lub przecierku

          Kurcze nabrałam sie
          hi hi hi
          Ola.

          • Re: 100 zł do soczku lub przecierku

            ty wioesz ze mnie nabralas!!!!!!!!!!!!hihihihihi

            • Re: 100 zł do soczku lub przecierku

              Jeszcze trochę a już Basiulca do Szczecina pakowałam 🙂

              Anka i Basiulec (3 i 1/2 miecha)

              • Re: 100 zł do soczku lub przecierku

                dobreeee…
                Aga

                • Re: 100 zł do soczku lub przecierku

                  już się pakuję do Szczecina, tyle, że droga z Białegostoku pewnie tyle mi zajmie, że dotrę do ciebie jutro i……skończy sie 1-kwietniowa promocja
                  :((
                  pozdr

                  diki i Weroniczka (lat 7) i Krzyś (3,5 miesiąca)

                  • Re: 100 zł do soczku lub przecierku

                    Prima aprilis?????? Hi,hi………..

                    Julka kulka i 9 miesięczny Karolek

                    • NIEWOLNICE PROMOCJI!!

                      Ja się do nich zaliczam…:-)))

                      Ola i maluchy: Staś (9.12.98), Tadzio (15.01.01) i Basia (11.01.03)

                      Znasz odpowiedź na pytanie: 100 zł do soczku lub przecierku

                      Dodaj komentarz

                      Angina u dwulatka

                      Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                      Czytaj dalej →

                      Mozarella w ciąży

                      Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                      Czytaj dalej →

                      Ile kosztuje żłobek?

                      Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                      Czytaj dalej →

                      Dziewczyny po cc – dreny

                      Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                      Czytaj dalej →

                      Meskie imie miedzynarodowe.

                      Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                      Czytaj dalej →

                      Wielotorbielowatość nerek

                      W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                      Czytaj dalej →

                      Ruchome kolano

                      Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                      Czytaj dalej →
                      Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                      Logo
                      Enable registration in settings - general