1200 do zarobienia…

Za udział w badaniu rynku – znajomy mnie poprosił o przysługę, bo trudno mu znaleźć takie osoby jakie są poszukiwane i pomyślałam sobie, że może ktoś z forumowiczów lub może ich znajomych chciałby przy okazji wziąć udział w tym przedsięwzięciu. Jest to badanie, w którym potrzebne są osoby z Warszawy, które planują w najbliższym czasie wziąć kredyt mieszkaniowy lub na dom w wysokości 350 – 500 tys. wartości kredytu oraz posiadają środki na wpłatę własną ok. 100tys.. Zadaniem audytora jest sprawdzenie procedur kredytowych w czterech bankach: PKO BP, PKO SA, MILLENIUM i BZ WBK i dostarczenie pełnej dokumentacji z przebiegu audytu – należy wycofać się w ostatnim momencie (po przejrzeniu finalnej umowy). Jeżeli uczestnik badania jednak chce wziąć kredyt w którymś z tych banków, może to zrobić. Więcej informacji na priv lub maila, jeśli ktoś jest zainteresowany.

7 odpowiedzi na pytanie: 1200 do zarobienia…

  1. Nie ma chętnych? Mówiłam mu, że pewnie trudno będzie, bo trudno jest znaleźć akurat kogoś kto spełnia takie wymagania. Współczuję mu, bo to nie jest łatwa praca…

    • Zamieszczone przez fafikowa
      Nie ma chętnych? Mówiłam mu, że pewnie trudno będzie, bo trudno jest znaleźć akurat kogoś kto spełnia takie wymagania. Współczuję mu, bo to nie jest łatwa praca…

      a nie jest tak że za rozpatrzenie wniosku ponosi sie w banku jakąś tam opłatę?
      (jesli się kredyt zaciąga to opłata jest anulowana)

      wtedy te 1200 zł to pikuś w porównaniu z wkładem i trudem włożonym w przygotowanie dokumentów x 4

      • Zamieszczone przez EwkaM
        a nie jest tak że za rozpatrzenie wniosku ponosi sie w banku jakąś tam opłatę?
        (jesli się kredyt zaciąga to opłata jest anulowana)

        wtedy te 1200 zł to pikuś w porównaniu z wkładem i trudem włożonym w przygotowanie dokumentów x 4

        Nie ponosi się żadnych opłat;) – inaczej nie miałoby to sensu. Audytor bada tylko procedury i rezygnuje z zaciągnięcia kredytu w ostatnim momencie – chyba, że odpowiadają mu warunki któregoś z w/w banków i decyduje się na kredyt – wtedy następuje proces finalny – podpisanie umowy, itd.

        Dostaje się te 1200 zł niejako za fatygę, bo w chwili kiedy decydujesz się na kredyt korzystasz z usług banku na który zdecydowałaś się wcześniej (na ogół, bo pewnie chodzisz do innych banków celem symulacji i porównania, żeby wybrać jak najkorzystniej). W tym badaniu trzeba dojść do momentu podpisania umowy w czterech bankach i zrezygnować tuż przed podpisaniem umowy. Gratyfikacja w wysokości 1200 zł jest za czas poświęcony na wykonanie zadania i za wykonanie zadania opisanego wcześniej. Przecież żadna firma badawcza nie narażałaby audytora na straty finansowe – Chodzi o osoby, które faktycznie zamierzają kupić w najbliższym czasie mieszkanie lub dom i przy okazji chciałyby wykonać w/w zadanie za w/w opłatę.

        EwkaM, a może znasz kogoś chętnego lub sama jesteś zainteresowana? Będę wdzięczna za pomoc:).

        Uściśliwszy – osoba chętna musi mieć zdolność kredytową (najlepiej umowę na czas nieokreślony + odpowiednie dochody), chęć kupna mieszkania – najlepiej już upatrzony cel i ok. 100 tys. wkładu własnego. – Takie osoby są poszukiwane.

        Pozdrawiam.

        • Zamieszczone przez fafikowa
          .

          EwkaM, a może znasz kogoś chętnego lub sama jesteś zainteresowana? Będę wdzięczna za pomoc:).

          Uściśliwszy – osoba chętna musi mieć zdolność kredytową (najlepiej umowę na czas nieokreślony + odpowiednie dochody), chęć kupna mieszkania – najlepiej już upatrzony cel i ok. 100 tys. wkładu własnego. – Takie osoby są poszukiwane.

          Pozdrawiam.

          ja już jestem szczęśliwą posiadaczką kredytu hipotecznego

          • hehehe mam już kredyt na koncie i było z tym tyle złatwiania i łażenia, że mialeismy serdecznie dosyć…
            a tutaj 4 😀
            Oferta dla cierpliwych, majacych duzo czasu, pracujacych, dobrze zarabiajacych i najlepiej bezdzietnych i bez kredytu – bo w inych przypadkach trudno o dostanie sumy 350 tysi w obecnym krachu kredytowym :/

            • Zamieszczone przez fafikowa
              trzeba dojść do momentu podpisania umowy w czterech bankach i zrezygnować tuż przed podpisaniem umowy.

              operacja na dobrych kilka tygodni/miesięcy biorac pod uwagę że we wniosku o udzielenie kredytu banki zamiesczają oswiadczenie które MUSI podpisać Klient pt. “oświadczam że nie ubiegam sie o kredyt w żadnym innym banku”

              ale przyznaję, fajnie,że można zarobić kase na tym

              ale trudno teraz bedzie znalezc kogos kto nie ma jeszcze kredytu, kto ma obecnie zdolnosc kredytową, wolne 100tys… Nie zazdroszczę koledze

              • Właśnie dlatego, że trzeba sobie trochę po tych bankach pobiegać jest za to zapłata:D.

                Też mówiłam, że łatwo nie będzie ze znalezieniem takich konkretnych osób Aczkolwiek może akurat ktoś się zgłosi kto jest w takiej sytuacji, że będzie zaraz brał kredyt i skoro i tak po bankach rundkę będzie robić to czemu przy okazji nie miałby zarobić parę złotych ‘na waciki’ 😉

                Znasz odpowiedź na pytanie: 1200 do zarobienia…

                Dodaj komentarz

                Angina u dwulatka

                Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                Czytaj dalej →

                Mozarella w ciąży

                Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                Czytaj dalej →

                Ile kosztuje żłobek?

                Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                Czytaj dalej →

                Dziewczyny po cc – dreny

                Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                Czytaj dalej →

                Meskie imie miedzynarodowe.

                Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                Czytaj dalej →

                Wielotorbielowatość nerek

                W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                Czytaj dalej →

                Ruchome kolano

                Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                Czytaj dalej →
                Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                Logo
                Enable registration in settings - general