13 dni Basi :)

8 czerwca o godz. 20:02 przyszła na świat nasza druga córeczka Basia
3900g – 56 cm

po drodze od lekarza do szpitala wpadłam do domu po torbę
skurcze co 5 minut

i już pierwsze wspólne chwile

w szpitalu

i powitanie w domu

zafascynowana starsza siostra!

i tak na okrągło

pierwszy spacer

każda chwila jest dobra, żeby dać buziaka…

Strona 4 odpowiedzi na pytanie: 13 dni Basi :)

  1. Ależ uderzające podobieństwo!
    Obie panny – ślicznotki.
    Rodzinka sympatiko fantastiko 😉

    • Marysiu świetna z Was familia, radość i miłość bije z Was,
      prawda, że to taki cudny okres….

      ślę buziaki i pozdrawiam Was serdecznie!

      • dziękuję dziewczyny za wszystkie cudowne słowa:)

        buzia mi się śmieje jeszcze bardziej!

        dzisiaj w nocy był pierwszy zgrzyt na linii Zosia – Basia, bo ja musiałam karmić
        a starszak chciał mnie koniecznie przy swoim łóżku
        Tata był be…

        ech, serce mi się rozdziera w takich chwilach…

        dzisiaj Basia o 20:02 skończy 2 tygodnie 🙂

        • Zamieszczone przez Marysia

          dzisiaj w nocy był pierwszy zgrzyt na linii Zosia – Basia, bo ja musiałam karmić
          a starszak chciał mnie koniecznie przy swoim łóżku
          Tata był be…

          ech, serce mi się rozdziera w takich chwilach…

          u nas jakies pierwsze 3 miesiace byly straszne, marta sobie kompletnie nie radzila z emocjami, (ja zreszta rowniez) potem powoli przeszlo, a teraz jest rewelacja. normalnie jak na wrzaskacza zla jestem, to go jeszcze broni i przytula i mi cala robote pedagogiczna rozwala.

          • Cudowne dziewczynki – jeszcze raz gratuluje!

            • O raju, wzruszyłam się, łezka aż poleciała:o

              Śliczności, śliczności masz w domku!!

              Gratuluję!

              • PS – mojemu Krzysiowi też się dzidzia podoba:)
                I na starszą pokazuje z uśmiechem

                • Zamieszczone przez Muxa
                  PS – mojemu Krzysiowi też się dzidzia podoba:)
                  I na starszą pokazuje z uśmiechem

                  • Marysiu, fajowe masz córy a zdjęcie pt. “poranek” mnie powaliło. Super razem wyglądają! 🙂

                    • Gratulacje:)
                      śliczne dziewczynki, no i mamusia oczywiście też:)
                      tatuś też przystojniak, ale o tym nie napisze bo nie wypada;)

                        • Marysiu Gratuluje !!!

                          cudowne masz córeczki 🙂

                          • Gratuluje Oby dwie córeczki śliczne, aż samemu ma się ochotę.

                            • wspaniałe te Twoje Panny!!!!!:):)

                              najbardziej powala kontarst…wielkości….

                              pamietam że dopóki łaziłam z brzuchem to Domino wydawała mi sie taką malutką córeczką…po czym przyszła do spzitala obejrzec Mikołaja i stwierdziłam że ma wielka głowe, wielkie łapska jak bochny….. i w ogóel jest gigantyczna….

                              • piękne masz córcie, Zosia ma śliczne dołeczki w polisiach, a Basia, no cóż, to jest mała Baśka, te z urzędu są fajne 😉

                                Pozdrówki 🙂

                                • Nie wiem czy bardziej się zachwyciłam czy też wzruszyłam. Chyba pół na pół…

                                  Cudowna z Was rodzina, wszyscy razem i każdy z osobna.

                                  I dwa pytania mam:

                                  1. skąd się bierze takie ładne dzieci i to hurtowo?

                                  2. czy ciąża nadal trwa 9 miesięcy, czy coś się skróciło przez te ostatnie dwa lata? Bo dopiero co Ci gratulacje składałam, że masz suwaczek nowiutki ciążowy, a tu Basiulka ma pół miesiąca już!

                                  Wszystkiego najlepszego dla Basi, siostry i rodziców ode mnie i mojego babińca!

                                  • cudna Basieńka – obie córeczki masz cudne – najbardziej podobały mi się zdjęcia na których starsza siostra nie odstępuje młodszej 😀

                                    • Piękne,cudowne dziewczyny do całowania:)

                                      Po ciuchutku zazdroszczę drugiej córy:)

                                      • dzięki Kobietki!!!

                                        mnie się te moje córy też strasznie podobają 🙂

                                        Zamieszczone przez Nunak
                                        pamietam że dopóki łaziłam z brzuchem to Domino wydawała mi sie taką malutką córeczką…po czym przyszła do spzitala obejrzec Mikołaja i stwierdziłam że ma wielka głowe, wielkie łapska jak bochny….. i w ogóel jest gigantyczna….

                                        haha, też tak mam 😀

                                        Zamieszczone przez magdzik22

                                        I dwa pytania mam:

                                        1. skąd się bierze takie ładne dzieci i to hurtowo?

                                        2. czy ciąża nadal trwa 9 miesięcy, czy coś się skróciło przez te ostatnie dwa lata? Bo dopiero co Ci gratulacje składałam, że masz suwaczek nowiutki ciążowy, a tu Basiulka ma pół miesiąca już!

                                        1. pewnie z tego samego miejsca, skąd się wzięły Twoje – ciągle mnie zachwycające!!!!

                                        2. nadal, niezmiennie
                                        i nawet urodziłam w terminie 😀
                                        czas tak szybko leci niestety

                                        zobacz, to ja dopiero gratulowałam Ci najmłodszej, a ona co? taka już duża Panna!

                                        millounia – polecam, da się ogarnąć 😉

                                        • wzruszyłam się bardzo

                                          1
                                          pieknie wygladałas przed samym porodem
                                          2
                                          po porodzie – noż kurde – jak bys nie rodziła
                                          3
                                          starsza siostra – slodka
                                          wzruszająco skacze koło maluszka
                                          4
                                          mały misio – przesłodka – taki kurdupelek
                                          5

                                          Bardzo Wam Marysiu gratuluję
                                          i życzę cudnego macierzyństwa…podwójnego 🙂

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 13 dni Basi :)

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general