13 latek ojcem

Wlasnie przeczytalam.

Szok!!!!!!

[Zobacz stronę]

[Zobacz stronę]

70 odpowiedzi na pytanie: 13 latek ojcem

  1. w moim wieku będzie miał 19 -sto letnie dziecko
    dziecko będzie miało dziecko.

    • NIeżle
      ta mamusia deko większ od niego

      • O matko!

        Moja kuzynka od jakiegos czasu wałkuje temat antykoncepcji ze swoją 15 letnią córką, ale wygląda na to, że z 12 letnim synem też już powinna…(?)

        • Chore jak dla mnie…Jak ten chłopak zarobi na utrzymanie rodziny?Dla mnie?Totalna głupota i bezmyślność… Nieuświadomione dzieciaki biorą się za coś za co nie powinny….

          • Ja jestem przerazona.
            Dzisiaj jeszcze jak odbieralam Mie z przedszkola znajoma opowiadala, ze sasiadka miala przeboje ze swoim 7 letnim synem a w zasadzie z jego kolezankami z klasy, ktore wymusily na nim pokazanie pewnej czesci ciala serwujac przy tym naprawde niewybredne komentarze. Skonczylo sie niby na awanturze w szkole, upomnieniach ale mi w glowie sie to nie miesci. 7 latki wulgarnie rozmawiaja o seksie, 13-latek zostaje ojcem. Gdzie sa rodzice?????
            Jak Mia od wrzesnia pojdzie do szkoly to ja osiwieje.

            • Parząc na tego chłopca, zastanawiam się.. jak, gdzie, kiedy?
              Jestem w szoku!!!!

              • Zamieszczone przez Redyna
                Parząc na tego chłopca, zastanawiam się.. jak, gdzie, kiedy?

                …i czym?

                • Zamieszczone przez Agnieszka’
                  Chore jak dla mnie…Jak ten chłopak zarobi na utrzymanie rodziny?Dla mnie?Totalna głupota i bezmyślność… Nieuświadomione dzieciaki biorą się za coś za co nie powinny….

                  jak sam przyznal nie ma stalego zrodla dochodu, czasami dostaje 10 funtow kieszonkowego od ojca.
                  A to wszystko dzieje sie przy bezplatnej antykoncepcji (naprawde Sexual Health Clinics sa w Anglii bardzo dobrze zorganizowane – maja specjalne sesje dla nastolatkow, porady specjalistow, pelna anonimowosc).

                  • Buzia taka dziecinna…..:( I taaaakie smutne, wieeeelkie oczy.

                    • Zamieszczone przez govinda
                      jak sam przyznal nie ma stalego zrodla dochodu, czasami dostaje 10 funtow kieszonkowego od ojca.
                      A to wszystko dzieje sie przy bezplatnej antykoncepcji (naprawde Sexual Health Clinics sa w Anglii bardzo dobrze zorganizowane – maja specjalne sesje dla nastolatkow, porady specjalistow, pelna anonimowosc).

                      Dziwią mnie ich rodzice. Na serio….może chodziło o medialny szumek i kilka funciaków przy okazji?

                      • Zamieszczone przez ahimsa
                        Dziwią mnie ich rodzice. Na serio….może chodziło o medialny szumek i kilka funciaków przy okazji?

                        Dla mnie osobiście takie przypadki zaliczają się do leczenia. Czy to dziecko (tatuś) może być w przyszłości normalne? (normalne w sensie dojrzałe społecznie, bez skrzywień i innych..).

                        A co do szumu medialnego – pewnie na tym zarobią.

                        • Zamieszczone przez ahimsa
                          Buzia taka dziecinna…..:( I taaaakie smutne, wieeeelkie oczy.

                          dokładnie strasznie smutne oczy- chyba nie jest świadomy jak zmarnował sobie życie…

                            • nie do wyobrazenia to jak dla mnie

                              gdzie byli rodzice??

                              boże to jeszcze takie dziecko… A to zdjecie co wstawiał ciapa – bardzo smutny ten chlopiec…

                              a dziewczyny wyglada jak starsza od niego o 5-7 lat…. A nie 2….

                              • tatus faktycznie straszliwie dziecinnie wyglada, ale to 13 lat, czyli jakos 7 klasa podstawowki. Niestety seksalnosc juz jak najbardzej ma miejsce. Jak sobie przypominam, to rozmowy o seksie i seksualnosci w wieku 15 lat przeprowadzane przez moich rodzicow JUZ mnie krepowaly. W sensie, ze kochani, gadacie o tym za pozno. Tak wiec rozmowy uswiadamiajace to zdecydowanie wczesniej trzeba przeprowadzac.

                                • Przecież już dzieci w wieku kilku lat pytają skąd się biorą dzieci,5-6 latkowie to chyba w szczególności(poprawcie mnie jeśli się mylę) a on?Naprawde kompletnie nieświadomy był?Tak sobie myślę,czy to on chciał czy ona namawiała…bo obstawiam te drugie…

                                  • ło matko….. przecież ten gówniarz nie ma jeszcze włosów na wacku…. jestem w szoku,… a ta dziewucha jak dla mnie też niespełna rozumu…. dzieciaki machnęły sobie dziecko…. nie żyjemy w średniowieczu, nastolatki wiedzą skąd się biorą dzieci…. dlaczego te dzieciaki nie wiedziały????

                                    • na pewno wiedzialy skad, tylko biologia i hormony ich poniosly. Nie oszukujmy sie, sex w wieku nastu lat, nawet 13stu sie zdarza

                                      • ja tam się nie widzę w roli babci za 5 lat…. i mam cichą nadzieję że mój syn zacznie te sprawy w bardziej rozsądnym wieku 🙂

                                        Pozdrówki 🙂

                                        • Poprostu szok!! Te zdjęcie dodane przez ciape… No masakra, ta dziewczyna jeszcze wyglada w miare “na starszą” ale on jak by był dużo młodszym braciszkiem…jezu… Życie zmarnowane, poczęte dziecko pewnie nie będzie miało łatwo… Nie mieści mi się to w głowie…

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 13 latek ojcem

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general