14 GODZIN

..tyle właśnie jest na nogach moje dziecko…..Lolek od trzech tygodni wstaje o 5 rano ( najpóźniej) i zasypia o 19….biorąc po uwagę, że pracuję głownie wtedy, kiedy mały śpi możecie sobie wyobrazić jaka jestem wykończona……
A tak przy okazji…..ile czasu zajmuje sen Waszym dwulatkom ?

8 odpowiedzi na pytanie: 14 GODZIN

  1. Re: 14 GODZIN

    Maja prawie trzylatka idzie łeb w łeb z Lolkiem. Chodzi spać o 21.00-22.00 a wstaje 7.00-8.00.
    Pozdrawiam

    Iwona i Majka (07.05.02)

    • Re: 14 GODZIN

      Szymon śpi coraz dłużej.
      Teraz od 20,30 do 6,00 i robi drzemkę 1,5 godz w dzien.

      Dorota i Szymon 10.02.03

      • Re: 14 GODZIN

        Zuzia ok. 2 roku życia też przeszła na 14-godzinny tryb dzienny :(( wstaje o 7.00-21.00, lub 9.00 a kładzie się o 23-24!!, róznie to bywa ma takie okresy, ale na nogach jest 14 godzin bez snu

        • Re: 14 GODZIN

          nie powiem jest szok zwłaszcza dla rodziców :)), chociaż Zu raz na pół roku pada o 17.00. W przeciągu 5 minut potrafi zasnąć tak twardo ze nie idzie jej dobudzić. Tak miałam z dwa tygodnie temu. Oczywiście obudziła się wyspana o 1 w nocy. na szczęście był weekend więc mogłam chodzić na nastepny dzień jak ćma :)). Zasneła dopiero o 3-4 nad ranem, dokładnie nie pamietam bo już nie wytrzymałam :))

          • Re: 14 GODZIN

            Krzyś śpi od 22 do 7
            i w dzień jakieś 2-2,5 h

            [i]Ewa i Krzyś (2 lata i 3 mies.)

            • tu Katarzynka

              Natusia identycznie! Wstaje o 5-tej, razem ze mną (nawet wcześniej, bo ja budzę się o 5.30), a zasypia 19-19.30. Oczywiście bez popołudniowej drzemki, już od jakichś 3-4 miesięcy. Gorzej, że w week-endy nie daje mi się wyspać..

              • Re: 14 GODZIN

                U nas ze snem jest całkiem ok, bo Ania budzi się około 5,30, potem śpi 2-3 godziny po obiedzie i wieczorkiem zasypia o 20. Także nie jestem zbytnio wykończona i mam nadzieję że jeszcze długo będzie spała po południu bo to dla mnie wytchnienie:)

                Aga i Ania – do 2 latek 5 dni 🙂

                • Re: 14 GODZIN

                  Makso śpi od 21 do 9 rano – potem 2 godz od 13-15.pozdr

                  Kubuś 98 i Maksiu (22.02.03)

                  Znasz odpowiedź na pytanie: 14 GODZIN

                  Dodaj komentarz

                  Angina u dwulatka

                  Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                  Czytaj dalej →

                  Mozarella w ciąży

                  Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                  Czytaj dalej →

                  Ile kosztuje żłobek?

                  Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                  Czytaj dalej →

                  Dziewczyny po cc – dreny

                  Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                  Czytaj dalej →

                  Meskie imie miedzynarodowe.

                  Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                  Czytaj dalej →

                  Wielotorbielowatość nerek

                  W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                  Czytaj dalej →

                  Ruchome kolano

                  Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                  Czytaj dalej →
                  Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                  Logo
                  Enable registration in settings - general