17 dc

u mnie dzisiaj 17dc, i jakoś dziwnie się czuję , od dwóch dni pobolewa mnie brzunio, a do tego mamnabrzmiałe piersi jak zawsze jakieś 3 dni przed@, a i jeszcze od dwóch dni mam ( chyba, tak mi się wydaje) mdłości, , na ciąże to troszkę chyba zawcześnie i na @ też, a może to jakieś oprzejedzenie świąteczne. A do tego wczopraj nie było przytulanka bo byliśmy wieczorkiem u znajomych i mąż troszkę wypił ( i poprostu nie był wsatnie, bo zaraz usnął).

JOVI ( 4 cykl starań )
falvit i folik
gg 1582733

3 odpowiedzi na pytanie: 17 dc

Dodane ponad rok temu,

Re: 17 dc

to niech dzisiaj nic nie pije i do „przyjemności”:)
o, ma być gorąco:)
prosze sie maxymalnie wyluzowac, właczyc fajny film, zrobic klimacik… no i takie tam:)

Bruni i Filipek‚04.2003

sasanka Dodane ponad rok temu,

Ja i tak myślę, żę to fasolkowe objawy. Jestem pewna:)
U mnie jeszce nie tak daleko, bo wszystko mi się poprzesuwało, chyba 10 dc ale też się staram.
Mój mąż zwichnął sobie dziś kostkę, no twierdzi, że jest chory na kostkę 😉 ale i tak mu nie odpuszczam.

Trzymam mocno kciukasy.

Milena z nową nadzieją

Dodane ponad rok temu,

Jovi życzę Ci aby to były oznaki maaaciuuuupeeeeenieńkiej fasolki 🙂

[Zobacz stronę]

Znasz odpowiedź na pytanie: 17 dc?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
proponuję zakończyć rok z humorem :)
Ponieważ mieszkam w Czechach, na codzień mam styczność z pięknym językiem naszych sąsiadów. Napiszę Wam parę fajnych słówek, z którymi spotykam się na codzień: koczarek - wózek kakaczek - nocnik dudlik - smoczek lahviczka
Czytaj dalej
Karmienie
14 miesięcy i nie chce nic jeść oprócz nutramigenu
Już pisałam o tym na "mam z dzieckiem problem", ale może tu ktoś mi pomoże. Mój bratanek (14 miesięcy) od ok. 3 miesiąca jest na nutramigenie - straszna alergia. Od 5
Czytaj dalej