18 t. c. – różowe plamienie?

Kochane,

Jestem w 18 tygodniu i właśnie przed chwilą podczas wizyty w toalecie zauważylam na papierze, że zwykły śluzik jest podbarwiony na różowo 🙁 Strasznie się martwię… Szczególnie, że wizytę u lekarza mam dopiero w piątek (kretynka, nie spytałam go o komórkę 🙁 ), siedzę teraz w pracy i zupełnie nie wiem co dalej robić…

To było tylko kilka kropelek… Myślicie, że jest się czym przejmować, czy czekać spokojnie do piątku? Dodam, że jutro i pojutrze mam wolne, więc w sumie mogłabym poleżeć w domku…

Pozdrawiam

Ania, Emilka i

3 odpowiedzi na pytanie: 18 t. c. – różowe plamienie?

ozzie Dodane ponad rok temu,

Re: 18 t. c. – różowe plamienie?

Na twoim miejscu nie zastanawialabym sie nawet chwile tylko od razu dzwonilabym do gina. Jesli nie masz jego komorki jedz do szpitala, tam sprawdza czy z dzidzia wszystko ok, moze to lozysko a moze po prostu peklo ci jakies naczynko w pochwie ale lepiej sie upewnic ze nic zlego sie nie dzieje nim bedzie za pozno. Nie denerwuj sie tylko sprawdz to. Pozdrawiam

OZZIE

sysim Dodane ponad rok temu,

Cześć Aniu,
Również jestem zdania, że powinnaś od razu skontakować się z jakimś lekarzem. Może pojedź do szpitala na izbę
W każdej fachowej literaturze jest napisane, że jak tylko pojawi się krew należy jak najszybciej powiadomić o tym lekarza. To nie musi być nic poważnego, więc się od razu nie denerwuj, ale lepiej chuchać na zimne. Więc nie zastanawiaj się tylko zmykaj do lekarza.
I daj znać oczywiście co się dzieje.

Trzymam za Was mocno kciuki
Sylwia

ania-r Dodane ponad rok temu,

Dzwoniłam na izbę przyjęć. Kazali przyjechać. I jadę. 🙁

Dziękuję za rady. Odezwę się jak wrócę.

Ania, Emilka i

Znasz odpowiedź na pytanie: 18 t. c. – różowe plamienie?

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
pytanko do mam prawniczek i agentów nieruchomosci
mam dosc skomplikowaną sprawe. moze któras z was wie lub miała podobny przypadek. a teraz wyjasniam o co chodzi: - mamy mozliwosc zakupu domu po okazyjnej cenie i w dobrym miejscu.
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Mam dwójkę dzieci...
Cześć Mam dwójkę dzieci psa i męża :) - czyli wszystko czego do szczęścia potrzeba. Zawsze chciałam mieć dwójkę dzieci chłopca i dziewczynkę i mam tylko w odwrotnej kolejności. Kiedy urodziłam Zuzię
Czytaj dalej