2 dni po cesarce – gazy

zupa, Gabi i majóweczka

8 odpowiedzi na pytanie: 2 dni po cesarce – gazy

  1. Re: 2 dni po cesarce – gazy

    Zupa nie miałam nic takeigo po mojej cesarce. Nie wiem jak u Was, ale tu na pierwszą dobę po cc obowiązuje dieta wyłacznie płynna. Moze to zapobiega?
    Potem jadłam samo gotowane, bo bałam sie jeśc cokolwiek cięzszego przy karmieniu piersią i nie było u mnie zadnych problemów.

    • Re: 2 dni po cesarce – gazy

      Tak się właśnie zastanawiam. I widzę dwa wytłumaczenia. Albo poprostu za dużo i za “głupio” jadłam dzień przed cesarką, bo pierwszą dobę również tylko płynna dieta.
      Albo może dla tego, że miałam cesarkę z pełną narkozą. Psychika mni siadła i woleli mnie uśpić;)
      No nic, może jeszcze ktoś się wypowie…
      pozdrawiam

      zupa, Gabi i majóweczka

      • Re: 2 dni po cesarce – gazy

        To z jedzeniem – całkiem możliwe.
        Bo np. ja przed cesarką przez dwie doby byłam na kroplówce samej, a po – też niewiele lepiej… I próblemów, jakie opisujesz, nie miałam.
        Z cesarki nagorzej wspominam opartunek wklejający mi się jakoś bolesnie w ranę czy odrastające włoski… i kaszel.

        • Re: 2 dni po cesarce – gazy

          nie miałam takich problemów, ale ja wczesniej od tygodnia lezałam na patologii, a wiadomo jedzenie szpitalne nie zachęca, poza tym przed cc byłam na silnej diecie przez to ze miałam dwie próby wywoływania porodu. Mozna powiedziec że byłam cięta na pusty zołądek

          Izka i 4 latka

          • Re: 2 dni po cesarce – gazy

            Tiaaa, ja jak jestem czymś zdenerwowana, to wsuwam na kopy. I pochodzenie jak i smak jest dla mnie obojętny;)
            Ha, a w ogóle to Gabi rodziłam w pewnej klinice prowadzonej przez siostry zakonne:P, gdzie na śniadanko był szwedzki stół ze świeżymi bułeczkami i konfiturkami zrobionymi przez siostrunie:):) I jak tu nie wpierdzielać;)
            Hmm, czyli mówicie, że ważna są puste jelitka
            dzięki
            PS Ja też jestem za tym, żeby 6 dni nosić zasłonkę na oko, a siódmego jazda na koniu:) Tylko jak to zrobić… Może objazd po okolicznych wioskach i wybłaganie u jakieś chłopa godzinnki na zwykłej klaczy. Skoro Zuzia kocha koniki bez względu na maść i wygląd, to pewnie i w jakiejś starej klaczy się zakocha
            pozdrowienia

            zupa, Gabi i majóweczka

            • Re: 2 dni po cesarce – gazy

              Gazy po cesarce,cos o tym wiem.
              Znam ten bol tylko na poczatku nie wiedzialam, ze to gazy.
              Bylam cieta tez na pusty zolodek. Nie jadlam od wieczora poprzedzajacego cesarke czyli jakies 16 godzin i gazy mnie nie ominely. Po zabiegu wiadomo kleik. 24 godziny po cc kazali mi chodzic a ja niestety nie moglam z bolu. Potem przyszla pielegniarka opukala i powiedzialmi, ze ten bol to przez gazy.Dostalam jakis lek na wiatry i poradzila mi zeby pic duzo 7up. Pomoglo.
              Z wyproznieniem potem nie mialam problemu.

              Irena i

              • Re: 2 dni po cesarce – gazy

                muszę sobie poradzić, a od jutra zaczynam szukać mustanga, długie uszy będą w przedszkolu a ja w pracy podzwonię, bo chę aby to było 100 proc. niespodzianki

                ps. to Ci dogadzały 🙂

                Izka i 4 latka

                • Re: 2 dni po cesarce – gazy

                  ja tez jestem po cc, 3m-ce temu miałam wykonane cięcie, nie miałam problemów z gazami, normalnie sie wypróżniałam tylko gdy sikałam to pod koniec bolał mnie pęcherz.

                  Znasz odpowiedź na pytanie: 2 dni po cesarce – gazy

                  Dodaj komentarz

                  Angina u dwulatka

                  Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                  Czytaj dalej →

                  Mozarella w ciąży

                  Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                  Czytaj dalej →

                  Ile kosztuje żłobek?

                  Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                  Czytaj dalej →

                  Dziewczyny po cc – dreny

                  Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                  Czytaj dalej →

                  Meskie imie miedzynarodowe.

                  Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                  Czytaj dalej →

                  Wielotorbielowatość nerek

                  W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                  Czytaj dalej →

                  Ruchome kolano

                  Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                  Czytaj dalej →
                  Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                  Logo
                  Enable registration in settings - general