2 dni temu zgubiłam się, czy ktoś mnie zna?

8 odpowiedzi na pytanie: 2 dni temu zgubiłam się, czy ktoś mnie zna?

kruszyna Dodane ponad rok temu,

Re: 2 dni temu zgubiłam się, czy ktoś mnie zna?

hihihi, ale łobuz z tego szkraba. A w mądrych poradnikach piszą że takie maleństwa śpią po tyle godzin na dobę!!!! ciekawe skąd oni mają takie informacje????

Ania i Maleństwo (10.08.03) 🙂

lea Dodane ponad rok temu,

Mnie tez nie bylo ze 2 dni co najmniej… upał, wolny net i coraz wieksza aktywnosc Mateuszka, lada chwila mi z łozeczka bedzie wychodził! Dzis w nocy przesunął sie na sam srodek i połozył w poprzek tam, gdzie juz nie ma ochraniacza… do tego ciągle chce rozmawiac.. och, bruni, zobaczysz, teraz jeszcze masz troche czasu dla siebie 😉

Lea i Mateuszek (14.03.03)

daga25 Dodane ponad rok temu,

Mój Zuzek miał dokładnie to samo – 2 dni cały dzień ryk, cyc i króciutkie dwie, trzy drzemki. Pisałam o tym na forum, bo bałam się, że to chodziło o coś innego. Tymczasem położna powiedziała mi dziś, że to z powodu duchoty. Ciągle chciało małej się pić, więc non-stop cyc, a że po jakimś czasie z cyca zamiast picia leci już jedzenie, to ryk! Bo trudno, żeby przez 5 minut pokarm się zregenerował….. A do smoczka nie mogę jej przekonać, drze sie wtedy jeszcze bardziej. Może ktoś zna cudowny sposób przyzwyczajenia do smoka??? Będę wdzięczna.

Tymczasem całuski dla ciebie i Filipcia, odpoczywaj kiedy możesz i trzymaj sie!

Daga i Zuzia 21 kwietnia 2003

ninka Dodane ponad rok temu,

Ja tak tez mialam… Moja mala albo plakala albo jadla. Pamietam jak ja krmilam i jednoczesnie placzac czytalam wszystkie uzbierane gazety szukajac rozwiazan mojego problemu. Nie ukrywam, ze czasem bylam wrecz zla na mala:( No i w koncu wpadlam na pomysl ze skoro mala tak bardzo chce byc przy mnie a ja denerwujw sie ze nic nie moge zrobic, polozylam sie do lozka na 3 dni z nia i lezalam plackiem:) Mala byla zadowolona, ja przestalam sie stresowac ze nic nie zrobilam (bo przeciez leze) no i wypoczelam:) Moze to jest sposob….
P. S. Moja mala konczy 4 czerwca 4 lata i od jakiegos 1,5 roku zasypia sama:) ale i tak w nocy do nas przybiega i wcale jej tego nie zabraniam bo w ciagu dnia nie mamy zbyt wiele czasu dla siebie.

Ninka
[Zobacz stronę]

pluto Dodane ponad rok temu,

Hi,hi………też byłam brudaskiem………hi,hi………..

Julka kulka i Karolek, który właśnie zaczął 11 miesiąc!!!!!!!!!!

awkaminska Dodane ponad rok temu,

Ale ze mnie wyrodna matka, jak chce wziac kapiel to ide gdy spi ale dy sie obudzi to mam w nosie to ze tatus przynosi mala pokazujac, ze mam sie kapie i nie da cyca. mam w nosie jak mala udaje dzieciola szukajac cyca na tacie, mam w nosie jak Jagoda przybiega i mowi, ze mala chce cyca.

Nie poto wchodzilam do wanny, by zaraz wychodzic! To jest moj czas! Trudno niech sie pomecza!

Pa!

Mysia-Agnieszka mama Jagody(09-10-97) i Kamili(03-04-03)

graza777 Dodane ponad rok temu,

moja tez miała taki dzień to od upałow
chce im sie pic i wisza u cyca
moja lekarz poradziła mi dopajac czysta woda z odrobina glukozy, bo te wszytskie hipy itd moga uczulac
i wczoraj wypila 100 ml wody i mialam spokoj z cycem

a prysznic zawsze biore z zulą, boje się ja zostawiac samą
mamy w lazience przewijak i ona uwielbia mi sie przygladac i wogole kocha łazienkie, tam jest tak kolorowo i ten szum wody…
kiedys jak byla marudna caly dzien to zanioslam ja na ten przewijak i wlaczylam pralke- usnęla w 3 sekundy i spala jak zabita do momentu… gdy skonczyło sie pranie:)
uwielbia też szum szuszrki i odkurzacza- tez mi sie zdarzalo tak ją usypiać:) polecam:)

Graża i Zula
(12.04.03)

graza777 Dodane ponad rok temu,

acha ja cie znam:)

nazywasz się Bruni i jesteś fajna babka:)

Graża i Zula
(12.04.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: 2 dni temu zgubiłam się, czy ktoś mnie zna??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
znajomość płci - jaka była Wasza reakcja?
Kochane forumowiczki... ze mnie w sumie już stara wyga forumowa [img]/images/forum/icons/wink.gif[/img] bo jestem już w końcówce ciąży, ale tak sie złożyło, że własnie dziś poznałam płeć mojego dzidka... będe miała
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
pamietacie mnie tutaj???
To ja - Bruni - położnica - hihihi [img]/images/forum/icons/wink.gif[/img] Wpadłam się przywitać i powiedzieć, że wkleiłam na wiadomym forum zdjecia mojego synka, który skończył już miesiac i zaprasam do ich
Czytaj dalej