2 glupie pytanka

kiedy zaczynaja rosnac prawdziwe wlosy? Maria wylysiala na czubku glowy i z przodu a teraz zaczyna jej cos tam rosnac, czy to mozliwe? ma 7 tygodni.
kiedy zaczyna sie zmieniac kolor oczu z granatowych na wlasciwy? kiedy cos sie zaczyna dziac?

7 odpowiedzi na pytanie: 2 glupie pytanka

  1. Re: 2 glupie pytanka

    WLOSY-roznie to bywa ale tak do dwoch lat powinny wyrosnac….moja ma 9 mies i po wytarciu jej bujnej czup[ryny dlugo dlugo bylo nic teraz nie ma juz lysych plackow na glowie i wlosy powoli powoli rosna…
    OCZY – wlasciwy kolor powinnien sie ustal;ic do 6 miesiaca choc ja nie jestem przekonana wydaje mi sie zenaewt do roku no ale ak wyczytalam z gazet
    asia

    • Re: 2 glupie pytanka

      To sie nie dzieje z dnia na dzien, wiec trudno powiedziec kiedy… Moj synek mial duzo czarnych wloskow, ktore tak jak piszesz sie wytarly, ale nie do konca. W miedzyczasie rosly (nie wiadomo kiedy 🙂 nowe i zmienialy kolor, jasnialy, momentami byly nawet rude, a jak mial roczek byl juz platynowym blondynkiem i tak juz zostalo. Oczka z kolei wszystkie noworodki maja granatowe, ale poznej tez sie zmieniaja. Moja coreczka ma prawie dwa miesiace i juz widze ze teczowka nie jest juz tak granatowa, mysle ze bedzie miala piwne oczy, tak jak ja i moj syn. O ile pamietam to jak bedzie miala pol roku bedzie widac wyrazniej, zobaczymy. W kazdym razie trudno to zaobserwowac, po prostu w ktoryms momencie powiesz: o boze, jakie on ma blekitne oczy! 🙂 pozdrawiam, kleeo

      • Re: 2 glupie pytanka

        Co do włosów to nie wiem, ale Karolkowi zaczął się zmieniać kolor oczu bardzo wcześnie – już koło 3 tygodnia miał prawie całkiem brązowe oczka…… Aż lekarka się zdziwiła……..

        julka

        • Re: 2 glupie pytanka

          Co do włosków,nie mam pojęcia kiedy odrosną nowe ale kolor oczu…Oliwia ma trzy miesiące i od jakiegoś tygodnia ma wielkie,ciemno brązowe oczyska 🙂 takie jak ja 🙂
          Pozdrawiam ciepło
          giasu

          • Re: 2 glupie pytanka

            Paulinak ma 4,5 miesiąca i praktycznie wcale nie zmienił się jejkolor oczu.Urodziła się z niebieściutkimi i takie same ma do dziś.Zresztą po kim miałaby mieć np.brązowe, chyba po listonoszu….:-)

            olamini

            • Re: 2 glupie pytanka

              Dobre, dobre…po listonoszu hi,hi,hi…
              Julka

              julka

              • Re: 2 glupie pytanka

                Co do oczu to powiem Ci jak u nas było. Ja mam brązowe a mąż ma szroniebieskie. I jak byłam w ciąży to już mówiłam że moja dzidzia będzie na pewno miała brązowe oczy takie jak ja, bo troszkę pamiętałam z lekcji biologii i genetyki. Wiedziałam że kolor brązowy jest dominujący a niebieski recesywny. Pawełek ma ponad półtora roku, więc kolor oczu już mu się chyba ustalił. A kolor ma jakiś niezdecydowany, zależy od oświetlenia pomieszczenia. Raz mi się wydaje, że to na pewno brązowy i jednak ma oczy po mamie a innym razem ma oczy szroniebieskie po tacie. Kameleon czy co?
                Pozdrawiam. Kaśka.

                Znasz odpowiedź na pytanie: 2 glupie pytanka

                Dodaj komentarz

                Angina u dwulatka

                Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                Czytaj dalej →

                Mozarella w ciąży

                Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                Czytaj dalej →

                Ile kosztuje żłobek?

                Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                Czytaj dalej →

                Dziewczyny po cc – dreny

                Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                Czytaj dalej →

                Meskie imie miedzynarodowe.

                Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                Czytaj dalej →

                Wielotorbielowatość nerek

                W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                Czytaj dalej →

                Ruchome kolano

                Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                Czytaj dalej →
                Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                Logo
                Enable registration in settings - general