2 kreseczki ;)))

Czesc Kochane!!!Jestem w 35 dniu cyklu i @ ani widu ani słychu 🙂 Zrobiłam wczoraj test i były 2 kreseczki!!! Ale jest jedna rzecz,która mnie niepokoi. Ta “druga” kreseczka byla bardzo słabo widoczna 🙁 ale była… Dziś zrobiłam sobie badanie krwi na HCG i jutro odbieram wynik. Ciekawe co pokaże… Tak bardzo bym chciała by to w końcu była prawda… Nie mam objawów jako takich. Bolą mnhie piersi i mam upławy. Powiedzcie mi co o tym sądzicie. Proszę…Z góry dziękuję.

11 odpowiedzi na pytanie: 2 kreseczki ;)))

  1. Re: 2 kreseczki ;)))

    hihihi no to gratuluje!!!
    daj znac jak wyniki bety

    bbb

    • Re: 2 kreseczki ;)))

      Lauurka, GRATULACJE!!!!!!!!! wielkie, wielkie gratulacje… słaba kreseczka, to słaba, ale zawsze kreseczka… a kreseczka to ciąża… wiec ciesz się i przyjmuj gratulacje… pozdrawiam gorąco Ciebie i fasolinkę…

      ami7
      [Zobacz stronę]

      • Re: 2 kreseczki ;)))

        Ja mialam dokladnie tak jak Ty. Cieniutka druga kreseczka, zadnych objawow NIC. Tylko troche piersi nakie byly inne. Zycze Powodzenia.

        Ania &

        • Re: 2 kreseczki ;)))

          gratulacje ! zycze spokojnej ciazy i rozwiazania w terminie. a propos – jestes sierpnioweczka? Boze, ale ten czas leci 🙂

          Maja i Adaś (19.05.2004)

          • Gratulacje

            Gratulacje i spokojnej ciąży

            Bożena i dwa Aniołki

            • Re: 2 kreseczki ;)))

              GRATULACJE!!! Ja jestem w 5 tygodniu. Też miałam bardzo słabą kreskę(lekarz od razu zrobił mi betę) nie wierzył testowi. No ale jestem… Objawów też nie mam żadnych, nawet piersi mnie nie bolą. Gratuluję i dbaj o siebie…

              • Re: 2 kreseczki ;)))

                WIELKIE GRATULACJE:)
                Teraz to o siebie ładnie dbaj:)

                Ania

                • dzięki

                  Bardzo Wam dziękuję. Niedługo jadę do kliniki po wynik.Wieczorkiem napiszę czego sie dowiedziałam.Ale się denerwuję… Bo jak wyjdzie,że nie i znów się rozczaruję… No nic w sumie staramy się dopiero 3 miesiąc,więc chyba nie ma co panikować.Ale jak każda z nas chciałabym aby to już nastąpiło. Pozdrwionka.

                  • Re: 2 kreseczki ;)))

                    no wielkie gratulacje!!
                    na wszelki wypadek poszlabym od razu do lekarza – moze trzeba bedzie brac np luteinke na podtrzymanie wiec dobrze bybylo od razu
                    ja tak mialam
                    zrobilam test w niedziele (jakis czas temu ) zadzwonilam do swego gina i w poniedzialek na wizycie od razu zapisal luteine
                    powodzenia

                    edycja, aniołek i 2x

                    • Re: 2 kreseczki ;)))

                      Kochana Lauurko,
                      myślę, że jesteś poważnie chora… hihi. CHORA NA DZIDZIE.
                      Swoją drogą może twoja metoda JA CHCĘ DZIECKO !!! jest skuteczna. Muszę ja wypróbować. Gratuluję Ci i życzę, żeby to choróbsko nie porzuciło Cie przez całe 9 miesięcy.

                      Pozdrawiam

                      Karla33

                      • Re: dzięki

                        Gratuluję i trzymam kciuki za dobre wieści :o))

                        NUŚKA + dwa Aniołki

                        Znasz odpowiedź na pytanie: 2 kreseczki ;)))

                        Dodaj komentarz

                        Angina u dwulatka

                        Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                        Czytaj dalej →

                        Mozarella w ciąży

                        Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                        Czytaj dalej →

                        Ile kosztuje żłobek?

                        Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                        Czytaj dalej →

                        Dziewczyny po cc – dreny

                        Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                        Czytaj dalej →

                        Meskie imie miedzynarodowe.

                        Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                        Czytaj dalej →

                        Wielotorbielowatość nerek

                        W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                        Czytaj dalej →

                        Ruchome kolano

                        Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                        Czytaj dalej →
                        Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                        Logo
                        Enable registration in settings - general