2 kreseczki ;)))

Czesc Kochane!!!Jestem w 35 dniu cyklu i @ ani widu ani s艂ychu 馃檪 Zrobi艂am wczoraj test i by艂y 2 kreseczki!!! Ale jest jedna rzecz,kt贸ra mnie niepokoi. Ta “druga” kreseczka byla bardzo s艂abo widoczna 馃檨 ale by艂a… Dzi艣 zrobi艂am sobie badanie krwi na HCG i jutro odbieram wynik. Ciekawe co poka偶e… Tak bardzo bym chcia艂a by to w ko艅cu by艂a prawda… Nie mam objaw贸w jako takich. Bol膮 mnhie piersi i mam up艂awy. Powiedzcie mi co o tym s膮dzicie. Prosz臋…Z g贸ry dzi臋kuj臋.

11 odpowiedzi na pytanie: 2 kreseczki ;)))

1. Re: 2 kreseczki ;)))

hihihi no to gratuluje!!!
    daj znac jak wyniki bety

bbb

• Re: 2 kreseczki ;)))

Lauurka, GRATULACJE!!!!!!!!! wielkie, wielkie gratulacje… s艂aba kreseczka, to s艂aba, ale zawsze kreseczka… a kreseczka to ci膮偶a… wiec ciesz si臋 i przyjmuj gratulacje… pozdrawiam gor膮co Ciebie i fasolink臋…

ami7
      [Zobacz stron臋]

Ja mialam dokladnie tak jak Ty. Cieniutka druga kreseczka, zadnych objawow NIC. Tylko troche piersi nakie byly inne. Zycze Powodzenia.

Ania &

gratulacje ! zycze spokojnej ciazy i rozwiazania w terminie. a propos – jestes sierpnioweczka? Boze, ale ten czas leci 馃檪

Maja i Ada艣 (19.05.2004)

• Gratulacje

Gratulacje i spokojnej ci膮偶y

Bo偶ena i dwa Anio艂ki

GRATULACJE!!! Ja jestem w 5 tygodniu. Te偶 mia艂am bardzo s艂ab膮 kresk臋(lekarz od razu zrobi艂 mi bet臋) nie wierzy艂 testowi. No ale jestem… Objaw贸w te偶 nie mam 偶adnych, nawet piersi mnie nie bol膮. Gratuluj臋 i dbaj o siebie…

WIELKIE GRATULACJE:)
                Teraz to o siebie 艂adnie dbaj:)

Ania

• dzi臋ki

Bardzo Wam dzi臋kuj臋. Nied艂ugo jad臋 do kliniki po wynik.Wieczorkiem napisz臋 czego sie dowiedzia艂am.Ale si臋 denerwuj臋… Bo jak wyjdzie,偶e nie i zn贸w si臋 rozczaruj臋… No nic w sumie staramy si臋 dopiero 3 miesi膮c,wi臋c chyba nie ma co panikowa膰.Ale jak ka偶da z nas chcia艂abym aby to ju偶 nast膮pi艂o. Pozdrwionka.

no wielkie gratulacje!!
                    na wszelki wypadek poszlabym od razu do lekarza – moze trzeba bedzie brac np luteinke na podtrzymanie wiec dobrze bybylo od razu
                    ja tak mialam
                    zrobilam test w niedziele (jakis czas temu ) zadzwonilam do swego gina i w poniedzialek na wizycie od razu zapisal luteine
                    powodzenia

edycja, anio艂ek i 2x

Kochana Lauurko,
                      my艣l臋, 偶e jeste艣 powa偶nie chora… hihi. CHORA NA DZIDZIE.
                      Swoj膮 drog膮 mo偶e twoja metoda JA CHC臉 DZIECKO !!! jest skuteczna. Musz臋 ja wypr贸bowa膰. Gratuluj臋 Ci i 偶ycz臋, 偶eby to chor贸bsko nie porzuci艂o Cie przez ca艂e 9 miesi臋cy.

Pozdrawiam

Karla33

• Re: dzi臋ki

Gratuluj臋 i trzymam kciuki za dobre wie艣ci :o))

NU艢KA + dwa Anio艂ki

Znasz odpowied藕 na pytanie: 2 kreseczki ;)))

Dodaj komentarz

Mozarella w ci膮偶y

Dzisiaj nasz艂a mnie ochota na mozarell臋. I tu mam w膮tpliwo艣ci – czy w ci膮偶y mo偶na je艣膰 mozzarell臋?? Na opakowaniu nie ma ani s艂owa na temat pasteryzacji.

Czytaj dalej 鈫

Ile kosztuje 偶艂obek?

Dziewczyny! Ile p艂acicie miesi臋cznie za 偶艂obek? Pono膰 ma by膰 dofinansowany z gminy, a nam przysz艂o zap艂aci膰 292 z艂 bodaj偶e. Nie wiem tylko czy to z rytmik膮 i innymi. Czy tylko...

Czytaj dalej 鈫

Dziewczyny po cc – dreny

Dziewczyny, czy kt贸ra艣 z Was mia艂a zak艂adany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmuj膮 na drugi dzie艅 i ma on na celu oczyszczenie rany. Prosz臋 dajcie zna膰, je艣li kt贸ra艣 mia艂a...

Czytaj dalej 鈫

Meskie imie miedzynarodowe.

Kochane mamu艣ki lub oczekuj膮ce. Poszukuj臋 imienia dla ch艂opca zdecydowanie m臋skiego. Sama zastanawiam si臋 nad Wiktorem albo Stefanem, ale m贸j m膮偶 jest jeszcze niezdecydowany. Mo偶e co艣 poradzicie? Dodam, ze musi to...

Czytaj dalej 鈫

Wielotorbielowato艣膰 nerek

W 28 tygodniu ci膮偶y zdiagnozowano u mojej c贸reczki wielotorbielowato艣膰 nerek – zesp贸艂 Pottera II. M贸j ginekolog skierowa艂 mnie do szpitala. W bia艂ostockim szpitalu po usg powiedziano mi, 偶e musz臋 jecha膰...

Czytaj dalej 鈫

Ruchome kolano

Zg艂aszam si臋 do was z zapytaniem o tytu艂owe ruchome kolano. Brzmi gro藕nie i tak te偶 wygl膮da. dzieciak ma 11 miesi臋cy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygl膮da to troche...

Czytaj dalej 鈫
                        Rodzice.pl - ci膮偶a, por贸d, dziecko - poradnik dla Rodzic贸w
                        Logo
                        Enable registration in settings - general