2 kreski

A więc tak…. SĄ DWIE TŁUSTE KRESKI 🙂
ale od początku….wiedziałam że się kiedyś wreszcie pojawią 🙂 no ale nie sądziłam że we właściwie najgorszym okresie kiedy miałam dużo sytuacji stresowych ( i jeszcze trochę przedemną niestety ) kiedy moja dieta pozostawiła wiele do życzenia, moja waga o zgrozo ! juz słysze gęganie lekarzy na jej temat 🙁 i tak wogóle wszystko sie skumulowało że owszem myślałam o ciąży ale chwilowo zeszła na drugi plan ….pojechaliśmy do Białki na zasłużony odpoczynek, coś mnie tkneło abym kupiła test, bo teraz jak cofnę pamięcią to miałam dużo objawów ale zwalałam to na stres i przemęczenie 🙂 oczywiście wytrzymać niemogłam i zrobiłam test popołudniu 🙂 acha bo wogóle okres mi się też opóźniał co zresztą też na stres zwaliłam.
i tak sobie siedzę i patrzę i oczom niewierzę… No idzie kreska za kreską… szok, strach, panika, radość i Bóg wie co jeszcze 🙂
pojechałam do mojego gina, ciąże potwierdził, kolejną wizytę mam gdzieś za tydzień.
mam mdłości i zero cierpliwości, boli mnie brzuch co mnie ogólnie bardzo stresuje….. Ale trzeba być dobrej myśli 🙂
Dziewczyny no cóż długo się starałam, fiksowałam, dośc konkretnie zasiliłam konto producentowi testów ciążowych.. i nic i nic….. Aż nagle no zdarzyło się 🙂
Trzymajcie kciuki abym bez komplikacji mogła przejść przez te 9 miesięcy, bo muszę przyznać że dla mnie ciąża to jedna wielka obawa niestety…..przykre doświadczenia nie pozwolą mi się cieszyć ciążą tak jakbym chciała.

Będę trzymać kciuki aby ten kącik szybciutko się wyczyścił i abyśmy spotkały się na oczekującyh 🙂

13 odpowiedzi na pytanie: 2 kreski

  1. Gratuluję dwóch kreseczek. Będę trzymała kciuki, na pewno wszystko się ułoży. Życzę spokojnych 9 miesięcy

    • Gratuluję

      teraz tylko musisz wierzyć, że wszystko będzie ok a tak będzie, nie dopuszczaj do siebie złych myśli, życzę spokojnej i bezproblemowej ciąży

      • gratuluję bardzo bardzo bardzo!
        nie stresuj się, wszystko będzie dobrze,
        i wskakuj na oczekujące – nie wiem czy na marcówki czy lutówki 🙂

        • Dzięki dziewczyny 🙂
          z moich wyliczeń termin mam na 2 marca….zobaczymy jak to będzie 🙂

          • Zamieszczone przez violes
            Dzięki dziewczyny 🙂
            z moich wyliczeń termin mam na 2 marca….zobaczymy jak to będzie 🙂

            Violes GRATULACJE, i pamiętaj nie stresuj sie, wszystko będzie dobrze

              • gratuluję i zapraszamy do marcówek

                • GRATULACJE SERDECZNE!!!!
                  SPOKOJNEJ, BEZPROBLEMOWEJ CIĄŻY..DUŻO ZDRÓWKA DLA CIEBIE I DZIDZIULKA

                  • Zamieszczone przez violes
                    Dzięki dziewczyny 🙂
                    z moich wyliczeń termin mam na 2 marca….zobaczymy jak to będzie 🙂

                    2 marca to moja data urodzin 😀

                    • Zamieszczone przez violes
                      Dzięki dziewczyny 🙂
                      z moich wyliczeń termin mam na 2 marca….zobaczymy jak to będzie 🙂

                      Serdeczne gratulacje!!!2 marca to również i moja data urodzenia!!!

                        • Dzięki dziewczyny, jesteście kochane 🙂

                          • Zamieszczone przez violes
                            Dzięki dziewczyny, jesteście kochane 🙂

                            VIOLES CIESZĘ SIE BARDZO, ŻE DOŁĄCZYSZ DO GRONA ZACIĄŻONYCH!!!
                            gRATULACJE OGROMNE !!!!!!!!!!

                            Znasz odpowiedź na pytanie: 2 kreski

                            Dodaj komentarz

                            Angina u dwulatka

                            Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                            Czytaj dalej →

                            Mozarella w ciąży

                            Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                            Czytaj dalej →

                            Ile kosztuje żłobek?

                            Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                            Czytaj dalej →

                            Dziewczyny po cc – dreny

                            Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                            Czytaj dalej →

                            Meskie imie miedzynarodowe.

                            Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                            Czytaj dalej →

                            Wielotorbielowatość nerek

                            W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                            Czytaj dalej →

                            Ruchome kolano

                            Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                            Czytaj dalej →
                            Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                            Logo
                            Enable registration in settings - general