2 PYTANIA!

czy faktycznie tak jest ze jesli w ciązy pije duzo mleka ( z kartonika) to dziecko moze miec skaze białkową????
i 2 pytanie – jestem teraz w 6 tygodniu i ciekawi mnie kiedy urośnie mi brzusio tak ze bedzie juz cos widac????
pozdrawiam

Kicia1 i Fasoleczka (03.01.2004)

11 odpowiedzi na pytanie: 2 PYTANIA!

Dodane ponad rok temu,

Re: 2 PYTANIA!

hmmm.. z tym mlekiem to naprawde nie wiem a co do wielkosci i czasu pojawienia sie brzucha to u kazdej kobiety jest roznie. Mi bylo “widac” brzuch dopiero w 6-tym miesiacu..ale wiem, ze u szczuplych kobiet jest on widoczny duzo wczesniej..i jeszcze jedno: duzy brzuch wcale nie oznacza, ze dziecko tez bedzie duze…

juliam Dodane ponad rok temu,

Mój brzusio tak dobrze było widać dopiero w szóstym m-cu.
Co do tego mleka to nie wiem sama piję z kartonika i dopiero 31.05.03 dowiem się czy źle robiłam.

kamelia Dodane ponad rok temu,

Jestem już w 18 tygodniu, ale brzuszek jest jeszcze mały, choć ludzie już zauważają mój stan. Oczywiście zależy to też od tego w co się ubiorę. Musimy ćwiczyć cierpliwość…

Kamelia i Junior (-ka)
(14.10.2003)

sroczka Dodane ponad rok temu,

Zazwyczaj 5-6 miesiac pojawia się widoczny brzusio, także jeszcze musisz cierpliwie poczekać 🙂

Ela i Maluszek <03.08.2003>

kicia1 Dodane ponad rok temu,

mój gin zalecił mi 1 litr mleka dziennie a tu jesna z forumowiczek napisała ze jej kolezanka piła mleko i teraz dziecko ma skaze białkową. No ale przeciez mój lekarz wie chyba co robi co myślisz o tym?

Kicia1 i Fasoleczka (03.01.2004)

lew Dodane ponad rok temu,

Kiciu rob jak chcesz, wiem że przyczyną skazy białkowej u tego malucha było mleko. Ale przecież każdy jest inny i nie można generalizować. Ja tylko przekazuję informacje. Pozdrawiam
Ola (01.10)

aika Dodane ponad rok temu,

Od paru miesięcy mam mega zgagę i nie wiem jak bym wytrzymała bez wypijania około litra dziennie mleka z kartonu. Czy z tego powodu moje dzieci będą miały skazę białkową nie wiem.
Pozdrawiam
aika i maluszki(19.06.2003)

dorota27 Dodane ponad rok temu,

cos slyszalam o tym mleku..mnie gin kazal jednak pic duzo..ze wzg na skurcze lydek..oraz na zeby i kosci..bo wiadomo dzidzia wyciagnie co bedzie chciala..a mnie moga potem zeby powylatywac..hehe
a brzusio tak troszke zaczall mi wystawac w 4 mies…a tak wyraznie to na przelomie 6 i 7 mies..i to kazdy mi mowil ze wydladam na piaty…a teraz…beben jak na blizniaki..najbardziej urosl w osmym…i pewno w 9 tez sporo sie powiekszy..
pozd

dorota…termin…1 czerwca!

jagoda Dodane ponad rok temu,

Z mlekiem to trzeba uważać ale dopiero podczas karmienia. W ciąży mleko i jego przetwory są wskazane ze względu to, że dziecko może wyciągać wapno z naszych kości i ząbków jak nie znajdzie go w pożywieniu. Natomiast podczas karmienia duże ilości mleka krowiego i białego sera nie są zalecane.
Moj brzusio pojawił się w 5-6 miesiacu.

Jagoda i (10 lipca 2003) płeć jeszcze nieznana.

koyaga Dodane ponad rok temu,

Z tą skazą białkową to nie mam pojęcia. Ja piję mleko, które moja teściowa przywozi ze wsi. Nie przepadam ogólnie za mlekiem “prosto od krowy” bo brzydko pachnie, ale piję z dodatkiem kakao lub jem na ciepło z płatkami kukurydzianymi. Co do drugiego pytania to powiem ci, że każda ciąża jest “inna”. U mnie np. brzucha długo nie było widać, choć tyłam od początku ciąży. Jakoś wszystko się rozchodziło. Byłam przed ciążą bardzo szczupła i tak w zasadzie to wyraźnie urósł mi brzuszek pod koniec 5 – na początku 6 m-ca. Jakoś tak to było. Teraz jestem w 25 tyg i jest widoczny, choć jeszcze nie jest duży.

,
Aga i Niunia – 15.08.’03.

anet Dodane ponad rok temu,

1 – NIE!!!
2 – do 18 tyg nic nie bylo widac

Aneta+Agniesia (ur 7.07.2002)

Znasz odpowiedź na pytanie: 2 PYTANIA!

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Żłobek w Warszwie
Ile kosztuje żłobek w W-wie? Amoże jest bezpłatny? I jak wygłąda dzień malucha w żłobku? Czy je swoje jedzenie? Gdzie śpi, jak wygląda opieka nad maleństwami? Ola
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Kiedy zaczynaja....
Kiedy dzieciaki zaczynaja sie przekrecac???Wczesniej synio byl b.aktywny a teraz jakos mu to nie idzie. On za to woli siedziec ,no ale na to to chyba troche za maly.12.05 bedzie mial
Czytaj dalej