2 reklamacja tych samych butów

Dziewczyny – wk…. się już maksymalnie tym razem, od wczoraj bucham parą.
Kupiłam sobie buty w Deichmann, bardzo ładne, tyle, że po 4 założeniach rozlazły sie na szwie i mało na boso z Łodzi nie musiałam wracać. Od zakupu minęły 2 tygodnie może. Pojechałam je reklamowac i słyszę, że o zamianie ani zwrocie gotówki nie ma mowy, mogą mi je zszyć. Ok. Po 3 tygodniach odebrałam zszyte. Założyłam je góra 5 razy na noge na 2 godzinne spacery z małą i… drugi but rozpadł sie w identyczny sposób, od reklamacji minął miesiac. Kupiłam drugie, żeby mieć w czym chodzić i znów pojechałam. Pani pyta, czego żądam wobec tego, mówię, że zwrotu gotówki, a ona, że to się da zszyć i oni mi to zszyją!!!!!!!!!! Dżizas! Pytam, ile razy jeszcze będę przyjeżdżać po 30 km, żeby mi zszyli, a ona, że w takim razie moge sobie zamienić na inne. Obeszłam sklep i nic nie było, nic. Kazałam pani pisac reklamację, na co ona, że bezczelny konsument, bo jak konsumentowi zależy na butach, to skorzysta z tego, że ‘ sklep idzie mu na rękę ‘ !!!!!!!!!!!!!!!! i chce buty zamienić. Nie ważne, że tam naprawde nic nie było, buty tej samej firmy identycznie szyte i klejone, na co już sie nie nabiore, albo… adidady z dżetami !!!!! Pani na mnie nakrzyczała i oświadczyła, że ‘ teraz to sobie poczekam 2 tygodnie i otrzymam te same buty zszyte ‘. Dzisssss. Wk… się tak, że jeszcze kipię. Jutro wybieram się do Rzecznika Praw Konsumenta, ale czy ja mam jakieś szanse, żeby już tych butów nie otrzymać zszytych?? Bo WIEM, po prostu WIEM, że one się znó zaraz rozlecą, a ja tam po raz kolejny pojade… Może coś wiecie na ten temat, buuuuuu

3 odpowiedzi na pytanie: 2 reklamacja tych samych butów

  1. Re: 2 reklamacja tych samych butów

    To jest powód, dla którego nie kupuję już butów w Deichmannie.
    Nosiłam tak trzewiki Ptyśki i japonki męża.
    Z tym, że ja mam sklep pod nosem, więc mogłam sobie chodzić do nich do upadłego.
    Też nie chcieli oddać kasy, ale w efekcie odpuściłam (a szkoda).

    Skargę do kierownika sklepu na tę babę napisz, za podnoszenie głosu na klienta ;)))

    Figa i

    • Re: 2 reklamacja tych samych butów

      powiedz że żądasz rozpatrzenia reklamacji zgodnie z ustawa o niezgodności towaru z umową i zaznacz że chcesz zwrotu gotówki. Nie moga ci odmówic.
      mysmy w ten sposób załatwili reklamacje butów w ambrze.marcina sandałki po 2 tyg noszenia połamały się w tylnej cześci.caly zapietek się pogniótł i wyglądały jakby po nich tir przejechał i do tego piasek nabierał się w paski i marcina to gniotło…chała jak nie wiem co….poszlismy i oczywiście niemiłe panie że to wina dziecka że krzywo chodzi że nie mamy co tego reklamowac bo i tak nam to odrzucą.ja pewnie spuściłabym głowe i wyrzuciła buty ale mój mąz pracuje w handlu i wie jak się takie rzeczy rozpatrza i załatwił to tak jak ci napisałam na poczatku.oczywiście te paniusie w ogóle o takiej ustawie nie wiedziały co było dla nas jeszcze bardziej satysfakcjonujące. Ale ciągle powtarzały że na nic to bo i tak odrzuca…chciałabyś widzec ich miny jak poszlismy za 2 tyg i okazało się że reklamacje uwzgledniono…o mało co nie zapadły się za lade… A mój mąz jeszcze…”a takie były panie pewne że nam tego nie uwzglądnia…”ale nasz bład -napisalismy wymiana lub naprawa i teraz ambra wisi nam kase a butów tam nie umiemy wybrać bo jakos nic nam się nie podoba…tak więc upieraj się o zwrot gotówki.
      poszliśmy jeszcze do rzecznika praw konsumenta i pani rzecznik zrobiła taaaaakie oczy jak dowiedziała się że udało nam sie pozytywnie rozpatrzyc rekamacje w ambrze bo ona nie pamiata kiedy komus się to udało:)
      tak wiec walcz po trupach…dla idei….
      powodzenia

      m&m15.01.04

      • Re: 2 reklamacja tych samych butów

        Ja w zeszłym roku reklamowałam 2 razy sandałki Kuby z ccc. Pierwszy raz pokleili a drugi raz oddali kasę. I fajnie było bo Kuba całe lato w nich sie wybiegał -nie licząc 2 tyg w reklamacji. Śmialiśmy sie nawet że wypożyczyliśmy sobie buty w ccc :-))

        Ale w twojej sytuacji też bym sie wkurzyła. Widocznie jakaś wredna baba ci sie trafiła na sklepie. Moja koleżanka też bardzo wojowała ze sklepem aż wkońcu wygrała. Ale niestety szczegółów juz nie pamiętam…

        Znasz odpowiedź na pytanie: 2 reklamacja tych samych butów

        Dodaj komentarz

        Angina u dwulatka

        Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

        Czytaj dalej →

        Mozarella w ciąży

        Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

        Czytaj dalej →

        Ile kosztuje żłobek?

        Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

        Czytaj dalej →

        Dziewczyny po cc – dreny

        Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

        Czytaj dalej →

        Meskie imie miedzynarodowe.

        Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

        Czytaj dalej →

        Wielotorbielowatość nerek

        W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

        Czytaj dalej →

        Ruchome kolano

        Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

        Czytaj dalej →
        Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
        Logo
        Enable registration in settings - general