2 sprawy związane z nieruchomościami allegro i podatkami

1. czy wystawiając mieszkanie do sprzedania na allegro muszę zapłacić prowizję bez względu na to czy się sprzeda czy nie?

2. mam mieszkanie, w między czasie kupuję dom: czy sprzedając mieszkanie zaraz po kupnie domu muszę zapłacić jakiś podatek od np wzbogacenia?

1 odpowiedzi na pytanie: 2 sprawy związane z nieruchomościami allegro i podatkami

rybcia Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez rena12:1. czy wystawiając mieszkanie do sprzedania na allegro muszę zapłacić prowizję bez względu na to czy się sprzeda czy nie?

2. mam mieszkanie, w między czasie kupuję dom: czy sprzedając mieszkanie zaraz po kupnie domu muszę zapłacić jakiś podatek od np wzbogacenia?

Na All płacisz również za samo wystawienie i to wcale nie mało. My wystawiamy dzialkę i płacimy jednorazowo 20zł. Myśle, że mieszkania są w podobnej cenie. Możesz zrobić aukcję (zamiast treści wpisać xx, aby sie na próźno nie namęczyć) i zobaczyć ile bedzie cię kosztować. Cennik za zdjecia jest standartowy, czyli pierwsze za darmo, kolejne chyba cos około 10gr. Czyli do ceny, która ci wyjdzie dolicz sobie z 50gr za zdjęcia, no chyba że umieścisz je w treści. Jak zrobisz taka pseudo aukcję to ona ci sie jeszcze nie wystawi. Najpierw klikasz “dalej” pokazuje ci sie cena za nia i jak nie chcesz jej wystawic to poprostu nie wystawisz.

Możesz też cene znaleźć w cenniku Allegro. Tylko szukaj cennika za nieruchomości, bo jest drożej niż na przedmiotach użytkowych.

Znasz odpowiedź na pytanie: 2 sprawy związane z nieruchomościami allegro i podatkami

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Michałek walczy o życie - KCIUKI POTRZEBNE BARDZO
Michałek - synek naszej forumki z październikówek 2010 - wypadł z okna, jego stan jest bardzo ciężki, walczy o życie widziałam niejednokrotnie, że forumowe kciuki potrafią zdziałać cuda, może i tym
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
czerwone plamy na ciele (alergia? rumień?)
dziewczyny, pomóżcie bo oszaleję.... proszę o pozostawienie na chwilę tu, może znajdzie się kroś kto się spotkał z czymś takim... młoda odebrana w piątek z przedszkola - z mega czerwonymi plamami na
Czytaj dalej