2 testy 2 negatywne

witam prosze o rade! Spóźnia się 9 dni a testy negatywne????? juz nie wiem co mam myśleć proszę o rade>?

10 odpowiedzi na pytanie: 2 testy 2 negatywne

  1. Proponuję zrobic test z krwi BHCG.

    • ale czy jest możliwe ze jestem w ciąży? słyszałam że jeden może sie mylic ale o 2 top chyba nie. Na badanie krwi pójdę po wtorku.

      • Zgadzam się z Olusią..biegnij na betę
        U niektórych dziewczyn bardzo późno wychodzą testy sikane, a test z krwi już na pewno wykaże ciążę..powodzonka..trzymam kciuki

        • Mi test z moczu wyszedł pozytywnie dopiero w 7 tygodniu wiec mysle ze z krwi byłby lepszy a wczesniej robiłam3 i juz straciłam nadzieje a tu po 7 tygodniach niespodzianka załuje ze nie zrobiłam testu na krew teraz juz moja córcia ma 6 miesiecy ŻYCZE POWODZENIA

          • No – to tym bardziej w środę na betę leć!!

            • Witam,mam taki nie maly problem

              Witam,mam taki nie maly problem, dzis mija termin mojej drugiej miesiaczki ktorej nie dostalam, robilam dwa testy i wyszly negatywne nie wiem co jest ze mna, ale moze zaczne od poczatku…..w lipcu nie dostalam miesiaczki byl to wynik stresu,nerwow i napewno tym ze duzo schudlam,wypadl mi wtedy jeden cykl lecz miesiaczke dostalam prawidlowo w nastepnym cyklu czyli 2 sierpnia. Pozniej mialam trzy miesiaczki o terminie i znowu nie dostalam we wrzesniu, ale w ostatnim dniu ostatniej miesiaczki kochalam sie z moim mezem i byl final w srodku do konca.W odstepie paru dni tez kochalismy sie do konca no i final naszych igraszek skonczyl sie brakiem okresu od planowanego dnia miesiaczki na 16 pazdziernika i nie mam do tej pory a najgorsze jest to ze dzis robilam testy i wyszly negatywnie. Czy mimo negatywnego testu moge byc w ciazy? Prosze o porade,,, Gosia

              • witam! ja też mam testy negatywne już 2 ostani robiłam w poniedzialek. Zrób badanie krwi ja ide jutro z wielka nadzieją… trzymam za nas kciuki.pozdrawiam

                • Zamieszczone przez gomar
                  Witam,mam taki nie maly problem, dzis mija termin mojej drugiej miesiaczki ktorej nie dostalam, robilam dwa testy i wyszly negatywne nie wiem co jest ze mna, ale moze zaczne od poczatku…..w lipcu nie dostalam miesiaczki byl to wynik stresu,nerwow i napewno tym ze duzo schudlam,wypadl mi wtedy jeden cykl lecz miesiaczke dostalam prawidlowo w nastepnym cyklu czyli 2 sierpnia. Pozniej mialam trzy miesiaczki o terminie i znowu nie dostalam we wrzesniu, ale w ostatnim dniu ostatniej miesiaczki kochalam sie z moim mezem i byl final w srodku do konca.W odstepie paru dni tez kochalismy sie do konca no i final naszych igraszek skonczyl sie brakiem okresu od planowanego dnia miesiaczki na 16 pazdziernika i nie mam do tej pory a najgorsze jest to ze dzis robilam testy i wyszly negatywnie. Czy mimo negatywnego testu moge byc w ciazy? Prosze o porade,,, Gosia

                  Witaj Gomar!!!
                  Nigdy nie mów nigdy, ale jeśli od terminu ostatniej @, która powinna przyjść minął niemal m-c, a testy wychodzą negatywnie, to ciąży nie ma..wybacz, że pozbawiam cię ewentualnej nadziei na dzidzię.. Ale po takim czasie test powinien wyjść..jeśli chcesz w 100% mieć pewność zrób test z krwi, tzw. Bhcg..
                  Tyle że, jak piszesz, miałaś już takie odstępy w @..więc..moim zdaniem powinnaś odwiedzić gina, bo jak nic wygląda to na (co najmniej) zaburzenia hormonalne..
                  Powodzenia

                  • Zamieszczone przez gomar
                    Witam,mam taki nie maly problem, dzis mija termin mojej drugiej miesiaczki ktorej nie dostalam, robilam dwa testy i wyszly negatywne nie wiem co jest ze mna, ale moze zaczne od poczatku…..w lipcu nie dostalam miesiaczki byl to wynik stresu,nerwow i napewno tym ze duzo schudlam,wypadl mi wtedy jeden cykl lecz miesiaczke dostalam prawidlowo w nastepnym cyklu czyli 2 sierpnia. Pozniej mialam trzy miesiaczki o terminie i znowu nie dostalam we wrzesniu, ale w ostatnim dniu ostatniej miesiaczki kochalam sie z moim mezem i byl final w srodku do konca.W odstepie paru dni tez kochalismy sie do konca no i final naszych igraszek skonczyl sie brakiem okresu od planowanego dnia miesiaczki na 16 pazdziernika i nie mam do tej pory a najgorsze jest to ze dzis robilam testy i wyszly negatywnie. Czy mimo negatywnego testu moge byc w ciazy? Prosze o porade,,, Gosia

                    NIe sądzę, że to ciąża… mamy 12 listopada i termin @ na 16 października…. beta musiałaby być na tym etapie wyższa niż minimalna, którą wykrywają testy.
                    Ile schudłaś i jak szybko? Moim zdaniem to jest winowajca. Nasze hormony potrzebują sadełka. U osób z natury bardzo szczupłych się “przyzwyczajają”, ale jeśli się chudnie szybko i dużo to już wtedy się buntują. Sugerowałabym troszkę przytyć, pojeść troszkę witaminek, wybrać się do gina i na badanie hormonów…
                    Powodzenia!! 🙂

                    • Witam,mam problem,otóż spóźnia mi się okres 2 tygodnie, 2 tygodnie temu miałam plamienia 6 dni i w ich czasie zrobiłam test ciążowy-wynik negatywny,przedwczoraj znów zrobiłam test i znów wynik negatywny a okresu dalej nie ma,dodam,że mam 19 lat i miałam te plamienia i po nich zaczął boleć mnie prawy jajnik i czasem kłuć podbrzusze..czy to może być ciąża choć test pokazał jej brak?? z góry dziękuję za odpowiedź.

                      Znasz odpowiedź na pytanie: 2 testy 2 negatywne

                      Dodaj komentarz

                      Angina u dwulatka

                      Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                      Czytaj dalej →

                      Mozarella w ciąży

                      Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                      Czytaj dalej →

                      Ile kosztuje żłobek?

                      Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                      Czytaj dalej →

                      Dziewczyny po cc – dreny

                      Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                      Czytaj dalej →

                      Meskie imie miedzynarodowe.

                      Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                      Czytaj dalej →

                      Wielotorbielowatość nerek

                      W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                      Czytaj dalej →

                      Ruchome kolano

                      Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                      Czytaj dalej →
                      Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                      Logo
                      Enable registration in settings - general