2 X 1999

To data mojego ślubu, tak więc dzisiaj obchodzę 5 rocznicę ślubu- jak to szybko minęło!!!!!!!
Wieczorkiem wybieramy się na kolacyjkę do restauracji- już nie moge się doczekać

14 odpowiedzi na pytanie: 2 X 1999

Dodane ponad rok temu,

Re: 2 X 1999

Życzę Wam jeszcze wielu, wielu takich rocznic! Kochajcie się 🙂

Kaśka z Natusią 2,5 roku 🙂

kika210 Dodane ponad rok temu,

ooo no to szczere gratulacje, okrągłe 5 latek:)
Życzę Wam dalszych wspólnych szczęśliwych dni, radości z potomstwa, no i oczywiście wspaniałego dzisiejszego wieczoru (i nocy)

Ada 16m.
[Zobacz stronę]

aanna Dodane ponad rok temu,

A ja w zeszłą sobotę…..

No to gratulacje!!!

Ja obchodziłam swoją rocznicę równo tydzień temu (25.09) i była to także 5-ta :-))

Dostałam bukiet kwiatów od męża i także zaproszenie na kolację. synka sprzedaliśmy bbci i… muszę Ci powiedzieć że było naprawdę baaaaardzo przyjemnie czego i Wam dzisiaj życzę!!!!!

Pozdrówka

ANIA+ROBERT

usianka Dodane ponad rok temu,

Gratulacje Agatko
U nas tez to było niedawno…. zleciało….
Udanego wieczoru!!

Ula i Emilka (4.XI.2003)

eris Dodane ponad rok temu,

Życzymy wielu, wielu lat spędzonych szczęśliwie razem

mai Dodane ponad rok temu,

Wszystkiego naj, naj, naj….duuuuuuuzo Milosci i czulosci, spelnienia wszystkich Waszych wspolnych planow

Jubileuszowo !!!!!!!!

Marta&Amelia 11.05.04

agataijagoda Dodane ponad rok temu,

Witaj moja imienniczko, zycze wszystkiego Naj i smacznego, my z mezem obchodzimy jutro rocznice ale 6. Wlasnie te odpowiedz pisze na prezencie ( troche przechodzony ale wlasny hi hi ) bo wsciekal sie kiedy mu podbieralam laptopa, musielismy ustalac kolejnosc. Ach to forum:) wprowadzilo troche zawirowan w naszym zyciu. Jeszcze raz, oby nastepne wspolne lata jeszcze lepsze byly.

Agata i Jagodka 15 mies

natinka Dodane ponad rok temu,

W….. rocznicę ślubu ! życze Wam, aby płomień Waszej miłości nigdy nie słabnął, a Wasze dzieci chowały się szczęśliwie w jego cieple i blasku. Najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia spokoju, pomyślności i zdrowia na dalsze lata wspólnego życia. składa…

amber Dodane ponad rok temu,

Gratulujemy i wszystkiego najlepszego życzymy

I miłego wieczoru

Beata i

mmu Dodane ponad rok temu,

Kochanie, mam nadzieję,że wieczór był wspaniały! Serdeczne gratulacje i oby tych rocznic były jeszcze dziesiątki! Całuski.

Gosia i Hania 20.05.2004

leszczynka Dodane ponad rok temu,

GRATULACJE

LESZCZYNKA,Mati,Natka i Emi.

kamelia Dodane ponad rok temu,

No to pora złożyć trochę spóźnione życzenia…
Wielu wpaniale przeżytych lat! Obyście nie żałowali ani jednego wspólnego dnia, ani jednej chwili!
Buźka!

kokunia Dodane ponad rok temu,

Serdecznie dziękuję!!!!!!!

Dziewczyny dziękuję za życzenia- wieczór był naprawdę udany

sroczka Dodane ponad rok temu,

O kochana gratulacje najszczersze i najserdeczniejsze!!!

Ela i Adaś 16.08.2003

Znasz odpowiedź na pytanie: 2 X 1999

Dodaj komentarz

Dla starających się
Znalazłam wyjaśnienie!
Dziewczyny pisałam Wam,że 6 dni po owu dopadła mnie temp. około 38 stopni {cała byłam połamana, katar i takie ogólne rozbicie}.Otóz natknęłam się na informacje, że czesto zdarza się około
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Infacol.
PIsałam już wcześniej o kolkach, nie zapeszając po zmianie na infacol są postępy. Mam jednak pytanie do mam je podających. Podaje się go przed każdym jedzeniem. Mam jednak pytanie, czy
Czytaj dalej