-20 st. trzylatki jutro do przedszkola??

Jest baaardzo zimno na dworze, prawie -20st. Czy posyłacie swoje dzieciaczki do przedszkola? Ja zastanawiam sie, czy aby nie jest za zimno. Podobno cały tydzień ma być tak zimno brrrrrrr….

PS> Czy ktoż wie, jak mogę zmniejszyć to zdjęcie????

13 odpowiedzi na pytanie: -20 st. trzylatki jutro do przedszkola??

  1. Re: -20 st. trzylatki jutro do przedszkola??

    Moja Ola niestety choruje to jej nie puszczę, ale jesli byłaby zdrowa to myślę że poszłaby do żłobka. Wiem, ze na sali mają cieplutko a droga do żłobka nie taka długa. No, chyba że Wy macie wyjątkowo daleko i to pieszo.
    A jeśłi chodzi o PS to proponuję na końcu adresu zdjęcia zamiast n wstawić s. To bedzie najłatwiejsza metoda ale nie wiem czy sie sprawdzi, bo może za bardzo Ci pomniejszyć to zdjęcie.
    Pozdrawiam

    Ola (06.01.2003)

    • Re: -20 st. trzylatki jutro do przedszkola??

      Ja poślę. W przedszkolu jest cieplutko.
      A po drodze Łukasz nie ma szans zmarznąć, bo mamy do przejścia najwyżej parę metrów.

      Kaśka

      Łukasz (3l.) i Karolina (10m-cy)

      • Re: -20 st. trzylatki jutro do przedszkola??

        jesteśmy rodzicami pracującymi więc posyłamy, ani mojego szefa ani szefa mojego męża nie interesuje że jest -20 i w pracy musimy się zjawić 😉

        do przedszkola mamy daleko, rano samochodzikiem zawiezie nas tatuś, a popłudniu pewnie dziedek przyjedzie na dyżur 🙂

        • Re: -20 st. trzylatki jutro do przedszkola??

          Zimno jak cholera….
          basia jak najbardziej szoruje do przedszkola, chociaż rano będę musiała przez 10 minut podgrzać samochód, Basiulec pod koc i w drogę.
          Niesądzę, żeby mi dali urlop ze względu na mrozy!!!!

          Anka i Basiulec z 17.12.2002

          • Re: -20 st. trzylatki jutro do przedszkola??

            Filip nie idzie – boje sie…
            skonczyl wlasnie brac antybiotyk we wtorek…
            a w naszym przedszkolu… szkoda gadac…


            POZDRAWIAM 🙂 bruni

            • Re: -20 st. trzylatki jutro do przedszkola??

              Krzyś idzie; na szczęście mamy samochód w garażu, więc będzie w nim pewnie ok. -5 st, a nie -28; a i skrobać nie muszę 🙂
              od samochodu do przedszkola biegiem z zakrytą buzią…
              w przedszkolu już cieplutko;

              poza tym jutro w przedszkolu jest Dzień Babci i Dziadka, Krzysio jest bardzo przejęty występem (na Wigilii niestety był nieprzygotowany, bo przechorował wczesniej 3tyg.- i strasznie mu było smutno); dziadkowie już dziś się zjawili i na pewno jutro pojadą na imprezę w przedszkolu;

              Ewa i Krzyś (3 latka)

              • Re: -20 st. trzylatki jutro do przedszkola??

                Pomniejszyło mi zdjęcie, ale bardzo za bardzo. Poszukam więc innego sposobu.Dzięki.

                • Re: -20 st. trzylatki jutro do przedszkola??

                  My też jesteśmy rodzicami pracująymi, ale w domu zostaje Amelcia. Więc i Tola mogłaby zostać. Tak myślę i myślę, ale chyba ją poślę pomimo drobniutkiego katarku- a może to alergiczny. Jeszcze pomyślę rano, jak wstamniemy.
                  Ależ w domku jest przyjemnie. Aż nie chce się wystawiać nosa…
                  Pozdraiwamy…
                  A powiedz mi tak przy okazji, czy ma znaczenie dla szybkości działania forum wielkość zdjęcia w podpisie?A jak Ty zrobiłaś swoje tak, że masz małe? No już nie wspomnę o przepięknych włosach córuni…

                  • Re: -20 st. trzylatki jutro do przedszkola??

                    sama bym sobie posiedziała w domciu, ale co zrobić

                    zdjęcia mam na onecie jako najmniejszy format

                    • Re: -20 st. trzylatki jutro do przedszkola??

                      My mamy występ z okazji dnia babci i dziadka w najbliższą sobotę. Tola już nie może się doczekać. Swoją kwestię ma przećwiczoną. Ale w sobotę ma już być nieco cieplej
                      Trzymamy kciuki za Krzysia!!

                      • Re: -20 st. trzylatki jutro do przedszkola??

                        idziemy…. właśnie idę budzić Kubolka…
                        jest -24 stopni 🙁 mam nadzieję, że auto mi odpali…

                        Kasia, Kuba (24.01.03) i

                        • Re: -20 st. trzylatki jutro do przedszkola??

                          Ja nie posylam, bo asekuruje Szymona przed zlapaniem czegos przed zabiegiem usuniecia migdalaka (termin na 10 lutego) – ale pewnie gdyby Szymon byl zdrowy to bym posylala (o ile przedszkole dziala – tego nie sprawdzalam, bo mi nie potrzebne – ale wiem, ze wiele placowek zamkniete)

                          • Dopiero dziś poszła…

                            Przez dwa dni Tola nie chodziła, było za zimno, ale dziś ją posłałam.Opatuliłam dobrze szalikiem, a w przedszkolu cieplutko.Za to Amelcię mam chorą, biedactwo bierze zastrzyki. Zmykam do niej…

                            Znasz odpowiedź na pytanie: -20 st. trzylatki jutro do przedszkola??

                            Dodaj komentarz

                            Angina u dwulatka

                            Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                            Czytaj dalej →

                            Mozarella w ciąży

                            Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                            Czytaj dalej →

                            Ile kosztuje żłobek?

                            Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                            Czytaj dalej →

                            Dziewczyny po cc – dreny

                            Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                            Czytaj dalej →

                            Meskie imie miedzynarodowe.

                            Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                            Czytaj dalej →

                            Wielotorbielowatość nerek

                            W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                            Czytaj dalej →

                            Ruchome kolano

                            Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                            Czytaj dalej →
                            Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                            Logo
                            Enable registration in settings - general