-20 st. trzylatki jutro do przedszkola??

Jest baaardzo zimno na dworze, prawie -20st. Czy posyłacie swoje dzieciaczki do przedszkola? Ja zastanawiam sie, czy aby nie jest za zimno. Podobno cały tydzień ma być tak zimno brrrrrrr….
Pozdrawiamy…
PS> Czy ktoż wie, jak mogę zmniejszyć to zdjęcie????

13 odpowiedzi na pytanie: -20 st. trzylatki jutro do przedszkola??

cszynka Dodane ponad rok temu,

Re: -20 st. trzylatki jutro do przedszkola??

Moja Ola niestety choruje to jej nie puszczę, ale jesli byłaby zdrowa to myślę że poszłaby do żłobka. Wiem, ze na sali mają cieplutko a droga do żłobka nie taka długa. No, chyba że Wy macie wyjątkowo daleko i to pieszo.
A jeśłi chodzi o PS to proponuję na końcu adresu zdjęcia zamiast n wstawić s. To bedzie najłatwiejsza metoda ale nie wiem czy sie sprawdzi, bo może za bardzo Ci pomniejszyć to zdjęcie.
Pozdrawiam

Ola (06.01.2003)

cat Dodane ponad rok temu,

Ja poślę. W przedszkolu jest cieplutko.
A po drodze Łukasz nie ma szans zmarznąć, bo mamy do przejścia najwyżej parę metrów.

Kaśka

Łukasz (3l.) i Karolina (10m-cy)

klucha Dodane ponad rok temu,

jesteśmy rodzicami pracującymi więc posyłamy, ani mojego szefa ani szefa mojego męża nie interesuje że jest -20 i w pracy musimy się zjawić 😉

do przedszkola mamy daleko, rano samochodzikiem zawiezie nas tatuś, a popłudniu pewnie dziedek przyjedzie na dyżur 🙂

Izka i Zuzia 3,5 latka 🙂

kura-plemienna Dodane ponad rok temu,

Zimno jak cholera….
basia jak najbardziej szoruje do przedszkola, chociaż rano będę musiała przez 10 minut podgrzać samochód, Basiulec pod koc i w drogę.
Niesądzę, żeby mi dali urlop ze względu na mrozy!!!!

Anka i Basiulec z 17.12.2002

Dodane ponad rok temu,

Filip nie idzie – boje sie…
skonczyl wlasnie brac antybiotyk we wtorek…
a w naszym przedszkolu… szkoda gadac…

POZDRAWIAM 🙂 bruni

Dodane ponad rok temu,

Krzyś idzie; na szczęście mamy samochód w garażu, więc będzie w nim pewnie ok. -5 st, a nie -28; a i skrobać nie muszę :)))
od samochodu do przedszkola biegiem z zakrytą buzią…
w przedszkolu już cieplutko;

poza tym jutro w przedszkolu jest Dzień Babci i Dziadka, Krzysio jest bardzo przejęty występem (na Wigilii niestety był nieprzygotowany, bo przechorował wczesniej 3tyg.- i strasznie mu było smutno); dziadkowie już dziś się zjawili i na pewno jutro pojadą na imprezę w przedszkolu;

Ewa i Krzyś (3 latka)

mlodzia Dodane ponad rok temu,

Pomniejszyło mi zdjęcie, ale bardzo za bardzo. Poszukam więc innego sposobu.Dzięki.

My też jesteśmy rodzicami pracująymi, ale w domu zostaje Amelcia. Więc i Tola mogłaby zostać. Tak myślę i myślę, ale chyba ją poślę pomimo drobniutkiego katarku- a może to alergiczny . Jeszcze pomyślę rano, jak wstamniemy.
Ależ w domku jest przyjemnie. Aż nie chce się wystawiać nosa…
Pozdraiwamy…
A powiedz mi tak przy okazji, czy ma znaczenie dla szybkości działania forum wielkość zdjęcia w podpisie?A jak Ty zrobiłaś swoje tak, że masz małe? No już nie wspomnę o przepięknych włosach córuni…

klucha Dodane ponad rok temu,

sama bym sobie posiedziała w domciu, ale co zrobić

zdjęcia mam na onecie jako najmniejszy format

Izka i Zuzia 3,5 latka 🙂

My mamy występ z okazji dnia babci i dziadka w najbliższą sobotę. Tola już nie może się doczekać. Swoją kwestię ma przećwiczoną. Ale w sobotę ma już być nieco cieplej
Trzymamy kciuki za Krzysia!!
Pozdrawiamy…

kasiex Dodane ponad rok temu,

idziemy…. właśnie idę budzić Kubolka…
jest -24 stopni 🙁 mam nadzieję, że auto mi odpali……

Kasia, Kuba (24.01.03) i

dorotka1 Dodane ponad rok temu,

Ja nie posylam, bo asekuruje Szymona przed zlapaniem czegos przed zabiegiem usuniecia migdalaka (termin na 10 lutego) – ale pewnie gdyby Szymon byl zdrowy to bym posylala (o ile przedszkole dziala – tego nie sprawdzalam, bo mi nie potrzebne – ale wiem, ze wiele placowek zamkniete)

Szymon 10.02.2003 + Ktos czerwcowy

Dopiero dziś poszła…

Przez dwa dni Tola nie chodziła, było za zimno, ale dziś ją posłałam.Opatuliłam dobrze szalikiem, a w przedszkolu cieplutko.Za to Amelcię mam chorą, biedactwo bierze zastrzyki. Zmykam do niej…
Pozdrawiamy…

Znasz odpowiedź na pytanie: -20 st. trzylatki jutro do przedszkola???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
dodatki do sukni - pomóżcie!
W piątek idę na imprezę firmową. Wczoraj zakupiłam suknię - satynowa, zupełnie prosta, długa w kolorze takiej zgaszonej czerwieni - coś pod czerwone wino, tylko mniej intensywny kolor. Jedyny ozdobnik to
Czytaj dalej
ORGANIZACYJNE
Jak zmniejszyć zdjęcie w podpisie??
Proszę o podpowiedź, jak zmniejszyć zdjęcie w podpisie??Tylko proszę o dokłądną instrukcję. Z góry dziękuję. Pozdrawiamy... [img]http://foto.onet.pl/upload/38/31/_571346_n.jpg[/img]
Czytaj dalej