2003 do szkoly!!!!

A wiecie gdzie ja bylam…………

Na dniach otwartych w szkole podstawowej gdzie H. bedzie chodzil. H. spodobalo sie i to bardzo, byl bardzo zadowolony, ladne sale itd. fajna swietlica z mnostwem zabawek i juz powiedzial, ze moze chodzic do swietlicy, i ze obiady to on bedzie w domu jadal.

Kurcze ta szkola taka przytulna, klasy 1-3 sa oddzielne, nie maja konretnych przerw, jak jest przerwa spedzaja czas razem, czyli ida sie pobawic lub na sniadanie na stolowke, w sali sa tez zabawki, dywan do wypoczynku.

no i od wrzesnia moj malusi synus idzie do szkoly
Ciekawe jak bedzie, bo nikogo nie zna tam niestety, do przedszkola i zerowki chodzi dalekgo od domu i szkoly, a teraz szkola bedzie na osiedlu.
Chyba wiosna zaczne z nim chodzic na plac zabaw na osiedlu i moze poznam jakas mame z synkiem….zobaczymy….

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 2003 do szkoly!!!!

  1. Zamieszczone przez kasiek28
    Witam, to i my zgłaszamy się do tego wątku. Ola do szkoły zapisana była juz we wrześniu (jako dziecko z poza rejonu trza było wcześniej), na dniach otwartych była, szkoła się spodobała i z niecierpliwością czeka na wrzesień (mama chyba mniej). A ja po mału zaczynam przeglądać jakie są ceny tornistrów itp. coby wcześniej odłożyć kilka złotych.
    Pozdrawiam

    Kasiek, nie załamuj mnie 😉

    Zlot listopadówek 2003? 😀

    • Zamieszczone przez kasiek28
      Witam, to i my zgłaszamy się do tego wątku. Ola do szkoły zapisana była juz we wrześniu (jako dziecko z poza rejonu trza było wcześniej), na dniach otwartych była, szkoła się spodobała i z niecierpliwością czeka na wrzesień (mama chyba mniej). A ja po mału zaczynam przeglądać jakie są ceny tornistrów itp. coby wcześniej odłożyć kilka złotych.
      Pozdrawiam

      kilka zlotych dobre

      • Moje starsze stworzenia tez zaczynaja szkole w tym roku. Z tym ze jedno pierwsza klase a drugie szkolna zerowke. Sama jestem ciekawa jak to bedzie wygladalo. O dostanie sie do szkoly sie nie martwie bo to szkola w rejonie, a do zerowki to wrecz prosza zeby poslac dziecko. I na dodatek znam ta szkole jak wlasna kieszen, chodzilam do niej przez 9 lat. Troche dziwne bedzie stanac z nauczycielami jak rowny z rownym a nie jako uczen 🙂

        • Zamieszczone przez [Usianka]
          Cytat:
          Napisał [/quote]
          Głównie chodzio mi o te kilka zer za 1 (jak mi to powiedziała koleżanka która już posłała córkę do szkoły: za 1000 zł to zrobisz wyprawkę ale nie poszalejesz)

          A tak może doświadczone już dziewczyny podzielą się informacjami odnośnie wyprawki do szkoły?
          Pozdrawiam

          • to i my się wpisujemy – Nina też od września do szkoły. Na szczęście idzie do rejonowej podstawówki więc problemów z zapisami nie mamy. Nie sprawdzałam jeszcze czy będą jakieś dni otwarte, szczerze mówiąc to wydaje mi się, że do września jeszcze tyyyyle czasu 😀
            Przypomniałyście mi, że nie podaliśmy jeszcze w przedszkolu adresu szkoły do której zamierzamy małą posłać 😀 – trzeba będzie nadrobić 😉

            • Puk,puk-można:)
              Wiktorek też w tym roku zasili szeregi pierwszoklasistów:)
              Ja biorę pod uwagę dwie szkoły-podstawówkę gdzie sama się uczyłam-daleko od naszego osiedla-ale blisko dziadków i szkołę osiedlową,która dopiero się buduje ale ma być oddana do użytku we wrześniu. Myślę,analizuję i mam mętlik w głowie coraz większy-mam nadzieję,że podejmę dobrą decyzję.
              Pozdrawiam wszystkie mamy przyszłych szkolniaków:)

              • Poszerza nam się grono 🙂

                • Zamieszczone przez kas
                  Poszerza nam się grono 🙂

                  no to i ja zasile to grono:) Chciałabym posłac Izę do podstawówki nierejonowej… zobaczymy czy sie uda

                  • Zamieszczone przez wyki
                    no to i ja zasile to grono:) Chciałabym posłac Izę do podstawówki nierejonowej… zobaczymy czy sie uda

                    do której?
                    Kuba na Konarskiego do 82, mam nadzieję

                    • I Ptyśka zapisana.
                      Spać nie może, tak bardzo chciałaby JUŻ iść do szkoły 😉

                      • Zamieszczone przez Figa
                        I Ptyśka zapisana.
                        Spać nie może, tak bardzo chciałaby JUŻ iść do szkoły 😉

                        ciekawe kiedy naszym dzieciom minie….
                        moj tez zachwycony….
                        ciekawe…

                        • Zamieszczone przez vieshack
                          to i my się wpisujemy – Nina też od września do szkoły. Na szczęście idzie do rejonowej podstawówki

                          eF też do rejonowej, tyle że problem był, bo ja z dziecmi jestesmy gdzie indziej zameldowani… i eF powinien iść do innej szkoły…
                          załatwiliśmy i udało się… idzie z małą grupką dzieci ze swojej grupy przedszkolnej, ale niestety zero entuzjazmu w nim z powodu rozpoczecia edukacji w szkole.
                          ech…
                          może zrobię tak jak niektóre z Was – jak bedą dni otwarte to wezmę Misia za łapkę i pojdziemy oglądać… może wtedy Mu się bardziej bedzie uśmiechało zmieniać placowke…

                          • wiesz co bruni u nas nie tylko brak entuzjazmu, ale wrecz niechec…ja niby tez tak mialam (nie pamietam, ale z opowiadan), ze nie chcialam isc do szkoly, mowilam ze bede udawala gupa i mnie nie wezma
                            .. No i jakos szczesliwie skonczylam edukacje i podyplomowe tez zrobilam, takze teraz te slowa sprzeciwu puszczam mimo uszu, a jak juz wdajemy sie w dyskusje i brakuje mi argumentow,to konczy sie na tym, ze mowie ze w Polsce jest obowiazek szkolny i nie ma wyjscia, ze ja nie chce isc za kraty…moze to i drastyczne, ale jedyne co w jakims stopniu nele przekonuje… A to dopiero poczatek “naszej” rodzinnej edukacji

                            • Zamieszczone przez Figa
                              I Ptyśka zapisana.
                              Spać nie może, tak bardzo chciałaby JUŻ iść do szkoły 😉

                              Wiktor też już nie może się doczekać

                              • Kuba też już zapisany do rejonówki bardzo blisko naszego bloku
                                już 2-krotnie odwiedził tą szkołę ze swoją grupą przedszkolną, a w czwartek idziemy na zajęcia w ramach dni otwartych

                                • Zamieszczone przez bruni
                                  eF też do rejonowej, tyle że problem był, bo ja z dziecmi jestesmy gdzie indziej zameldowani… i eF powinien iść do innej szkoły…
                                  załatwiliśmy i udało się… idzie z małą grupką dzieci ze swojej grupy przedszkolnej, ale niestety zero entuzjazmu w nim z powodu rozpoczecia edukacji w szkole.
                                  ech…
                                  może zrobię tak jak niektóre z Was – jak bedą dni otwarte to wezmę Misia za łapkę i pojdziemy oglądać… może wtedy Mu się bardziej bedzie uśmiechało zmieniać placowke…

                                  mojej też perpsektywa szkoły nie zachwyca
                                  mówi że wolałaby zostać w zerówce na drugi rok 😉

                                  • Zamieszczone przez Figa
                                    I Ptyśka zapisana.
                                    Spać nie może, tak bardzo chciałaby JUŻ iść do szkoły 😉

                                    gdzie się zdecydowałaś?

                                    • a ja sie dowiedziałam, ze dzień (aż jeden!) otwarty w naszej SP był już – 14.01
                                      🙁
                                      może bedzie kolejny…

                                      • Zamieszczone przez vieshack
                                        mojej też perpsektywa szkoły nie zachwyca
                                        mówi że wolałaby zostać w zerówce na drugi rok 😉

                                        moja tez srednio zainteresowana i zachwycona… Tzn. podoba jej sie ta perspektywa ale widac że nie zdaje sobie do końca sprawy co to oznacza mimo tego ze rozmawiamy o pójsciu do szkoły od długiego czasu.

                                        • Zamieszczone przez nelly
                                          ciekawe kiedy naszym dzieciom minie….
                                          moj tez zachwycony….
                                          ciekawe…

                                          Mojemu pierwszoklasiście jeszcze nie minęło chociaż były 2 kryzysy 😀

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 2003 do szkoly!!!!

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general