2012

Odradzam.
Efekty specjalne sa ale… no smieszne…. np kamperem sobie sciga sie facio z wulkanem…
No i film przygnebiajacy, nieciekawy…

W sumie stracone dwie godziny.

No i nie daj boze wybierac sie na ten film bedac w nawet lekkiej depresji, albo w dzien ponury, wyjsc z kina po tym filmie… BRRRRR

Fabula nieciekawa. W sumie arka Noego w wersji nowoczesnej i tyle.

Strona 3 odpowiedzi na pytanie: 2012

  1. ALe przecież wszyscy powiedzieli, ze nie poszli na ten film po film, tylko po efekty specjalne, więc czemu nie zdradzić fabuły, której tam nie ma ;D
    Wszystkie efekty i tak sa w trailerrze he he he.

    • Zamieszczone przez Gablysia
      ALe przecież wszyscy powiedzieli, ze nie poszli na ten film po film, tylko po efekty specjalne, więc czemu nie zdradzić fabuły, której tam nie ma ;D
      Wszystkie efekty i tak sa w trailerrze he he he.

      ech,no to mowie w swoim imieniu… ja bym nie chciala…

      • A ja poszłam.

        Początkowo przysypiałam ale tak po godzinie rechotałam jak głupi do sera

        • Zamieszczone przez smoki
          A ja poszłam.

          Początkowo przysypiałam ale tak po godzinie rechotałam jak głupi do sera

          No to widac ye to jednak bardyo dobrz film jest:)
          Kazdy w nim znajduje co potrzebuje.
          Jedni zachwycali sie efektami, inni sie popłakali (ja-no ale ogladalam go zaraz po porodzie wiec moje hormony wyprawialy ze mna to co chciały). jeszcze innie rechotali… Albo sie relaksowali w trakcie snu

          • Prawda, że uniwersalny?

            • Zamieszczone przez zadziorka
              No to widac ye to jednak bardyo dobrz film jest:)
              Kazdy w nim znajduje co potrzebuje.
              Jedni zachwycali sie efektami, inni sie popłakali (ja-no ale ogladalam go zaraz po porodzie wiec moje hormony wyprawialy ze mna to co chciały). jeszcze innie rechotali… Albo sie relaksowali w trakcie snu

              Ja po porodzie oglądałam Marsz pingwinów, i tez na nim płakałam…. hi hi hi.

              • Zamieszczone przez Gablysia
                Ja po porodzie oglądałam Marsz pingwinów, i tez na nim płakałam…. hi hi hi.

                fajnie:) ale dla odmiany dzien przed porodem ogladalam shreka 3 i spałam jak niemowle:)

                • Zamieszczone przez smoki
                  A ja poszłam.

                  Początkowo przysypiałam ale tak po godzinie rechotałam jak głupi do sera

                  Mi się nie udało- ale wciąż walczę
                  Czyli jednak komedia?

                  • Widziałam!!!

                    Cieszę, że jadnak w domu;))))
                    No ale w gruncie rzeczy nie spodziewałam się filmu z przesłaniem

                    • efekty trochę przesadzone, ale ogólnie był ok 🙂

                      • Mąż mnie namówił….(dobrze, ze w domu)..
                        Nie chcąc zrobić mu przykrości, że wieczory spędzam wyłącznie nad ksiązkami…
                        dałam się przekonać na jakiś film..(Ostatnio dobre wybierał)

                        Dla mnie to było po prostu żałosne…
                        Najgorzej stracone godziny jakie można sobie wyobrazić…(no ale czego się nie robi dla męża )

                        A co najbardziej mnie wkurza- to Ci “bohaterowie”, co sami pół świata pokonują w obronie dobra. ( to już tyczy się też innych filmów…).

                        Znasz odpowiedź na pytanie: 2012

                        Dodaj komentarz

                        Angina u dwulatka

                        Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                        Czytaj dalej →

                        Mozarella w ciąży

                        Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                        Czytaj dalej →

                        Ile kosztuje żłobek?

                        Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                        Czytaj dalej →

                        Dziewczyny po cc – dreny

                        Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                        Czytaj dalej →

                        Meskie imie miedzynarodowe.

                        Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                        Czytaj dalej →

                        Wielotorbielowatość nerek

                        W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                        Czytaj dalej →

                        Ruchome kolano

                        Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                        Czytaj dalej →
                        Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                        Logo
                        Enable registration in settings - general