21.12.2012

21.12.2012
Czyli wg. majów koniec świata…
W zeszły piątek przeczytałam w Dzienniku Bałtyckim artykuł – wywiad z Erichem von Danikenem o jego prawdach: że kiedyś byli u nas Obcy.. Wskazują na to wg. autora zapiski w Biblii i rysunki wyryte w piramidach i na innych pustyniach…
Pan Erich twierdzi, że 21.12.2012 ci Obcy z dwunastej planety znów nas odwiedzą

Ja wiem… Brzmi to dziwnie…

Ale od kiedy przeczytałam ten artykuł chodzi mi ten kalendarz Majów i ci kosmici po głowie..

Co wy na to wszystko??

32 odpowiedzi na pytanie: 21.12.2012

lilavati Dodane ponad rok temu,

tyle z nas przetrwało niejeden koniec świata, wierzę, że i przez ten większość przebrnie

a zapomniałam klątwa faktycznie nadciąga – na 21.12.2012 miałam wykupiony bilet lotniczy na rodzinną, wymarzoną wycieczkę i kurde OLT padło

mimbla Dodane ponad rok temu,

Hehe, ja tam o tej Biblii, Obcych i innych Erikach nie słyszałam tylko o tych Majach.
No i niby nie wierzę ale…. postanowiliśmy z mężem wziąć na ten dzień urlop aby w razie czego móc być wtedy razem z rodziną i trzymać się wszyscy objęciach gdyby miał nadejść koniec.
Jakby w razie nic nie było to po prostu spędzimy ten czas razem

tosia Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Mimbla.:Hehe, ja tam o tej Biblii, Obcych i innych Erikach nie słyszałam tylko o tych Majach.
No i niby nie wierzę ale…. postanowiliśmy z mężem wziąć na ten dzień urlop aby w razie czego móc być wtedy razem z rodziną i trzymać się wszyscy objęciach gdyby miał nadejść koniec.
Jakby w razie nic nie było to po prostu spędzimy ten czas razem

Też poprosiłam mojego żeby został z nami w domu 21wszego ale powiedział, że to dzień pracujący i nie da rady i poza tym że i tak mi w niczym w razie co nie pomoże

Czyli nie tylko ja mam lekkie schizy… Pocieszające to dla mnie

Zamieszczone przez lilavati:tyle z nas przetrwało niejeden koniec świata, wierzę, że i przez ten większość przebrnie

a zapomniałam klątwa faktycznie nadciąga – na 21.12.2012 miałam wykupiony bilet lotniczy na rodzinną, wymarzoną wycieczkę i kurde OLT padło

A widzisz!! To znak! Hehehe…
A swoją drogą współczuję.. Moja mama też została z biletem olt w ręku..

kevlar-girl Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Tosia…:21.12.2012
Czyli wg. majów koniec świata…
W zeszły piątek przeczytałam w Dzienniku Bałtyckim artykuł – wywiad z Erichem von Danikenem o jego prawdach: że kiedyś byli u nas Obcy.. Wskazują na to wg. autora zapiski w Biblii i rysunki wyryte w piramidach i na innych pustyniach…
Pan Erich twierdzi, że 21.12.2012 ci Obcy z dwunastej planety znów nas odwiedzą

Ja wiem… Brzmi to dziwnie…

Ale od kiedy przeczytałam ten artykuł chodzi mi ten kalendarz Majów i ci kosmici po głowie..

Co wy na to wszystko??
mój małż żyje tym tematem od dobrych 4 lat
a ja mam podejście jak lilavati – nie jeden koniec świata juz przeżyliśmy i to damy radę, a jak nie to i tak nic nie poradzę, ale wolnę oczywiście zawsze można wziąć

Zamieszczone przez Kevlar girl:mój małż żyje tym tematem od dobrych 4 lat
a ja mam podejście jak lilavati – nie jeden koniec świata juz przeżyliśmy i to damy radę, a jak nie to i tak nic nie poradzę, ale wolnę oczywiście zawsze można wziąć

To weź wolne i przyjedź do mnie przed grudniem fajnie byłoby się jeszcze nagadać w TYM świecie 😉

A małżonek wierzy w to??

Dodane ponad rok temu,

Mozna sobie przeczytac co NASA na to 🙂

[Zobacz stronę]

figa Dodane ponad rok temu,

Nie.

Zamieszczone przez Asiek29:Mozna sobie przeczytac co NASA na to 🙂

[Zobacz stronę]

O!! I takie artykuły lubię czytać

zuzia81 Dodane ponad rok temu,

Tego dnia moja Hanusia kończy dwa latka i zamierzam się skupić na superowej imprezie urodzinowej 🙂

Gdzieś z tyłu głowy mam kołaczą mi się te rewelacje o końcu świata ale jakoś na razie nie przejmuję się tym zbytnio.

Zamieszczone przez Zuzia81:Tego dnia moja Hanusia kończy dwa latka i zamierzam się skupić na superowej imprezie urodzinowej 🙂

Gdzieś z tyłu głowy mam kołaczą mi się te rewelacje o końcu świata ale jakoś na razie nie przejmuję się tym zbytnio.

Marta, zrób imprezę lepiej 20stego

kokunia Dodane ponad rok temu,

Ja tam nie wierzę w żaden koniec świata-już tyle ich miało być

zuzel Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez kokunia:Ja tam nie wierzę w żaden koniec świata-już tyle ich miało być
dokładnie
nawet na video sobie kiedyś nagrałam pana w tv jak w styczniu opowiadał ze w lipcu będzie koniec świata
już przynajmniej z 10 lipców minęło, a świat nadal jest
czasem sobie to video oglądam i w ten sposób końce świata wybijam z głowy

moni-ka Dodane ponad rok temu,

to nie jest koniec swiata a koniec czwartego cyklu Majów, 22.12.2012 zaczyna się cykl piaty

fasolada Dodane ponad rok temu,

mam w rodzinie pare osob wierzacych w 2012. ale nie w koniec swiata, tylko w jakies zmiany w oddzialywaniu Ziemi, ktore maja wplyw na czlowieka. pod ich wplywem, mowiac najprosciej,czlowiek ma swirowac. I coraz czesciej mam wrazenie, ze ta teoria ma sens… (choc moze tez moja wiara w nia dowodzi jej slusznosci 😉 ).

zuzia81 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Tosia…:Marta, zrób imprezę lepiej 20stego
tak na wszelki wypadek?

arkek Dodane ponad rok temu,

A ja wierzę, że koniec świata nastąpi- jednak równie dobrze może on być jutro, lub w grudniu, lub za tysiąc lat.
Koniec “kalendarza Majów” i ta data nie robi na mnie wrażenia.
Z drugiej strony, jeśli faktycznie będzie wtedy “koniec świata” to i tak nie mam na to wpływu, więc się tym nie stresuję. Mam wiele innych problemów.

chilli Dodane ponad rok temu,

ja w tym roku nie kupuje prezentow wigilijnych a zarobione w ten sposob poieniadze wydam na podroz zycia w listopadzie 😀

Zamieszczone przez chilli:ja w tym roku nie kupuje prezentow wigilijnych a zarobione w ten sposob poieniadze wydam na podroz zycia w listopadzie 😀

Podróż życia za prezenty??? łał.. to fajne prezenty robisz na święta 😀

chilli Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Tosia…:Podróż życia za prezenty??? łał.. to fajne prezenty robisz na święta 😀

zalezy co komu podroz zycia znaczy 😉

taki otwock na ten przyklad albo sanok zima

Znasz odpowiedź na pytanie: 21.12.2012

Dodaj komentarz

Książka kucharska
przepis na masę do torta
proszę o pyszny przepis i zarazem łatwy na masę do torta dziękuje
Czytaj dalej
Polecam
Indukcja czy ceramika
Co polecacie? Czytam i czytam, węszę i szperam po necie ale za nic nie mogę się zdecydować. Co człowiek to opinia. Która jest lepsza, jakie mają wady i jakie zalety? Czy
Czytaj dalej