21.12.2012

21.12.2012
Czyli wg. majów koniec świata…
W zeszły piątek przeczytałam w Dzienniku Bałtyckim artykuł – wywiad z Erichem von Danikenem o jego prawdach: że kiedyś byli u nas Obcy.. Wskazują na to wg. autora zapiski w Biblii i rysunki wyryte w piramidach i na innych pustyniach…
Pan Erich twierdzi, że 21.12.2012 ci Obcy z dwunastej planety znów nas odwiedzą

Ja wiem… Brzmi to dziwnie…

Ale od kiedy przeczytałam ten artykuł chodzi mi ten kalendarz Majów i ci kosmici po głowie..

Co wy na to wszystko??

32 odpowiedzi na pytanie: 21.12.2012

  1. tyle z nas przetrwało niejeden koniec świata, wierzę, że i przez ten większość przebrnie

    a zapomniałam klątwa faktycznie nadciąga – na 21.12.2012 miałam wykupiony bilet lotniczy na rodzinną, wymarzoną wycieczkę i kurde OLT padło

    • Hehe, ja tam o tej Biblii, Obcych i innych Erikach nie słyszałam tylko o tych Majach.
      No i niby nie wierzę ale…. postanowiliśmy z mężem wziąć na ten dzień urlop aby w razie czego móc być wtedy razem z rodziną i trzymać się wszyscy objęciach gdyby miał nadejść koniec.
      Jakby w razie nic nie było to po prostu spędzimy ten czas razem

      • Zamieszczone przez Mimbla.
        Hehe, ja tam o tej Biblii, Obcych i innych Erikach nie słyszałam tylko o tych Majach.
        No i niby nie wierzę ale…. postanowiliśmy z mężem wziąć na ten dzień urlop aby w razie czego móc być wtedy razem z rodziną i trzymać się wszyscy objęciach gdyby miał nadejść koniec.
        Jakby w razie nic nie było to po prostu spędzimy ten czas razem

        Też poprosiłam mojego żeby został z nami w domu 21wszego ale powiedział, że to dzień pracujący i nie da rady i poza tym że i tak mi w niczym w razie co nie pomoże

        Czyli nie tylko ja mam lekkie schizy… Pocieszające to dla mnie

        • Zamieszczone przez lilavati
          tyle z nas przetrwało niejeden koniec świata, wierzę, że i przez ten większość przebrnie

          a zapomniałam klątwa faktycznie nadciąga – na 21.12.2012 miałam wykupiony bilet lotniczy na rodzinną, wymarzoną wycieczkę i kurde OLT padło

          A widzisz!! To znak! Hehehe…
          A swoją drogą współczuję.. Moja mama też została z biletem olt w ręku..

          • Zamieszczone przez Tosia…
            21.12.2012
            Czyli wg. majów koniec świata…
            W zeszły piątek przeczytałam w Dzienniku Bałtyckim artykuł – wywiad z Erichem von Danikenem o jego prawdach: że kiedyś byli u nas Obcy.. Wskazują na to wg. autora zapiski w Biblii i rysunki wyryte w piramidach i na innych pustyniach…
            Pan Erich twierdzi, że 21.12.2012 ci Obcy z dwunastej planety znów nas odwiedzą

            Ja wiem… Brzmi to dziwnie…

            Ale od kiedy przeczytałam ten artykuł chodzi mi ten kalendarz Majów i ci kosmici po głowie..

            Co wy na to wszystko??

            mój małż żyje tym tematem od dobrych 4 lat
            a ja mam podejście jak lilavati – nie jeden koniec świata juz przeżyliśmy i to damy radę, a jak nie to i tak nic nie poradzę, ale wolnę oczywiście zawsze można wziąć

            • Zamieszczone przez Kevlar girl
              mój małż żyje tym tematem od dobrych 4 lat
              a ja mam podejście jak lilavati – nie jeden koniec świata juz przeżyliśmy i to damy radę, a jak nie to i tak nic nie poradzę, ale wolnę oczywiście zawsze można wziąć

              To weź wolne i przyjedź do mnie przed grudniem fajnie byłoby się jeszcze nagadać w TYM świecie 😉

              A małżonek wierzy w to??

              • Mozna sobie przeczytac co NASA na to 🙂

                  • Zamieszczone przez Asiek29
                    Mozna sobie przeczytac co NASA na to 🙂

                    O!! I takie artykuły lubię czytać

                    • Tego dnia moja Hanusia kończy dwa latka i zamierzam się skupić na superowej imprezie urodzinowej 🙂

                      Gdzieś z tyłu głowy mam kołaczą mi się te rewelacje o końcu świata ale jakoś na razie nie przejmuję się tym zbytnio.

                      • Zamieszczone przez Zuzia81
                        Tego dnia moja Hanusia kończy dwa latka i zamierzam się skupić na superowej imprezie urodzinowej 🙂

                        Gdzieś z tyłu głowy mam kołaczą mi się te rewelacje o końcu świata ale jakoś na razie nie przejmuję się tym zbytnio.

                        Marta, zrób imprezę lepiej 20stego

                        • Ja tam nie wierzę w żaden koniec świata-już tyle ich miało być

                          • Zamieszczone przez kokunia
                            Ja tam nie wierzę w żaden koniec świata-już tyle ich miało być

                            dokładnie
                            nawet na video sobie kiedyś nagrałam pana w tv jak w styczniu opowiadał ze w lipcu będzie koniec świata
                            już przynajmniej z 10 lipców minęło, a świat nadal jest
                            czasem sobie to video oglądam i w ten sposób końce świata wybijam z głowy

                            • to nie jest koniec swiata a koniec czwartego cyklu Majów, 22.12.2012 zaczyna się cykl piaty

                              • mam w rodzinie pare osob wierzacych w 2012. ale nie w koniec swiata, tylko w jakies zmiany w oddzialywaniu Ziemi, ktore maja wplyw na czlowieka. pod ich wplywem, mowiac najprosciej,czlowiek ma swirowac. I coraz czesciej mam wrazenie, ze ta teoria ma sens… (choc moze tez moja wiara w nia dowodzi jej slusznosci 😉 ).

                                • Zamieszczone przez Tosia…
                                  Marta, zrób imprezę lepiej 20stego

                                  tak na wszelki wypadek?

                                  • A ja wierzę, że koniec świata nastąpi- jednak równie dobrze może on być jutro, lub w grudniu, lub za tysiąc lat.
                                    Koniec “kalendarza Majów” i ta data nie robi na mnie wrażenia.
                                    Z drugiej strony, jeśli faktycznie będzie wtedy “koniec świata” to i tak nie mam na to wpływu, więc się tym nie stresuję. Mam wiele innych problemów.

                                    • ja w tym roku nie kupuje prezentow wigilijnych a zarobione w ten sposob poieniadze wydam na podroz zycia w listopadzie 😀

                                      • Zamieszczone przez chilli
                                        ja w tym roku nie kupuje prezentow wigilijnych a zarobione w ten sposob poieniadze wydam na podroz zycia w listopadzie 😀

                                        Podróż życia za prezenty??? łał.. to fajne prezenty robisz na święta 😀

                                        • Zamieszczone przez Tosia…
                                          Podróż życia za prezenty??? łał.. to fajne prezenty robisz na święta 😀

                                          zalezy co komu podroz zycia znaczy 😉

                                          taki otwock na ten przyklad albo sanok zima

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 21.12.2012

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general