21 stycznia – Dzisiaj Dzień Babci

Przypominam zapominalskim 😀

Jutro tj 22 stycznia świętują dziadkowie.

12 odpowiedzi na pytanie: 21 stycznia – Dzisiaj Dzień Babci

snoopy Dodane ponad rok temu,

pamiętamy, pamiętamy

jedna babcia już obdarowana i wycałowana
jeszcze tylko 5

(a tak w praktyce to jeszcze 3 nam na dziś zostały bo 2 nas olały juz dawno :()

i dwóch dziadków

magdzik Dodane ponad rok temu,

U nas jest tylko jedna i mocno przeciążona ilością wnucząt 😀

agat79 Dodane ponad rok temu,

ooooo, dzieki, jak nigdy, wypadlo mi z glowy!!!

yoko Dodane ponad rok temu,

Pan w warzywniaku mi rano przypomniał…
Powiedziałam, ze jak zobaczy tesciową w okolicy to żeby mówił, ze nas widział jak sie pakowalismy i wyjeżdzalismy chyba na narty;)
a poważnie – jestesmy chorzy, zostaje tylko telefon i to poźnym wieczorem żeby dziadkom nie przyszły do głowy odwiedziny, bo w chacie tylko dziada i baby brakuje;)

a-nushka Dodane ponad rok temu,

😮 też zapomniałam..

Dziękować za przypomnienie.

monalisa85 Dodane ponad rok temu,

Pamiętamy, pamiętamy 🙂
Jedna babcia już obdarowana prezencikiem, została jeszcze druga i prababcia. Właśnie zaraz się wybieramy z wizytą.

magdzik Dodane ponad rok temu,

A jednak przypomnienie się przydało! 😀

aniaos Dodane ponad rok temu,

pamietamy 🙂 ja za chwile ide do przedszkola na wystepy mojego syna – bede tam w charakterze… babci
moi rodzice mieszkaja kilkaset kilometrow od nas /dostali kartki ladne/, niania zaniemogla /byla zaproszona na wystepy/, zas rodzice meza… – no coz, dla mnie to tylko dziadkowie formalni, wiec sie nie licza. jak makary zechce, to zlozy im zyczenia za kilka dni, jak moj maz wroci i go do nich zabierze.

jaga Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez gryzelda:
a poważnie – jestesmy chorzy, zostaje tylko telefon i to poźnym wieczorem

heh, to tak jak u nas. Kacper laurkę piękną wymalował ;), ale osobiście nikomu nic nie wręczy, więc będzie skanowanie i mail, a babcie na Skypie zobaczy 😉

heksa Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Bronia:heh, to tak jak u nas. Kacper laurkę piękną wymalował ;), ale osobiście nikomu nic nie wręczy, więc będzie skanowanie i mail, a babcie na Skypie zobaczy 😉

U nas tez zeskanowane laurki poszly mailem, a babcia byla obejrzana na Skypie w ostatni weekend. 😉

gotka Dodane ponad rok temu,

.. A ja już kilka dni temu kartki wysłałam:)
Kochane Bunie i Dziadziunie:)
:Róża::Róża::Róża:

lauidz Dodane ponad rok temu,

A naszej Babci padl komp… Wiec nie bylo skypa tyalko zwykly tel…
No i juz wiemy co babdzia chce na swoje i dziadka swieto 😉

Znasz odpowiedź na pytanie: 21 stycznia – Dzisiaj Dzień Babci

Dodaj komentarz

Prezenty dla dzieci
<PILNE!!!> Co na prezent dla 6-latka, ktory najblizszy rok spędzi w szpitalu.
Tak jak w temacie. Zwracam się z ogromną prośbą o pomoc. Za tydzień jedziemy do szpitala odwiedzić chorego na białaczkę synka koleżanki i chciałabym mu kupić cos co zaabsorbowało by go na
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Poszukiwany niemowlak do serialu TV !!
[U][B]UWAGA! POSZUKUJEMY OSÓB WYŁĄCZNIE Z WROCŁAWIA[/B][/U] [B]Stars Impresariat Filmowy[/B] poszukuje niemowlęcia (dziewczynki) w wieku do 3 tygodni do stałej roli w serialu TV. Zgłoszenia wraz ze zdjęciem dziecka i nr tel. do
Czytaj dalej