22 dc i wielkie zero

Wrocilam znad morza.. z grzybami… bylismy tam od soboty do niedzieli (czyli 24 godziny). Morze cudne… widzialam latajaca ges (one nie nosza?) i nie mam zadnych, ale to zadnych objawow.

(Oby Dobra ) Nowinka

14 odpowiedzi na pytanie: 22 dc i wielkie zero

  1. Re: 22 dc i wielkie zero

    u mnie 21 dc i tez nic nie czuje 🙂
    piersi zaczynaja sie powiekszac ale za tydzien okres wiec to normalne 🙂
    tempke mam 37,0 jak narazie i dopiero dzis owulacje wykres zaznaczyl :O balam sie ze jej wcale nie bylo :O
    eh nie myslec nie myslec
    wczoraj maz sie pytal jak tam? czujesz cos? a ja nic a nic kochanie 🙂 eee to chyba ys cos czula gdybys byla w ciazy? nie wiem skarbie pewnie tak 🙂
    eeeehhh wszystko mi juz jedno w sobote mam wesele i zamierzam pic alkohol bo nie zamierzam ludzic sie i poswiecac a pozniej byc rozcarowana
    tak wiec Nowiknka nie martw sie bo czasami nie ma zadnych objawow (taka mam nadzijeje 😉

    [Zobacz stronę]

    • Re: 22 dc i wielkie zero

      nowinko,
      22 dc to zdecydowanie za wcześnie na jakiekolwiek objawy… tak więc się nie martw na zapas, troszkę cierpliwości… trzymam kciuki, żeby się udało i żebys za kilka dni mogła nam napisać o całej masie fasolkowych objawów..

      ami7
      [Zobacz stronę]

      • Re: 22 dc i wielkie zero

        Wydaje mi się, że na objawy to trochę za wcześnie:) chociaż mi od 3 nia po owu strasznie chce się spać. Ciekawe czy to objaw? Zobaczymy za kilka dni bo dzisiaj już 12 dni po owu o sen ciągle mnie napada w najróżniejszych miejscach:)
        Życzę Ci udanego cyklu z objawami czy bez:)

        Ninka
        [Zobacz stronę]

        • Re: 22 dc i wielkie zero

          nie martw się i pamiętaj że objawy są przewrotne, a co ma być to będzie, życzę Ci żeby Ci zdrowo przyfasoliło

          potencjalna mama polako-latynosa

          • Re: 22 dc i wielkie zero

            Aaa to jeszcze o niczym nie swiadczy! Poczekamy zobaczymy!

            Gosia
            [Zobacz stronę]

            • Re: 22 dc i wielkie zero

              A ja życzę Ci aby ta gęś była wyjątkowa i przyniosła małą fasolkę!! a co do objawów to mogą sie pojawić w każdej chwili ale niemuszą 🙂 trzymam kciuki oby się udało!

              Kasiek

              • Re: 22 dc i wielkie zero

                I to wcale o niczym, ale to o niczym nie przesądza. Nie ma żadnej, ale to żadnej reguły na to, kiedy się pojawią i czy w ogóle. Można być w ciąży i całymi tygodniami nie mieć żadnych objawów. Podobnie jest ze wszystkimi ksiażkowymi teoriami dotyczącymi temperatury, rodzajów śluzu i całej reszty “niezawodnych” oznak płodności lub jej braku. Już dawno przestałam się tym przejmować, co i Tobie radzę zrobić. Podobnie ma się rzecz z bocianami, więc gęś może tu być jak najbardziej na miejscu
                Życzę Ci z całego serca, żeby przyniosła Ci maleństwo. A jeśli tak się stanie, to daj jej proszę mój adres. Ściskam, Agata

                • Re: 22 dc i wielkie zero

                  popieram w 100%:)

                  Ninka
                  [Zobacz stronę]

                  • Re: 22 dc i wielkie zero

                    Brak objawow to tez “objaw” bo wcale ich byc nie musi. Ja trzymam mocno kciuki – mam nadzieje ze jak jutro sciagnom mi gips to bede trzymac dwoma raczkami
                    pozdrowionka asia

                    • Re: 22 dc i wielkie zero

                      Moze masz racje z ta gesia? Bo koncu gesi gesiom nosza, nie? Nie jestem tylko pewna, czy prowincjonalnym tez? W kazdym razie jesli o gesi chodzi to mam szanse 🙂

                      (Oby Dobra ) Nowinka

                      • Re: 22 dc i wielkie zero

                        O Boże, ale ja z tą gęsia to a propos sprawdzalności różnych metod. A wyszło, jakbym coś chciała, że gęś… gęsiom. O rety, mam nadzieję, że mnie nie zrozumiałaś opacznie
                        Pozdrawiam, Agata

                        • Re: 22 dc i wielkie zero

                          no cos Ty??? Zartujesz? Usmialam sie z Twojej odpowiedzi i dodalam soje trzy grosze 🙂

                          (Oby Dobra ) Nowinka

                          • Re: 22 dc i wielkie zero

                            No tak, coś mi chyba z lekka siadło poczucie humoru…
                            No ale i sytuacja jest niezmiernie poważna – 17 dc to nie przelewki
                            Pozdrawiam, Agata

                            • Re: 22 dc i wielkie zero

                              mnie siadlo na mozg… dzisiaj mam 23 dc, a nie 22 jak glosilam wszem i wobec… jak ja niecierpie tego wyczekiwania……. wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

                              (Oby Dobra ) Nowinka

                              Znasz odpowiedź na pytanie: 22 dc i wielkie zero

                              Dodaj komentarz

                              Angina u dwulatka

                              Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                              Czytaj dalej →

                              Mozarella w ciąży

                              Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                              Czytaj dalej →

                              Ile kosztuje żłobek?

                              Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                              Czytaj dalej →

                              Dziewczyny po cc – dreny

                              Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                              Czytaj dalej →

                              Meskie imie miedzynarodowe.

                              Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                              Czytaj dalej →

                              Wielotorbielowatość nerek

                              W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                              Czytaj dalej →

                              Ruchome kolano

                              Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                              Czytaj dalej →
                              Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                              Logo
                              Enable registration in settings - general