23 tydzień

jestem w 23 tyg. ciąży. czuje sie rewelacyjnie, chociaż n a początku miałam duże problemy. Przytyłam aż 10 kg. Jak wasza waga i samopoczucie! który szpital wybrałyście w warszawie! Pozdrawiam anna

Rychcik-Budyta

14 odpowiedzi na pytanie: 23 tydzień

asia80 Dodane ponad rok temu,

Re: 23 tydzień

Do Warszawy to mi trochę daleko, ale też jestem w 23 tygodniu. Czuje sie dobrze, nie mam zadnych komplikacji i mam nadzieje ze tak pozostanie, ale niestety caly czas sie boje o to ze cos moze mnie dopasc ;( Na poczatku mialam 2 razy plamienie i bralam Duphaston, ale to bylo juz dawno… Przytylam 6 kg. Podobno nie widac tego po mnie, a wiekszosc znanych mi dziewczyn na tym etapie miala juz na plusie ponad 10, wiec spokojnie. Czasem przerazam sie jak kolezanki forumowiczki pisza ze przytyly 2-3 kg. Wtedy czuje sie jak slon, a nie jem wcale duzo ;))) Brzuszek staje sie widoczny!!! Pozdrawiam i zycze samych kolorowych dni. PS: Na kiedy masz termin?

Asia i maluszek 😉 (23 tygodniowy)

ania-wawa Dodane ponad rok temu,

pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego-przy rozwiązaniu i tuż po. termin mam na 27 stycznia, ale pewnie dziecko będzie wczesniej, gdyż będę miała cesarskie cięcie. A na kiedy Ty masz i czy wiesz kto zamieszkuje twój brzuszek? Ania

Rychcik-Budyta

kama-z Dodane ponad rok temu,

Hej, Hej, mi co prawda do 23 tygodni jeszcze troszke brakuje, ale czas tak szybko leci, że pewnie ani sie obejrzę… Na razie przytyłam 5 kg ( chyba w normie). Postanowiłam że kilogramami bede się przejmować dopiero po wszystkim. Oczywiście staram się odżywiać racjonalnie, ale nie zawsze wychodzi…
Jesli chodzi o szpital to zastanawiałam sie na Solcem, a ostatnio przyszedł mi do głowy Instytut Matki i Dziecka, a co ty na ten temat myślisz???

Niestety nie wiem czy to chlopiec czy dziewczynka mnie kopie 😉 Termin mam na poczatek lutego (3 lub 6) ale tez mysle ze maluszek bedzie szybciej bo bede miala cc. Pozdrawiam.

elik Dodane ponad rok temu,

czesc

u mnie tez 23 tydzien. termin po usg przesuwa mi sie z 7/02 na 1-2/02. Czuje sie w miare dobrze, chociaz czasem lapia mnie skurcze. w piatek sie okaze czy fenoterol czy zostajemy przy no-spie czy jeszcze inne paskudztwo. Chcialabym rodzic na Zelaznej – ale troszke sie boje czy ze wzgledu na popularnosc tego szpitala mnie gdzies nie odesla – wiec sprawdze tez jak jest na Starynkiewicza.

buziaczki
Elik i wodnik (1-7(?)/02/04)

Ja będę rodzić na Starynkiewicza, byłam tam na początku ciązy-13 dni. Opieka super! pozdrawiam i wszystkiego naj!

Rychcik-Budyta

Witam!! solec odradzam, co do instytutu nie wiem, ale moaj lekarka kiedyś pracowała w Instytucie. Ona jest dobrym fachowcem więc szpital pewnie składa się z samych wybitnych specjalistów. ostatnio stał sie modny szpital na Inflackiej-sama nie wiem. Ja prawdopodobnie będe rodziła na Starynkiewicza-jest to klinika AM i blisko domu! Całuje ania

Rychcik-Budyta

kama-z Dodane ponad rok temu,

A dlaczego odradzasz solec??? Ja słyszałam dużo pozytywnych opinii, chociaż ostatnio na forum ktoś wyrażał się niezbyt pochlebnie.

Co do Instytutu, to tam pracuje mój lekarz i dlatego to rozważam, ale tez jest troche daleko od mojego domu (mieszkam w Ząbkach).

aniaje Dodane ponad rok temu,

wszystkie 80 rocznik,Anie albo z terminem na początek lutego:)-jak ja
Ja widziałam niunie kilka dni temu i mam nagrane 10minut na kasecie:)
I wiemy że to dziewczynka:)Też miałam termin na 7.02 z usg 1.02,ale
lekarz mówił, ze liczy sie termin od ostatniej mieisączki,bo dziecko po prostu
może byc większe. Przytyłam nie wiem może 3 kilo-4 nie mam wagi w domu;)
Ale smaruję sie,żeby rozstepów nie miec-Wy tez to robicie?Czego używacie?
Pozdrawiam Was i brzuszki:)

Ja uzywam na noc oliwki do masazu Ziaja – pomaranczowa butla i zapach, a na dzien krem Gerbera przeciw rozstepom. Narazie ciezko powiedziec jakie to beda efekty na koniec 😉 Jak samopoczucie mamy rocznik 80 i termin poczatek lutego?;))))

akamila Dodane ponad rok temu,

..jestesm Ania, urodzona w 80 roku 🙂 i jestem lutowa cięzarówką 🙂
przytyłam pewnie z 10 kg 🙁 ale planuję pozbyć sie nadwago po porodzie!

Pozdrawiam serdecznie 🙂

AiR Klejn i dzidzio (Alan/Nina) 15 luty :-)))

samopoczucie ok:)dzidzia kopie jak szalona:)ja używam Avonu na rozstepy i drugiego na piersi
tez zobaczymy z jakimi rezultatami:)
A jakie planujecie wózki kupić?bo myślałam o chicco tech 4wd używanym bo można montowac
na nim fotelik i jest super ogólnie:) i mogę tez kupić chicco trio-tańsze i juz z fotelikiem ale ma
2 rączki i nie ma przekładanej rączki,więc nie bede widziała dzidzi z przodu w spacerówce:((
i co wybrac?:(
i słyszałam że kokosowe materace moga uczulić dzidzie,jesli jeden z rodziców ma alergie a ja mam-
i nie wiem co zrobić…
Pozdrawiam 🙂
jestem z sierpnia-moze któraś też:)no i też boję sie przytyć za dużo i powoli już na siebie patrzec nie mogę;)

no i też z Warszawy jestem:)

Ja nie jestem z Warszawy. Wozek planuje kupic Nestor – bardzo mi sie podoba, jest niedrogi i ma wszystkie potrzebne funkcje. Fotelik samochodowy juz mam. Nad materacem jeszcze nie zastanawialam sie bo na poczatek chce kupic kolyske dla maluszka, a lozeczko dopiero pozniej. Ja tez mam alergie, ale mam nadzieje ze nie dotknie ona mojego maluszka.

Znasz odpowiedź na pytanie: 23 tydzień

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Najwieksze marzenia i obawy
Jakie sa wasze najwieksze marzenia i obawy zwiazane z przyszlym macierzynstwem? Czego MY jako przyszle mamy pragniemy dla siebie i dla naszych pociech?Tak sobie mysle czesto o tym jak to
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Aparat cyfrowy
Chcilam spytac czy ktos ma aparat cyfrowy. Trust 610 i czy jest wart kupienia.
Czytaj dalej