24 tydzień okropne bóle brzucha

jestem 24 tygodniu ciąży i okropnie boli mnie brzuch i plecy, nie mam plamien (chwała Bogu). Zjadam dziennie Nospe fore 3 szt. Czy mogę zrobić krzywdę dzidziusiowi? Bardzo się boje o zdrowie dzidziusia. Proszę powiedzcie czy jeżeli dzidziuś się rusza może to sprawiać ból, albo czy jeżeli zjem coś nieodpowiedniego w moich jelitach gromadzi sie nadmiar… i powoduje to ból. Jestem bardzo zrozpaczona. POMÓŻCIE bardziej doświadczone. Strasznie ciągną mnie wiązadła

30Nina i dzidziuś

11 odpowiedzi na pytanie: 24 tydzień okropne bóle brzucha

  1. Re: 24 tydzień okropne bóle brzucha

    zobacz czy te b?le s? jak sk?rcze,,, jeßli tak to nospa ok…
    czy aż 3 sztuki???? zpytaj lekarza….

    natomiast dzidzia może tak skakać że bli…. podobnie z jedzeniem… pamiętaj że brzuszki mamy coraz większe i żołądek oraz inne?podroby? mamy ciut zdeformowane (ściśnięte)… może cześciej jedz, mniejsze porcje i lekkostrawnie…. a plecki??? no coż pewnie w krzyżu???? pewnie te (około) 5 kg więcej niż było i do teko brzuszek wystaje więc powoli zaczynamy amieniać postwę….

    mnie do tego częsko boli dół brzucha jak tylko zaczynam szybciej iść to czuję taki wręcz kwaćny, ciągnący ból i chyba jest to wiązane z coraz większym rozciąganiem się wiązadeł podtrzymujących macicę….

    ale z tą ilością nospy spytała bym się lakarza…

    Agnieszka mama Jagody(09-10-97), Kamili(03-04-03) i xxxx (15-02-07)

    • Re: 24 tydzień okropne bóle brzucha

      Czy masz juz spory brzuch? To by tlumaczylo bole plecow.
      Rozciagajace sie wiazadla tez bola, w ogole, jesli pomyslec, jakim obciazeniem dla Twojego organizmu jest ciaza, od razu inaczej sie patrzy na pobolewania.
      Czy twoje bole maja charakter skurczow? Czy twardneije Ci macica?
      Moze wystarczy pic magnez?

      O no spie niewiele moge Tobie napisac, raczej unikam osobiscie, mysle, ze przy takich dawkach powinnac zapytac ginekologa. Zadzwon i zapytaj, na pewno Cie to uspokoi.

      Pozdrawiam!

      • Re: 24 tydzień okropne bóle brzucha

        brzuch mam średni przytyłam tylko 5 kg i mam wrażenie, że mój dzidziuś niemieści się w moim brzuchu. W tej chwili wydaje mi się, że mam mrowienie w brzuszku, bruch jest w miarę miękki.
        Pozdrawiam

        30 Nina + dzidziuś

        • Re: 24 tydzień okropne bóle brzucha

          umówiłam się dzisiaj na 19.15 z ginkiem może on mi pomoże bo wydaje mi się, że mnie wszystko już boli. Chyba najbardziej boje się o dzidziusia jest to moje pierwsze dziecko.

          • Re: 24 tydzień okropne bóle brzucha

            no spe wolno brac do 6 tabletek dziennie

            • Re: 24 tydzień okropne bóle brzucha

              :)no wlasnie jak nie jestes pewna, zawsze lepiej to skonsultowac, i jak co Ci powiedzial??

              Pozdrawiam
              Ania+Tomi(2,11)+Zuzia-Nina(30tc)

              • Re: 24 tydzień okropne bóle brzucha

                Byłam wczoraj u lekarza z tymi bólami bo nie dało mi to spokoju. Nic złego nie dzieje się z maleństwem (CHWAŁA BOGU) ale nie stety mam szalejącą macicę czy nie chce poddać się dobrowolnemu rozciąganiu i jest problem bo mam jaskrę i nie mogę wszystkich leków. Lekarz dołożył mi magnez co ma trochę przynieść ulgi. Dzisiaj nie boli. Powiedział że muszę wytrzymać przynajmniej do 34 tygodnia a jestem w końcówce 24 tygodnia. Mogę brać nospę. Przy okazji stwierdził na 70%, ze będzie to córeczka
                Pozdrawiam
                30 Nina + i maleńka córeczka 🙂

                • Re: 24 tydzień okropne bóle brzucha

                  Byłam dał mał dodatkowo magnez i kazał wytrzymać do 34 tygodnia mam nadzieje, ze uda mi się. Mogę jeść trzy razy dziennie nospę.
                  Dzięki
                  30 Nina i córeczka

                  • Re: 24 tydzień okropne bóle brzucha

                    ciesze sie ze sie uspokilo 🙂 trzymajcie sie do tego 34 tyg a najlpeiej jeszcze dluzej 🙂

                    • Re: 24 tydzień okropne bóle brzucha

                      hej Nina…
                      twoja sytuacja jest mi szczegolnie bliska, poniewaz obie rodzimy 18 lutego i sa to nasze pierwsze bobaski:)
                      z ta roznica ze ja bede miala chlopca 🙂
                      ja niestetty tez mam skurcze, twardniejacy brzuszek itp…sama nie wiem czy to dzidzia, chociaz niestety w moim przypadku sa to raczej skurcze 🙁 juz musalalm przez 2 tyg lezec plackiem, teraz mam wieksza aktywnosc, jednak widze, ze nam to nie sprzyja.ja rowniez bralam no spe, pomagala (3 szt dziennie) dodatkowo potas i zelazo (aspargin) 3 razy dziennie… No i jak mam skurcz,to lezenie…:(
                      ale dla dzidzi wszystko 🙂
                      powodzenia

                      Miki i lutowy Synuś

                      • Re: 24 tydzień okropne bóle brzucha

                        czyli te b?le to jakby zakwasy.. bo mięśnie nie chcą się rozciągać a taki ból promieniuje na okolice….
                        będzie dobrze….

                        Agnieszka mama Jagody(09-10-97), Kamili(03-04-03) i xxxx (15-02-07)

                        Znasz odpowiedź na pytanie: 24 tydzień okropne bóle brzucha

                        Dodaj komentarz

                        Angina u dwulatka

                        Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                        Czytaj dalej →

                        Mozarella w ciąży

                        Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                        Czytaj dalej →

                        Ile kosztuje żłobek?

                        Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                        Czytaj dalej →

                        Dziewczyny po cc – dreny

                        Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                        Czytaj dalej →

                        Meskie imie miedzynarodowe.

                        Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                        Czytaj dalej →

                        Wielotorbielowatość nerek

                        W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                        Czytaj dalej →

                        Ruchome kolano

                        Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                        Czytaj dalej →
                        Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                        Logo
                        Enable registration in settings - general