24.X godz. 20:30 TVP 1 Teatr na żywo – KONIECZNIE!

Dziś tj. 24 października o godzinie 20:30 zapraszam Wszystkich przed teleodbiorniki 😀
albowiem w programie pierwszym zwanym TVP1, rozpocznie się spektakl teatralny NA ŻYWO! 🙂

[I]”Boska”? to historia o tym, że warto walczyć o spełnienie marzeń, nawet tych najdziwniejszych.
Podczas transmisji spektaklu kamera pokaże także aktorów w garderobie, jak przechodzą od prywatności do gry, wchodzą w graną przez siebie rolę. W studio będzie też oczywiście publiczność, której reakcje pozwolą telewidzowi doświadczyć prawdziwych teatralnych emocji, niepowtarzalności każdego spektaklu? mówi o odświeżonej formie prezentowania teatru w TVP Krystyna Janda.

[/I]Mile widziane stroje wieczorowa i lampka dobrego wina 🙂

Strona 4 odpowiedzi na pytanie: 24.X godz. 20:30 TVP 1 Teatr na żywo – KONIECZNIE!

  1. Zamieszczone przez zuzelka83
    Ale Józefowicz jest dla nich mistrzem…

    myślę że w tym przypadku należałoby zweryfikowac definicje słowa MISTRZ

    • Zamieszczone przez zuzelka83
      Ale Józefowicz jest dla nich mistrzem…

      i wszystko jasne 😀

      ubawiłam się 🙂

      • Odbiegając od charakteru Józefowicza, całej otoczki, którą wokół siebie
        stworzył, to talentu i geniuszu odmówić mu nie można…..

        dla wielu, zwłaszcza młodych może być guru i mistrzem,
        dla mnie np. Metro jest jedyne w swoim rodzaju, za sprawą Józefowicza, Stokłosy, Miklaszewskiej.

        Teatr muzyczny jest specyficzny i na pewno niesamowity.

        • Zamieszczone przez dziewiątka
          przeczytałam Rozmowy z Kretem 😀 i myślę… niezła faza 😀

          A dużo tego wina wypiłaś???
          😉

          Zamieszczone przez zuzelka83
          Na mnie zrobił wrażenie oprócz Jandy jeszcze Stuhr. Tym że na fortepianie grał.

          O tak, też mnie tym zaskoczył.
          A grał świetnie, taki słodki był, jak próbował się nie śmiać

          • Zamieszczone przez Redyna
            Odbiegając od charakteru Józefowicza, całej otoczki, którą wokół siebie
            stworzył, to talentu i geniuszu odmówić mu nie można…..

            dla wielu, zwłaszcza młodych może być guru i mistrzem,
            dla mnie np. Metro jest jedyne w swoim rodzaju, za sprawą Józefowicza, Stokłosy, Miklaszewskiej.

            Teatr muzyczny jest specyficzny i na pewno niesamowity.

            tak jest
            racja…..
            20 lat temu uwielbiałam Metro
            i podobał mi sie Józefowicz….
            i w ogóel podoba mi się ten rodzaj “sztuki”

            ale nie mniej jednak to inna liga niz Szekspir… prawda?
            chodziło mi o rozróżnienie i o snobowatość Zuzelkowych koleżanek

            • D sie mnie pytała w tarkcie…..
              “Mamo a Janda na prawdę tak źle śpiewa?”

              • Zamieszczone przez Nunak
                D sie mnie pytała w tarkcie…..
                “Mamo a Janda na prawdę tak źle śpiewa?

                Ja sama się nad tym zastanawiałam

                • Zamieszczone przez picaporte
                  Ja sama się nad tym zastanawiałam

                  No następna…
                  Właśnie dzisiaj tłumaczyłam koleżance z pracy (no fakt, że sporo młodszej) że Janda też ma epizod śpiewany w swojej karierze… Fakt, że nie arie operowe…

                  Coś, czego nigdy nie zapomnę :Kocham: :

                  • Zamieszczone przez kurczak
                    No następna…
                    Właśnie dzisiaj tłumaczyłam koleżance z pracy (no fakt, że sporo młodszej) że Janda też ma epizod śpiewany w swojej karierze… Fakt, że nie arie operowe…

                    Coś, czego nigdy nie zapomnę :Kocham: :

                    No i co się fochasz, co?
                    Ja z teatrem mam naprawdę niewiele wspólnego. Niewiele to nawet za dużo powiedziane
                    Ale nigdy za późno, żeby to zmienić, więc… powoli zmieniam.

                    • Zamieszczone przez picaporte
                      No i co się fochasz, co?
                      Ja z teatrem mam naprawdę niewiele wspólnego. Niewiele to nawet za dużo powiedziane
                      Ale nigdy za późno, żeby to zmienić, więc… powoli zmieniam.

                      Bo ja już taka stara jestem :(…
                      Tak do mnie dociera, że czasem pamiętam coś czego inni już nie (był moment, że Jandy śpiewającej było wszędzie pełno)…

                      • Zamieszczone przez kurczak
                        No następna…
                        Właśnie dzisiaj tłumaczyłam koleżance z pracy (no fakt, że sporo młodszej) że Janda też ma epizod śpiewany w swojej karierze… Fakt, że nie arie operowe…

                        Coś, czego nigdy nie zapomnę :Kocham: :

                        to tez tak tez córce mej tłumaczyłam….
                        dodałam że Janda musiała sie nauczyć źle śpiewac i faszowac żeby dobrze wyszło…
                        tak jak Lucy w Ranczu mówić z angielskim akcentem…

                        • Zamieszczone przez kurczak
                          Bo ja już taka stara jestem :(…
                          Tak do mnie dociera, że czasem pamiętam coś czego inni już nie (był moment, że Jandy śpiewającej było wszędzie pełno)…

                          też tak mam

                          • Wczoraj moja Siostra miała urodziny, kupiłam jej m.in. magnes na lodówkę “Masz tyle lat na ile się czujesz, a ile masz naprawdę nie każdy musi wiedzieć”. Coś w tym jest 😉

                            Najmłodsza może nie jestem, ale po prostu do tyłu jeśli chodzi o Sztukę

                            • Zamieszczone przez Nunak
                              też tak mam

                              I fajnie i głupio, prawda ?

                              • Zamieszczone przez kurczak
                                I fajnie i głupio, prawda ?

                                nie sposób sie nie zgodzić

                                • Uwielbiam Jandę śpiewającą, właściwie interpretującą teksty,

                                  a co do filmów – niezapomniana w “Przesłuchaniu” Bugajskiego…

                                  • Zamieszczone przez Nunak
                                    myślę że w tym przypadku należałoby zweryfikowac definicje słowa MISTRZ

                                    😀

                                    Zamieszczone przez ewkam
                                    i wszystko jasne 😀

                                    ubawiłam się 🙂

                                    Ja mam to na codzień 🙂 Bawię się przednio 🙂 Kiedyś książkę o nich napiszę 🙂

                                    Zamieszczone przez picaporte

                                    O tak, też mnie tym zaskoczył.
                                    A grał świetnie, taki słodki był, jak próbował się nie śmiać

                                    O to to, dokładnie.

                                    Zamieszczone przez Nunak
                                    tak jest
                                    racja…..
                                    20 lat temu uwielbiałam Metro
                                    i podobał mi sie Józefowicz….
                                    i w ogóel podoba mi się ten rodzaj “sztuki”

                                    ale nie mniej jednak to inna liga niz Szekspir… prawda?
                                    chodziło mi o rozróżnienie i o snobowatość Zuzelkowych koleżanek

                                    Tak, ten epitet pięknie je określa. Pouczające jest przebywanie z takimi ludźmi na co dzień

                                    • Oglądałam… czekałam cały tydzień by zobaczyć… było Bosko ;)…

                                      Janda i Sztur byli świetni, ale ja to kocham Jandę, od zawsze… nawet to jej potrząsanie głową mnie nie razi

                                      Zamieszczone przez kurczak
                                      No następna…
                                      Właśnie dzisiaj tłumaczyłam koleżance z pracy (no fakt, że sporo młodszej) że Janda też ma epizod śpiewany w swojej karierze… Fakt, że nie arie operowe…

                                      Coś, czego nigdy nie zapomnę :Kocham: :

                                      Jak myślę o Jandzie śpiewającej, to zawsze mam w uszach ten utwór… A w ogóle, dla mnie koncert opolski poświęcony Agnieszce Osieckiej na którym ten utwór wykonywała to dla mnie też mistrzostwo koncertów :)…

                                      No i kurczę wychodzi na to że ja też pamiętam jakieś strasznie stare rzeczy 🙂

                                      • ja tez Jandę bardzo 🙂

                                        wiecie, że ona tą głową trzącha na codzień? Pare razy widziałam nażywo, w tym milion lat temu w sklepie, jak dzieciom reprymendę dawała: no co ty robisz! I głową ósemki 😀 mnie tam to rozczula raczej

                                        • Zamieszczone przez maduxia
                                          ja tez Jandę bardzo 🙂

                                          wiecie, że ona tą głową trzącha na codzień? Pare razy widziałam nażywo, w tym milion lat temu w sklepie, jak dzieciom reprymendę dawała: no co ty robisz! I głową ósemki 😀 mnie tam to rozczula raczej

                                          taaa…. tez w wywiadach jakichś zwróciłam uwagę
                                          taki ma tik czy coś tam
                                          mnie to w sumie niedenerwuje… taki jej znak firmowy
                                          swoją droga ile wysiłku musiała włożyć żeby nietrząść głową w czasie Boskiej

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 24.X godz. 20:30 TVP 1 Teatr na żywo – KONIECZNIE!

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general