26 CZY 27 TYDZIEŃ?

WIECIE, JA JUZ SAMA NIE WIEM W KTÓRYM JESTEM TYGODNIU. WG MNIE JUTRO ZACZNIE SIĘ 26, A WG NASZEGO KALKULATORA JESTEM W 27. POMÓŻCIE MI ROZWIAĆ MOJE WĄTPLIWOŚCI.OM 07.10.2002.ACHA, A WG KALKULATORA Z BAJBUSA DZISIAJ MAM STUDNIÓWKĘ!!!!!!!CZYLI PORÓD DOKŁADNIE ZA 100 DNI!
DZIĘKI!!!
rita25(14.07.2003)

9 odpowiedzi na pytanie: 26 CZY 27 TYDZIEŃ?

  1. Re: 26 CZY 27 TYDZIEŃ?

    Wg mnie jesteś dokładnie w pierwszym dniu 27 tygodnia wg OM i prawdopodobnie na początku 25 tygodnia wg OWU.
    Pozdrawiam!!!!

    • Re: 26 CZY 27 TYDZIEŃ?

      Powiem szczerze, że nie powinnaś sobie tak bardzo brać do serca tygodnie ciąży. Ja powoli też tracę rachubę, a to dlatego, że mój gin ciągle zmiania termin porodu. Dlatego “wybrałam” sobie datę 15 sierpnia bo taką usłyszłam pierwszą jako termin porodu.
      Życzymy dużo słonka.

      ,
      Aga i Niunia – 15.08.’03.

      • Re: 26 CZY 27 TYDZIEŃ?

        I tak trzymaj! Lekarze ustalają daty wg rozwoju dziecka, tzn. któreś może się szybciej rozwijać, mieć np. dłuższe nóżki i już im wychodzi termin szybciej. Ale żeby porównywać się tu na forum z innymi – trzeba by chyba przyjąć jeden sposób liczenia, bo inaczej nigdy to nie będzie do porównania… dlatego ten system z OM jest niezły… choć wiadomo – dzidzia i tak rodzi sie kiedy chce i rzadko schlebia jakimkolwiek przewidywanym terminom 🙂

        • Re: 26 CZY 27 TYDZIEŃ?

          Ja mam 27 tydz. (26tydz i 4 dni), Twój termin jest o 4 dni później niż mój więc wg mnie jutro zaczynasz 27tydz. Ja liczę że w każdy piątek zaczynam nowy tydz., a każdego 11 dnia miesiąca nowy mieś ciąży (na razie zgadza mi się to p;rawie idealnie z USG). Ty możesz więc podobnie: w każdy wtorek – nowy tydz., a każdego 15 dnia mieś. nowy miesiąc ciąży.
          Czyli już niedługo zaczynamy 7 mieś. – III trymestr!!!

          ave (termin 10 lipiec) + Nikola!!!!

          • Re: 26 CZY 27 TYDZIEŃ?

            Ale masz fajnego synusia. Ja też wkleję zdjęcia mojego dziecka (płeć skrywana przez dzidzię). Mam nadzieję, że czujecie się dobrze, oboje, no i mężuś.

            Życzę Wam dużego Słoneczka każdego dnia.

            ,
            Aga i Niunia – 15.08.’03.

            • Re: 26 CZY 27 TYDZIEŃ?

              Zaczelas wlasnie dzisiaj 27. tydzien. Jesli OM mialas 7.10 to dzisiaj takze zaczelas 7 miesiac ciazy…

              Kasia i Gołąbek Majowy (16.05.2003)

              • Re: 26 CZY 27 TYDZIEŃ?

                witam,
                mój termin porodu przypada dokladnie w tym dniu co twój i wedlug moich obliczen zaczelysmy 27 tydzien…
                dla ulatwienia polecam stronke…..….
                na samym dole strony glownej wpisujesz date przewidywanego porodu i pokazuje ci sie dany tydzien ciazy….

                pozdrawiam goraco

                Edyta i 99% lipcowa Nadia

                • Re: 26 CZY 27 TYDZIEŃ?

                  Witaj, ja tez OM mialam 7.10.02 wiec moj termin porodu tyez jest na 14.07.03. Ja licze sobie to w sposob nastepujacy. Rozpisalam sobie kalendarz od tylu: 14.07 w poniedzialek konczy sie 40 tydzien i tak do przodu. Tym sposobem wyszlo mi, ze wczoraj skonczylysmy 26 tydzien a dzis zaczynamy 27!!!!! Pozdrawiam
                  ola

                  • Re: 26 CZY 27 TYDZIEŃ?

                    Co tam tydzień różnicy. Ważne że coraz mniej do końca.

                    Oj lipcóweczki zostało nam zaledwie 3 miesiące

                    Pozdrawiam
                    Ewa [10.07.2003]

                    Znasz odpowiedź na pytanie: 26 CZY 27 TYDZIEŃ?

                    Dodaj komentarz

                    Angina u dwulatka

                    Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                    Czytaj dalej →

                    Mozarella w ciąży

                    Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                    Czytaj dalej →

                    Ile kosztuje żłobek?

                    Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                    Czytaj dalej →

                    Dziewczyny po cc – dreny

                    Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                    Czytaj dalej →

                    Meskie imie miedzynarodowe.

                    Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                    Czytaj dalej →

                    Wielotorbielowatość nerek

                    W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                    Czytaj dalej →

                    Ruchome kolano

                    Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                    Czytaj dalej →
                    Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                    Logo
                    Enable registration in settings - general