26 tc – ruchy płodu

Mam pytanko do przyszłych mamuś, które są lub były w tym właśnie okresie ciąży. Zauważyłam, że moje dziecko kopie teraz bardzo często i mocno. Właściwie jak usiąde lub się położę to moje maleństwo od razu zaczyna “działać”. I to dość mocno. Czy to jest normalne? Zaczynam się obawiać czy nie jest za bardzo aktywne.
Kasia

4 odpowiedzi na pytanie: 26 tc – ruchy płodu

gosiatop Dodane ponad rok temu,

Re: 26 tc – ruchy płodu

Ja co prawda jestem w 22 tyg, ale mam to samo co Ty.
Jak chodzę i coś robię – jest spokój, natomiast jak usiądę lub się położę, to tak jak u Ciebie.
Najgorsze było jak miałam zapalenie pęcherza. Nie dość, że bolał mnie sam z siebie to mój skarbeczek potrafił zapodać mi w niego niezłego kopniaka. Nie było to zbyt miłe.
Nie wiem czy dobrze, czy nie, ale ja się nie martwię, że dzieciaczek jest taki aktywny. Nawet mnie to cieszy, że nie muszę się zamartwiać dlaczego się nie rusza.

Pozdrawiam serdecznie!

Gosiaczek + Jaś Fasolka (16.06.2004)

meffka Dodane ponad rok temu,

Kasiu,
Ja mam to samo. Moj synus juz od dluzszego czasu (tak ze 3 tygodnie) kopie bardzo mocno – czasem jest to dokuczliwe (np. w samochodzie) ale rowniez bywa meczace gdy kopniaczki sa na tyle silne, ze budza mnie w srodku nocy (dzisiaj 04:30 )
Mam nadzieje, ze jest to oznaka jego sily, zywotnosci i temperamentu a nie powod do zmartwien… Ale z pewnoscia zapytam o to lekarza na nastepnej wizycie.

Pozdrawiam cieplutko,

meffka i majowy mezczyzna

kaccha Dodane ponad rok temu,

Dziewczyny dziękuję. Ja po prostu już przesadzam. Od poniedziałku jestem na zwolnieniu i chyba mi to nie służy. Cały czas wymyślam. Muszę się czymś zająć. Nie wiem jak wytrzymam do maja w domu.

Pozdrawiam
Kasia i majowa dziewczynka

gosiatop Dodane ponad rok temu,

Ja też dopóki pracowałam to tego tak nie odczuwałam. Teraz siedze na zwolnieniu, mam więcej czasu i więcej odpoczywam….. bardziej zwracam na to uwagę – jak pracowałam to nie bylo na to czasu!

Pozdrowionka!

Gosiaczek + Jaś Fasolka (16.06.2004)

Znasz odpowiedź na pytanie: 26 tc – ruchy płodu

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Zelik ? Jaki stosujecie i czy stosujecie?
Chodzi mi oczywiscie na dziaselka przy zabkowaniu by ulzyc maluszkowi??? Moja mala jest niespokojna, czesto nie ma apetytu i budzi sie w nocy.... Sylwia i Wicia 7 mc leci [img]/upload/29/10/_167133_s.jpg[/img]
Czytaj dalej
Karmienie
Poradźcie, jakie przyprawy
Jak można doprawić obiadki i zupy ze słoiczków, żeby nie szkodziło to siednmiomiesięcznemu maluchowi, a jednocześnie podniosło walory smakowe. Próbowałam kilku różnych obiadków i za nic w świecie nie zjadłabym
Czytaj dalej