28 dc, czy ktos jescze?

Witam!!!!!!
Nareszcie forum działaaa:)

U mnie 28dc, ale chyba nici z dzidzi poniewaz wczoraj zrobilam test i jedna glupia kreska.
dzisiaj rano bolal mnie brzuch nawet bardzo ale okresu nie dostalam, to bedzie chyba jutro;((((((
A jak tam u Was?
Jak z testowaniem?No i z objawami?? 🙂
pozdrawiam

9 odpowiedzi na pytanie: 28 dc, czy ktos jescze?

  1. Re: 28 dc, czy ktos jescze?

    Czesc,
    U mnie dzisiaj jest 26dc i żadnych objawów, no może poza powiększonymi piersiami ale nie wiem czy to nie przed małpą, ja zrobię teścik w sobotę, a ty się nie przejmuj i powtórz go jutro albo pojutrze.
    Trzymam mocno kciuki za ciebie.
    Pozdrawaim

    Kasiulek

    • Re: 28 dc, czy ktos jescze?

      Oj, raczej nie zdaze powtorzyc, bo jutro dostane okres:((((
      ach….co zrobic…..

      • Re: 28 dc, czy ktos jescze?

        A u mnie 34dc (cykle 35-cio dniowe), tez zrobilam test, przedwczoraj i tez mialam jedna kreske:(( Juz sie nie ludze tylko z utesknieniem czekam na malpke, zeby zaczac nowy cykl!

        AniaMP
        [Zobacz stronę]

        • Re: 28 dc, czy ktos jescze?

          a u mnie 7 dzień c i rozpoczynam przytulanka:) czyli cudowne chwile przede mną, a potem jeszce 2 tygodniowy wyjazd nad morze, a jak wróce i nie będzie małpy to będę się wydzierać na całe forum o 2 krechach 🙂

          • Re: 28 dc, czy ktos jescze?

            Trzymam kciuki. Pamietaj po,na brzuszek:)

            • Re: 28 dc, czy ktos jescze?

              u mnie 28dc. Dziś rano nic nie dostałam ( a zwykle dopada mnie w nocy), mam taką ogromniastą nadzieję, ale jakoś dziwnie boli mnie brzusio, tak jakby małpa miała jednak nadejść. WRRRRR mam nadzieje, ze nei przylezie, a jak tak, to ja pogryzę 🙂
              uźka i powodzenia. Ja nie testowałąm, jak nie przyjdzie ddo neidziel, to w niedzielę testuję

              • Re: 28 dc, czy ktos jescze?

                Aguś pamiętam 🙂

                • Re: 28 dc, czy ktos jescze?

                  Trzymam kciuki żeby nie przyszła do Ciebie 🙂

                  • Re: 28 dc, czy ktos jescze?

                    Ja 32dc i juz jeden test zmarnowalam – w 30dc jedna kreska :(( Ale sie nie poddaje. Czekam na malpe a jak nie przyjdzie to w sobote znowu testuje – to bedzie 34dc
                    Jakos chyba sie nie stresuje – mamy ogromnie duzo zajęć związanych z domkiem i nie myslę o tym że małpy nie ma. No, moze tylko jak co rano folik łykam to mi sie przypomina dlaczego to robie 🙂 Ale stresu jako takiego juz dawno nie mam 🙂

                    Gosia z Leszna

                    Znasz odpowiedź na pytanie: 28 dc, czy ktos jescze?

                    Dodaj komentarz

                    Angina u dwulatka

                    Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                    Czytaj dalej →

                    Mozarella w ciąży

                    Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                    Czytaj dalej →

                    Ile kosztuje żłobek?

                    Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                    Czytaj dalej →

                    Dziewczyny po cc – dreny

                    Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                    Czytaj dalej →

                    Meskie imie miedzynarodowe.

                    Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                    Czytaj dalej →

                    Wielotorbielowatość nerek

                    W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                    Czytaj dalej →

                    Ruchome kolano

                    Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                    Czytaj dalej →
                    Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                    Logo
                    Enable registration in settings - general